Dodaj do ulubionych

i to jest tak fajnie?

07.05.13, 21:05
oczoplasu mozna dostac...3 fora a na nim te same gęby...czy naprawde nie mozemy jednego panstwa stowrzyc z zasadami na ktore wszyscy sie zgodzą?...np. jesli ktos chce wklejac zdjecia to ma do tego prawa...ale nie moze wycinac innych uprawnionych..jesli ktos chce sobie porzdzic to wniosek pisze o udzielenie wladzy na czas okreslony i jesli obywatele farmazonii wyraza zgode w glosowaniu ogolnym..to otrzyma wladze..itp..
dlaczego ludzie nie moga zaakceptowac innosci wspolplemiencow? tylko ciagle podzialy tworzone są...

przeciez nie musze uwielbiac wszystkich sasiadów aby mieszkać w spokoju
    • jan_stereo jest zajebiscie... 07.05.13, 21:29
      kryska-etka napisała:

> oczoplasu mozna dostac...3 fora a na nim te same gęby...czy naprawde nie mozemy
      > jednego panstwa stowrzyc z zasadami na ktore wszyscy sie zgodzą?...

Ja sie zgadzam na zasady Farmazonii, ty nie ? W czym problem ?

A co do wklejania fotek i adminowania to chyba nie ten adres, bylo juz takie forum, a w zasadzie wciaz sie kisi, wiec ja bym nie nagabywal innych, kazdy robi na co ma ochote teraz i znakomicie.
      • kryska-etka Re: jest zajebiscie... 07.05.13, 22:23
        ty idź sie puknij w łepetynkę....widzę ze nie kumasz kompletnie o co mi chodzi...nie o zasady farmazoni tylko o to, że trzy fora sa jednocześnie..a można by je w jedno połączyć ...ale działające na takich zasadach aby nie dochodziło do tego typu zachowań przez jakie twoje byłe forum sie właśnie rozpada..czyli wykluczyć możliwość działań nie fair lub jak to określił inaczej Luty działań nieetycznych.

przypomnę ci bo pewnie masz krótka pamięć;

dwoje forumowiczów sobie dosrywa wzajemnie... ale jeden z nich (dosrywacz nr 1) wywala z adminów dosrywacza numer 2 i ten drugi ma w ten sposób związane ręce i nie może sie bronic przed dosrywaczem numer 1 (np poprzez usuwanie obelg) ...a tymczasem dosrywacz numer 1 wyżywa sie do woli...na dosrywaczu nr 2

tak ci podam dla przykładu ze dosrywacz numer 1 niejaka Saharoza w akcie wściekłości na mnie umieściła moje imię i nazwisko jako tytuł forum ( byłego twojego forum)..a ja nie mogłam go wyklasowac ( bo mnie wcześniej usunęła z adminów)...a nie życzę sobie takich sytuacji tym bardziej ze moje dane osobowe wyświetlają sie po wpisaniu mojego nazwiska w googolach.

no i nie wspomnę o incydencie z Mona i jej wycinaczką Rzeka...no po prostu jakaś paranoja

Można napisać konstytucje farmazoni aby uniknąć takich błędów w zarządzaniu forum jakie ty popełniłeś.
    • rzeka.suf Re: i to jest tak fajnie? 07.05.13, 22:12
      hahaha, nie sądzilam, ze cos takiego kiedys nastapi, ale : zgadzam sie z toba, Kryska, tutaj, teraz. mi tez sie nie podoba ten dziwaczny podzial i ogolna smierc kliniczna przerywana reanimacja cwiartek trupa.
      moze odczekajmy ze trzy dni.

moze motta i projekty, co tak ladnie i prosto brzmia, sa mimo wszystko zbyt trudne w realizacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka