Dodaj do ulubionych

przypominam o Andrzejkach

23.11.14, 15:20
jak bedziecie sie upijac, narkotyzowac, wonchac kleje,
lykac ekstazy ...wspomnijcie Wodza Jendrysa.
Hawk !
    • brygada_ww Re: przypominam o Andrzejkach 23.11.14, 15:39
      To ja zacytuje: jedzta, pijta, uzywajta i do domu spierdalajtawink
    • jan_stereo Re: przypominam o Andrzejkach 23.11.14, 16:07
      Nigdy nie obchodzilem Andrzejkow, wiec, niestety, chyba Cie nie wspomne w tym dniu ;')
      • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 23.11.14, 17:25
        zabanuje, no kurwmorpier zabanuje ....
      • brygada_ww Re: przypominam o Andrzejkach 24.11.14, 12:42
        jan_stereo napisał:

> Nigdy nie obchodzilem Andrzejkow, wiec, niestety, chyba Cie nie wspomne w tym dniu ;')

Bo Jasiu Stereo obchodzi dni kultury palestynskiejwink
        forum.gazeta.pl/forum/w,210,155434974,155441261,Re_perspektywy_zwiazku.html
        • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 24.11.14, 16:21
          buahaha
    • paco_lopez Re: przypominam o Andrzejkach 25.11.14, 09:05
      nie upilem się od meczu ze szkocią. a ostatni raz znarkotyzowałem się trzy miesiące temu i to nie żadnym klejem czy białem proszkiem, a szczytem pakistańskiem. o czym my wogle mówimy ??
      • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 25.11.14, 14:54
        o czym my mowimy, o czym my mowimy ?!!!
        a z kim.fajke pokoju paliles pod Rotundo ???
        no z kim jak nie z Wodzem Irokezow Tatrzanskich..
        oj,krotko pamiec majo bladzie twarze ...
        • paco_lopez Re: przypominam o Andrzejkach 26.11.14, 17:17
          Noale wodzu, to bylo chyba ze 3 lata temu nazad, i wtedy to nawet nic nie pilem, bo zem cie autem wozil . To byli czasy, a tera ?
          • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 26.11.14, 19:29
            co prowda to prowda ...dajcie mu wodki, dobrze mowi.
            On teraz w szachy gra. Nara.
    • 7zahir 100 lat w zdrowiu i radości ! 30.11.14, 11:18
      Odmiany - zgodnie z Twoimi marzeniami,
      bo marzyć chyba jeszcze potrafisz ?
      • a_iii_ty Re: 100 lat w zdrowiu i radości ! 30.11.14, 16:18
        jestem utkany z marzen ... dzieki za zyczenia
    • brygada_ww Re: przypominam o Andrzejkach 30.11.14, 12:00
      www.youtube.com/watch?v=NVXq6vqr6g4
      • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 30.11.14, 16:22
        cudowne .... dzieki brygadzistko
        • shachar wróżenie sobie w Andrzejki 30.11.14, 21:55
          co sobie wróżycie? bo ja samo dobre, no chyba że nastąpi nieprzewidziana okoliczność...dlatego, jak dostanę po capce, to się pewnie nie pozbieram smile
          • a_iii_ty Re: wróżenie sobie w Andrzejki 01.12.14, 02:41
            ja sobie zycze tylko peace of mind ...
            • shachar Re: wróżenie sobie w Andrzejki 01.12.14, 02:53
              Sratatata.
              • a_iii_ty Re: wróżenie sobie w Andrzejki 01.12.14, 14:46
                no so ... no so ... no so ja ci zrobilem ?
        • brygada_ww Re: przypominam o Andrzejkach 01.12.14, 11:37
          a_iii_ty napisał:

> cudowne .... dzieki brygadzistko

I jak Andrzeju jest dzis kac?
          • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 01.12.14, 14:45
            kotku, Wodz nie woncha wody ognistej od 20 ksiezycow ...
            • brygada_ww Re: przypominam o Andrzejkach 01.12.14, 16:57
              a_iii_ty napisał:

> kotku, Wodz nie woncha wody ognistej od 20 ksiezycow ...

To tak jak ja, tez rzucilam piwo, jakos mi sie juz nie chce, moze latem jak bedzie cieplo. Jeszcze tylko jaram, ale tez nie duzo, bo mam paczke na 3 dni, ale rzucac mi sie nie chce.
    • shachar Re: przypominam o Andrzejkach 30.11.14, 14:42
      Andrzejku, wszystkiego dobrego, cokolwiek sprawi Ci przyjemność smile
      Nawet jeśli ma to być 'Aha! A nie mówiłem, że zycie jest do dupy?', znajdując rano na trawniku gazetę oblaną przez kota sąsiadki, tej łysej z obwisłymi cycami smile
      • a_iii_ty Re: przypominam o Andrzejkach 30.11.14, 16:17
        lubie lyse z cycami do kolan ...dziekuje za zyczenia
    • 7zahir W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 30.11.16, 21:54
      Życzliwości życzę.
      • a_iii_ty Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 01.12.16, 00:56
        Dziekuje Basiu.
        • shachar Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 02.12.16, 03:09
          Jondruś, słońce, przepraszam, że dopiero 1-go, ale piszę eseje o nakładaniu skarpety na nogę.
          Serio. Takie mam prace domowe.
          Jędrzej, wszystkiego najlepszego , co sobie wywróżysz z wosku ...tylko tak to obracaj na ścianie, żeby wyszło coś dobrego albo ladnego, albo jedno i drugie. Najlepiej gonsior z miodem, hehe smile
          • shachar Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 02.12.16, 03:16
            Wczoraj zobaczylam gdzies kwadrat wypelniony literami i podpis pod nim, ktore slowo zauwazysz jako pierwsze w tym chaosie , takie bedza pierwsze 3 miesiace 2017, no i oczywiscie sposrod wszystkich milych rzeczy ja musialam zauwazyc death.
          • a_iii_ty Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 02.12.16, 18:12
            Dzieki wielkie. Napisz cos wiecej o tym eseju. To fascynujace !!!!
            • shachar Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 05.12.16, 03:13
              Tak to jest bardzo fascynujące; nagralismy video telefonem jak koleżanka naciąga skarpetę na nogę, a że to była łyżwiarka figurowa, to nałożyła ją stojąc na jednej nodze. Potem drugie wideo jak pomaga sobie takim czyms do nakładania skarpet, bo niby nie może normalnie. 6sek video a opisywania na cały dzień. A potem jeszcze trzeci esej o moich przemyśleniach na temat tych skarpet. smile Czy to nie fascynujące że potem mi będą płacic prawie 4 dychy na godznę? za grę w domino i plecenie sznurkow i ględzenie o głupotach podczas tego...Juz się nie mogę doczekać
              • shachar Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 05.12.16, 03:22
                A jeszcze nie wiesz ze wzielam wolne 5 dni i zamknęłam sie w domu z komputerem, żeby opisać 5 crafts, jak się palcami lepi miche z zginy, ze najpierw sie wsadza kciuk dominującej ręki w glyne itp... niee, najpierw się rzuca gliną o stół wiele razy, no mówię Ci , dzień mi zszedł na tym. Albo jak się osiem sznurków przeplata w różne strony robiąc makramę, tak to napisz, żeby cię zrozumieli.W sumie napisałam książkę w tym tygodniu. Oczywiście muszę znać elementy budowy pieca do wypalania gliny, hahahasmile)) choć do srania mi to będzie potrzebne, że się tak nieelegancko wyrażę, leiej by mnie nauczyli jakie są części wędzarni do szynek, byłoby to z większym pożytkiem.
                • a_iii_ty Re: W 2016 r. Ja przypominam o Andrzejkach :-) 05.12.16, 15:02
                  Dziecko drogie czym ty sie zajmujesz ? ??? Napisz jeszcze o korzysciach spania "w nogach" I przykrywaniu sie gazeta !!! Ja tez chce do tej szkoly.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka