Dodaj do ulubionych

Sekta dusicieli kotów..!!!

IP: *.chello.pl 02.03.03, 11:52
Uwaga!!! Bardzo drażliwy temat!! Zdjęcia są bardzo drastyczne..! Osoby o
słabych nerwach proszone są o zamknięcie oczu po otworzeniu linku..

Apeluję o zbiorowy protest przeciw tym niegodnym praktykom! Mówimy "NIE"
okrutnym dusicielom..!

koty.nowiny.pl/galery6/galeria411.html
Obserwuj wątek
      • Gość: tomaszxxx Re: Sekta dusicieli kotów..!!! IP: *.chello.pl 03.03.03, 11:11
        Mało tego..!
        Proszę zwrócić baczną uwagę na ostatnie zdjęcie tego horroru.. Czym jest pojony
        biedny kocurek?? Alkohol...!! Piwo Żywiec, o ile mnie moje wprawne oko nie
        myli, w puszce!!! Jezus Maria...! Ja to zgłaszam do prokuratury

I to jeszcze nie wszystko Drodzy! O mój jeny.. Co leży obok puszki z piwem???
        No co??? ZAPALNICZKA!!!!!! Jezusie Nazareński.. Aż boję się pomyśleć, do czego
        może służyc taka zapalniczka w rękach tych dusicieli.. Precz z sadyzmem w
        Internecie!!!

Uwolnić Pikusia!!!!
      • Gość: tomaszxxx Re: Sekta dusicieli kotów..!!! IP: *.chello.pl 03.03.03, 17:56
        Ale zaraz, zaraz - zapomniałem się zdenerwować..
        O ile mnie pamięć nie myli po lekturze opisu tych niegodnych sekciarskich
        praktyk, trójka kocurków występujących jako stały element programu to: rzeczony
        Felicjan, Ludwik i kurwa pardon: TOMASZ. Tomasz. Jakby mało było imion dla
        milusińskich na tym bożym łez padole. To nie - Tomasz.

Ja wypraszam sobie.. Nie jestem wrogiem nadawania "ludzkich" imion pupilom, ale
        dostrzegam tu jednak troche zagranie nie fair wobec wszystkich Felicjanów,
        Ludwików i Tomaszów. Jestem ciekawy jak nazywają się dzieci Pani Kaśki? Mruczek
        Kowalski? Pimpek Dąbrowski?

Tu chyba nie jestem dowcipny, ale nic to.. Idę nakarmić kota. Katarzyna łasi
        sie od kwadransa, zgłodniała ani chybi..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka