Dodaj do ulubionych

chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskiego...

IP: *.di.pl / 192.168.0.* 20.07.03, 20:25
Ale mam pyatnie czy wszystkie one sa takie drogie??? Nie spotkalam sie z
cena nizsza niz 1000-1500 zł! A te bez rodowodu (bo na tym mi akyrat wogole
nie zalezy, po prostu straaasznie spodobala mi sie ta rasa) o ile mniej
kosztuja? gdzie bym mogla takie kupic?
Obserwuj wątek
    • Gość: malina Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.03, 09:49
      Właśnie taki kotek zamieszkuje ze mną. Wybraliśmy go, nie ze względu na
      urodę,lecz cechy charakteru. Poprzednia kotka , która nas wybrała i
      zdecydowała,że z nami mieszka niestety po czterech miesiącach zgineła w wypadku
      samochodowym. By uniknąć podobnej sytuacji uznaliśmy ,że w naszej okolicy kot
      nie może sam się wałęsać, a podobno właśnie kotki tej rasy są domatorami. Miszę
      kupiliśmy u hodowcy, niestety z tej rasy już się wycofał. Poszukaj w gazetach
      lub internecie. Są hodowcy którzy sprzedają bez rodowodów , a co za tym idzie
      taniej.
    • tomazinko Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie 22.07.03, 10:35
      hmmm..... mój Rusek też zwie się Misza?!?
      Poprzednio mieliśmy rydego dachowca, który dożył sędziwego wieku ok 15-16 lat.
      Kota rosyjskiego wybraliśmy też głównie ze względu na charakter. To bardzo miła
      spokojna i towarzyska rasa no i ma niesamowity głos. Lubi wszystko i wszystkich
      bardzo otwarty na ludzi i inne zwierzęta a najbardziej zaskakuje mnie jego
      inteligencja. Raz opieprzony za jakiś wybryk nie powtórzy tego nigy. Ogólnie
      jest puszysty przytulny, lubi wodę szczególnie uwielbia siedzieć na deszczu ???
      Ale to raczej jego osobista cecha a nie rasy.Jest bardzo dobra zdrowa hodowla w
      Międzylesiu pod Warszawą.Co do ceny to obawiam się, że jest dość drogim kocurem
      tak jak pisałaś i broń Boże nie kupuj z jakiejś niepewnej hodowli. Poszukaj w
      internecie są strony hodowców i kupuj tylko u takiego, który ma "rekomendację"
      czy jak to się zwie związku hodowców kotów. Tak jest najlepies. Sprawdzę
      namiary "mojej" hodowli i napiszę później.
      Pozdrawiam
      • Gość: malina Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.03, 13:53
        Raz opieprzony nie powtarza ? Ja mam bandytę, który kpi sobie , czy na niego
        krzyczę ,czy nie. Inteligentny jest, to fakt, nie lubi obcych i hałasu.
        Opisywałam na forum jak darł siatki w oknach i wywarzał całe konstrukcje by
        uciec do ogrodu. Dziś po raz pierwszy uciekł do sąsiadów. W fachowych książkach
        wyczytałam, że jest domatorem, ale może on akurat tych książek nie czytał.
        • Gość: tomazinko Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.03, 22:19
          Gość portalu: malina napisał(a):

> Raz opieprzony nie powtarza ? Ja mam bandytę, który kpi sobie , czy na niego
          > krzyczę ,czy nie. Inteligentny jest, to fakt, nie lubi obcych i hałasu.
          > Opisywałam na forum jak darł siatki w oknach i wywarzał całe konstrukcje by
          > uciec do ogrodu. Dziś po raz pierwszy uciekł do sąsiadów. W fachowych
          książkach
          >
          > wyczytałam, że jest domatorem, ale może on akurat tych książek nie czytał.

Też go podejrzewam o zaniechanie tej lektury. Mój widocznie coś tam liznął w
          tym temacie ale też ma widoczne braki to, że nie powtarza nie znaczy, że nigdy
          nie powtarza. W naszej obecności nie ale jak nikt nie widzi to zupełnie inna
          sprawa. Nawet na niego nie krzyczę nie ma sensu on twierdzi, że to pewnie ktoś
          inny ten grugi, którego nie ma i nie było.Ma swój urok i sposób na życie no i
          na nas oczywiście. Idzie mu całkiem dobrze.
    • Gość: malina Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.03, 23:06
      Nie piszcie, że to piękniś. A jak przeczyta? I tak ma poprzewracane w głowie.
      Uważam ,że w każdym kocie jest coś pięknego. W jednym różowy nosek, w innym
      piękne migdałowe oczy. Mnie fascynują kocie charaktery. Sąsiedzi mieli już
      kilka kotów i każdy był wyjątkowy i niepowtarzalny. Mój to drań. Rządzi całym
      domem i wymusza na nas co chce. Pozdrawiam rosyjskiego niebieskiego imiennika.
      • magnolia1973 Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie 25.07.03, 15:09
        Gość portalu: gosia napisał(a):

> A po ile Wy kupiliście Wasze rosyjskie kociaki???

Moja kotka kosztowała 8000 zł. Ale to była cena
        "promocyjna". Normalnie w tej hodowli kosztują 1000 zł.
        Była tańsza ze względu na to, że nie nadaje się do
        hodowli (zbyt bliskie pokrewieństwo pomiędzy jej
        rodzicami). Ale mi to akurat w niczym nie przeszkadzało.
        I tak nie planowałam zakładać hodowli i jeździć z kotką
        na wystawy.
    • Gość: marchefka Re: chcialabym kupic kotka rosyjskiego niebieskie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.07.03, 09:41
      Zastanow sie, czy aby na pewno chcesz kota, ktory boi sie obcych (no, moze nie
      boi sie, ale woli z nimi uniknąc kontaktu). Z tego, na ile rozmawialam z innymi
      wlascicielami kotow tejrasy, wszyscy maja podobne problemy (bo to jednak jest
      klopot, kiedy masz wyrzuty sumienia, ze przyjmujesz gosci, a twoj kot cierpi i
      chowa siew jak najciemniejsze dziury)...
      Pozdrawiam
      marchefka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka