Dodaj do ulubionych

najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwierzeta

IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.03, 22:56
dla mnie to paranoja ze swinka morska uwielbia grejfruty.Wasze to jedza??!
Obserwuj wątek
    • melianna Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 15.06.03, 18:32
      moj kotek je platki owsiane, orzeszki, rodzynki, gotowana
      kapusta
    • lady Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 15.06.03, 18:39
      Setter mojej matki kocha jeżyny, mandarynki i... ogórki małosolne. Kiszoną
      kapustę żarły z rozkoszą wszystkie moje psy, więc to pewnie standard...
    • android Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 15.06.03, 20:15
      Gość portalu: gnomick napisał(a):

> dla mnie to paranoja ze swinka morska uwielbia grejfruty.Wasze to jedza??!

Moj kot zjada muchy, ćmy, pszczoły i inne owady - uwielbia zwłąszcza te
      latające.
      • melianna Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 15.06.03, 21:40
        android napisał:

> Gość portalu: gnomick napisał(a):
        >
        > > dla mnie to paranoja ze swinka morska uwielbia
        grejfruty.Wasze to jedza??!
        >
        > Moj kot zjada muchy, ćmy, pszczoły i inne owady -
        uwielbia zwłąszcza te
        > latające.

ee, to chyba noramalne. moj kot najbardziel lubi motyle,
        ale cmami i muchami tez nie pogardza
    • Gość: m.pw Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.konstancin-jeziorna.sdi.tpnet.pl 15.06.03, 23:42
      Moj pies zrywa sobie z drzewa czereśnie. Na górze obżerają owoce ptaki i
      wiewórki. Co zostanie po srodku (b. niewiele) uda sie zjeść ludziom. Pies lubi
      również rwać sobie agrest, czasem ma podrapany nos. Dobrze, ze koty jedza tylko
      pomidory i fasolke szparagowa (z talerza). M
    • Gość: lolek Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.03, 09:22
      moj kotek uwielbia oliwki wasze tez?
      • piasia Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 16.06.03, 11:21
        Mój pies uwielbia surowe ziemniaki. Obierki wyrywa spod noża!
        Kiszona kapusta - jak najbardziej.
        Aha - zjada też kożuch na którym śpi - odrywa po kawałku, międli w pysku i
        połyka. Zeżarł w ten sposób już pól swojego posłania.

PS - ja naprawdę go nie głodzę!!!!!!
        • Gość: kiwi Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.kprm.gov.pl 16.06.03, 12:55
          Mój pies bokser jada pigwy i gumy do żucia.... (gumy wykrada mi z torebki)
      • Gość: Kawawa Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.03, 14:47
        A kapary? Mojej ciotki kot wolal od oliwek wlasnie kapary, chociaz oliwkami
        nie gardzil...
    • Gość: hot_dog Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.03, 14:25
      Nie mam takie go zwierka, ale kiedys podsłuchałam w sklepie zoo, jak facet
      radził sie sprzedawcy, co ma robic bo jedna z jego papug nie chce jeść żarcia
      papuziego tylko domaga sie (i w rezultacie je)tego co aktualnie jedzą domownicy.
      • Gość: ja Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.stolica.pl 17.06.03, 11:33
        Moja kotka jako kocie jedzenie jada wyłącznie najlepsze mięso (Żadnych puszek)
        i to z podłogi, z miski nie zje.
        Rzuca się jednak na wszystko co jedzą domownicy- wtedy nie pogardzi niczym.
        Tragedią jest zostawić np kanapki bez opieki- góra zostaje zjedzona, masło
        zlizane.
        Szczególnie lubi jednak masy do ciast- preferuje orzechową. Sernikiem w stanie
        przed upieczeniem też nie pogardzi.
    • Gość: piegowata Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.06.03, 14:37
      Postawilam, (o naiwna!) wczoraj lubianke z truskawkami na podlodze. Swintuch
      jeden (moj kochany sznaucer olbrzym) zezarl wszystko, teraz juz w niczym mu nie
      zaufam ;))
    • Gość: kluba1 Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.we.client2.attbi.com 16.06.03, 16:03
      Wszystkie moje koty lubia kukurydze. I to nie tylko ugotowana , polana maslem
      ale rowniez surowa. Swego czasu wykradaly swinkom morskim :-))
    • Gość: mad Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.acn.waw.pl 16.06.03, 16:09
      Mój pies potomek drapieżników uwielbia marchewki surowe, kalafiora gotowanego i
      surowego, fasolkę szparagową i szparagi, jabłka bez skóry, podobnie gruszki,
      acha i bób bez łupin (muszę mu obierać, bo jak nie chce mi sie i chce dać mu w
      łupinie, to moja mama krzyczy, że psa katuję).
    • Gość: piegowata Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 17.06.03, 09:22
      Gość portalu: gnomick napisał(a):

> dla mnie to paranoja ze swinka morska uwielbia grejfruty.Wasze to jedza??!
      moje jedza grejfruty, a rzeczy opisanych jako niejadalne dla swinek - bardzo
      lubia korzen pietruszki

• Gość: es Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.03, 16:06
        Mój kot lubi ogórki i bób, drugi przepada za bitą śmietaną( zwykłej nie tknie),
        chlebem i ciastem drożdżowym
    • Gość: olinerkha Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.zurich.pl 17.06.03, 09:26
      Moj kot jadł wczoraj bób, aż mu się uszy trzęsły ;-)
      pozdrawiam
      • Gość: bb Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.stolica.pl 17.06.03, 11:41
        Króliczka (miniaturka) była fanką czekolady. Nie przepuściła żadnej czekoladowej
        bombce z choinki i choinka była poobgryzana do wysokości do której mogła się
        wspiąć na swoich łapkach.
        • shelter Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 17.06.03, 13:30
          mój pies staranuje wszystko dla czerwonej papryki-czekolada go tak nie bierze
          nie masz tez spokoju dopóki kurczak w jakiejkolwiek postaci jest na Twoim
          talerzu
          winogrona,czemu nie?
          jabłko-bardzo prosze
          biały ser-raz na tydzien wyraza ochote
          teraz spi sobie na łózku mojej siostry i wietrzy jajka
          dobry pomidor nie jest zły
          ZUPA OGÓRKOWA ale tylko jak mama zrobi-taty mu nie idzie
          kapusta w kazdej postaci tez

pozdrawiam ów FREDA

• shelter Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 17.06.03, 13:32
            a tak przepraszam -jak jesz BÓB to lepiej niech mój pies bedzie na spacerze
            wtedy bo nie zjesz wiele-łupiny mu nie wadzą absolutnie
            nadal wietrzy jajka
    • Gość: Iza Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.net.autocom.pl 17.06.03, 21:26
      Moj krolik uwielbia banany!!!!!
      • wyrocznia Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 18.06.03, 10:42
        A Azorek (to kot wbrew pozorom) uwielbia rzodkiewkę i surowe ogórki (kradnie
        zowiowi, jak zolwik ma sniadanko, to kot tez musi dostac kawalek ogoraska). Za
        to ani gotowanych buraków, ani oliwek (ponoc koci przysmak), ani arbuza nie
        chce. dzis pogardzil tez kawalkiem pasztetu, ktory spadl na podloge.
        Pozdrawiam
        • Gość: nacia Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: 157.25.122.* 19.06.03, 13:01
          moj kocur jak to kazdy kot kot lubi mieso i generalnie pod kazdą postacią
          chętnie je zdjada.
          Jakież było moje przerazenie gdy wrzucilam mu do miski moją niedokonczona
          parówkę z kolacji, a on powąchał tylko, popatrzył na mnie z wyrzutem i sobie
          urazony poszedł.
          Ludzie co my jemy??? Tam nie ma ani grama mięsa chyba???
          • doroszka Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 19.06.03, 17:35
            Gość portalu: nacia napisał(a):

> moj kocur jak to kazdy kot kot lubi mieso i generalnie pod kazdą postacią
            > chętnie je zdjada.
            > Jakież było moje przerazenie gdy wrzucilam mu do miski moją niedokonczona
            > parówkę z kolacji, a on powąchał tylko, popatrzył na mnie z wyrzutem i sobie
            > urazony poszedł.
            > Ludzie co my jemy??? Tam nie ma ani grama mięsa chyba???

Taak - mój Felek nawet nie ruszy żadnej kiełbasy - chyba że taką własnej
            roboty. A wędliny z supermarketu nie tknie równiez. Zresztą ja też te świństwa
            przestałam jeść. :) Czego to kot może nauczyć człowieka ;)

A z dziwnych rzeczy: matka mojego kota Felka - świętej pamięci Pamela,
            krzyżówka syjama z dachowcem - wcinała świeże surowe ogórki prosto z grządki :)
            lubiła również kukurydzę z puszki, obierki z ziemniaków w małych ilościach i
            uwielbiała zlizywać mi z palca miód pszczeli. Kiełbasy zaś nie miała w zwyczaju
            jeść, podobnie jak jej synek.
    • Gość: Ginny Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.sloneczny.pl / 10.102.21.* 19.06.03, 18:27
      Pies mojej babci uwielbia lody: w sezonie stoi przed jednostką, która je
      konsumuje i patrzy wzrokiem żebraka. To samo odnośnie czekolady.
      Mój kot zjada z lubością oliwki. Jego mamusia z kolei- ogórki.
      A pies dla odmiany zjadł ostatnio ołówek i długopis (że o rogu kanapy nie
      wspomnę).
    • Gość: jurek Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.03, 15:51
      moj pies lubi gotowane i surowe warzywa i to np. takie jak seler.
      • marialudwika Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 03.09.03, 15:54
        Moje psy ubostwiaja wszelkie warzywa,nawet papryke/gotowana/.Ostatnio zaczely
        jesc /ze mna kukurydze/,lubia tez maslo czosnkowe..dziwne,prawda?
        Pozdrawiam
        ml
        • Gość: martynka Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.lukowa7.waw.pl 21.09.03, 14:19
          masło czosnkowe jest pyszneee - niedawno moje piesio wcięło 5 tostów z masłem
          czosnkowym i mozarellą, przygotowanych do wsadzenia do pieca...Pani tylko na
          momencik wyszła.
          Ogólnie wszytsko jest smaczne, nawet chrzan słoiczkowy, arbuz, brzoskiwnia,
          orzechy. Truskwaki mniej , ale tez da się zjeść. Najtrudniej zjeść kwaszonego
          ogórka, ale po 3-4 minutach toczenia po podłodze jest zjadliwy:)
    • indira Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 05.09.03, 18:57
      Mój pies, gdy był mały zjadł świeczkę, mydło i lubił jeść obierki od ogórków. A
      wszystkie koty, które u mnie mieszkały uwielbiały bigos zarówno ze słodkiej jak
      i z kwaśnej kapusty :-)
      • Gość: Asia Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.a2000.nl 10.09.03, 12:20
        Moj zolw mial taki rok, ze jadl tylko biszkopty namoczone w wodzie. Innego
        jedzenia nie ruszyl. Kolejny rok zywil sie Flipsami czekoladowymi (chrupki
        kukurydziane ). Czesto oproznia tez psia miske gdy znajduje sie tam gotowany
        kurczak.
        Natomiast moj pies jak byl maly, mamlal troki od koszuli nocnej i rogi
        poduszek i kolder. Zjadal rowniez szmaciane chustki do nosa, papierowe tez i
        sznurki. Najlepsze bylo jak te sznurki mu pozniej wisialy... z drugiej
        strony :) nieraz jak sie taki przydeplo, pies biegl a za nim sznurek dlugi na
        metr.
    • Gość: malina Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.03, 21:13
      Mój kot zjadł krzak kiwi rosnący w ogrodzie.
      • trufelka Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 11.09.03, 05:04
        do Ginny - uwazaj z psem i czekolada, bo dla psa czekolada jest niestety
        toksyczna :-(
        Moj owczarek niemiecki je doslownie wszystko: mieso swieze, mieso z puszki,
        sucha karme, kazdy owoc, jarzyne, herbatniki, suszone owoce. Miskze zawsze
        wylize do czysta.

Nie ma czego czego by nie zjadl. To jest dla mnie niezwykle bo miala wiele
        psow, ale wybredny kazdy byl.
    • Gość: anetka Moja koza przebija wszystkich:))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.03, 11:38
      Moja koza przebija wszystkich:))) Je dosłownie wszystko nie wyłączając starych
      kapeluszy, klapek (jeśli ktoś nieopatrznie zostawi w ogrodzie) oraz opon od
      samochodu (nie tylko starych - nowe tez jej smakują:))).
      Bo miotla i drewniane ogrodzenie to przecież dla kozy standard:)))
      Ale nie pogardzi tez bardziej wykwintnymi potrwami. Uwielbia czekoladę (jak
      tylko uda jej się trochę podkraść), wszelkiego rodzaju owoce (prześmiesznie
      wygląda koza wcinająca banany), kanapka z szynką też jej smakuje:)))

Pozdrawiam,
      Aneta
    • Gość: mandarynka Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.03, 11:45
      Swietej pamieci kotka - ogórki konserwowe, grzybki w occie, generalnie wszystko
      co strasznie kwaśne. Do tego jabłka, gruszki, lody i surowe ciasto na makaron
      (kradla kawałki zwisajace ze stolu, wbijala to sobie miedzy azury i uciekala
      zeby pożreć w spokoju).
      Kot sasiadów wyjada cukier z cukiernicy. W kostkach juz tak nie smakuje.
    • Gość: misuszatek Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: 217.153.35.* 11.09.03, 16:58
      Mój pies jest zazdrosny o dwa kucyki, które dołączyły dużo po tym jak on został
      Panem podwórka. Pies zazdrości koniom, ze jedzą trawę i je małpuje sam jedząc
      trawę. Gdy konie dostają marchew pies też dla sprawiedliwości musi dostać
      marchew, leży na ziemi trzyma ją przednimi łapami i żre aż trzeszczy.Gdy
      wieczorem zamykamy wybieg dla koni, pies który normalnie w dzień tam nie
      wchodzi przychodzi,żeby zażreć swoim konkurentom trochę trawy i marchewek.
      • fizyczna Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 12.09.03, 12:39
        Koza jest Twoim zwierzaztkiem? Napisz jaka jest czy sie przyzwyczaja jak pies?
      • Gość: astrit Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 12:52
        Jeden z moich kaukazów zeżarł namiot. Tzn. zostawił stelaż i szmatę tam, gdzie
        nie sięgnął. Chyba faktycznie połknął wszystko, bo nie znaleźliśmy nawet
        niteczki...
        Za to kot uwielbia chrupki Kangoo z mlekiem - ale tylko, kiedy je mój mąż. Kot
        musi wtedy dostać swój talerzyk i siedzi na stole pilnując, zeby nie dostać za
        małej porcji - bo wtedy wkłada łapkę do talerza i pryska na około mlekiem...
    • soczewica Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 12.09.03, 12:58
      a ja niedawno wykryłam, że psy mich rodziców uporczywie żłopią mleko z kociej
      miski i wyżerają kotce suchą karmę. mają swoją, ale zeżerć kotu to jest
      dopiero atrakcja...
      • Gość: baśka Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.piechowice.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 14:10
        Miałam jamnika, którego największym przysmakiem był.....węgiel.Jak się dorwał
        do węglarki to tylko chrupało.A poz tym bardzo lubił cytrynę z herbaty (nie
        plasterek ukrojony świeży,musiał być już trochę zużyty) ale tylko ze skórką.Ale
        najśmieszniejsze było to że w ciągu dnia jak ucinał sobie drzemkę to się nie
        kładł, spał na stojąco oparty np. o jakiś mebel czy futrynę drzwiową i przy
        tym się komicznie kołysał,Czasami jak się tak rozkołysał to sie po prostu
        przewracał
        więc się budził i spał dalej.W nocy spał normalnie,
    • Gość: astrit Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 14:31
      Moje koszatniczki - zjedzą każdy kabel, byle by był pod napięciem. Nigdy
      skubańcom nic sie nie stało!
    • Gość: Lenka Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.chello.pl 13.09.03, 18:20
      Moja cocer spanielka bardzo lubi owoce i niektore warzywa
      (jablka,marchewki,winogrona).Kiedys smialam sie z niej ze
      jest "wszystkozerna"(zjadla kilkanascie surowych pierogow),nawet swince
      morskiej potrafila wyjesc jedzonko.Na starosc apetyt jej na szczescie nieco
      zmalal :)
      • Gość: mona Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.09.03, 00:59
        moje koty lubia obierki od ogorkow swierzych.czy to nie smieszne?
    • Gość: saavage Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: 62.233.233.* 16.09.03, 16:11
      Moja sunia uwielbia surowe ziemniaki - ma sluch wybitny, gdy ktos obiera je na
      zupe itp. zawsze uslyszy i sie domaga. Poza tym wszedzie wyczuje gdy ktos je
      kabanosa i wtedy jest piska, wrzask, i przymus czestowania... :)
    • jantarowa Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier 16.09.03, 20:18
      mój kot uwielbia rodzynki :)
      • Gość: q Re: najdziwniejsze rzeczy ktore jedza Wasze zwier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.03, 08:56
        moj kotek czasami podjada sobie brokuly, natomiast piesek uwielbia jesc jagody,
        gdy jestesmy w lesie pochlania caly krzaczek, a nastepnie wypluwa listki
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka