19.05.20, 23:24
i starszych zatrudnie natychmiast 🤓

--
“People say nothing is impossible, but I do nothing every day.”
― A.A. Milne, Winnie-the-Pooh
Obserwuj wątek
    • shachar Re: kobit-19 29.05.20, 02:05
      A mnie już jebie, kłócę się ze współpracownikami na Facebooku. To świadczy o naruszeniu mocy umysłowych samo w sobie. Ale ni chuja nie popuszczę trumpvoterom. Nie, bo nie. Są jakieś granice tolerancji. I ich propaganda musi spotkać się z odpowiedzią za każdym razem. Nie widzę innego wyjścia.
      • a_iii_ty Re: kobit-19 29.05.20, 14:01
        juz aresztuja CNN reporterow ! faszyzm !

--
        “People say nothing is impossible, but I do nothing every day.”
        ― A.A. Milne, Winnie-the-Pooh
        • jan_stereo Re: kobit-19 29.05.20, 22:00
          To jak tak to trzeba naslac samoloty na USA i zbombardowac caly kraj. To jest podobno wlasciwe rozwiazanie w walce z tyrania, tak nauczalo samo USA na Bliskich Wschodzie.

Nie wiem, moze Polska wysle swoje wojsko w obronie demokracji, ach zapomnialem, ze ich tez wypadaloby rozpieprzyc, wiec moze Niemcy uratuja znowu Swiat ;")
      • krytyk2 Re: kobit-19 30.05.20, 20:54
        Ja już wyrzuciłem z grona znajomych na FB wszystkich pisiorow.Mówie,trzeba być chyba upośledzonym umysłowo żeby dzisiaj jeszcze bronić tych złodziei i kłamców.Z kolei moje posty ,w których zarzucam coś Pis-owi nie dostaje żadnych lajków.najleosze są te bezpiczne- o kurach,psach i jedzeniu-tu las serduszek.Ludzie się boją,bo władza prześwietla wszystko i potem wyciągnie konsekwencje
        • shachar Re: kobit-19 30.05.20, 22:54
          Tu jest to samo. Ja nie jestem żadną aktywistką, na dodatek agresywną. Nie wklejam żadnych politycznych treści. Ale czasami spotykam się z jakimś postem od wspólpracownika, który jest prostym następstwem jej/jego trumpowskich idiotycznych pogładów. A to na przykład, ze oni chcą mieć wolność chodzenia tam, gdzie chcą. Tak jakby nie żyli w społeczeństwie, tylko w lesie.Ostatnio koleżanka z pracy, której mąż jest prawnikiem, podsunęła post ,że Cuomo ( nasz stanowy gubernator) wydał dekret uniewinniający domy starców od odpowiedzialności za śmierć ludzi z powodu coronavirusa. W podtekście , jakie to straszne, i jak skorumpowany jest Cuomo.Nie wiem, może jej mąż ostrzył sobie zęby na profity wynikające ze spraw sądowych po tym wszystkim? Ale jakim tępym człowiekiem i jakim zawziętym na pieniąchy trzeba być, żeby chcieć wykorzystać te śmierci w domach starców dla swoich profitów.
          Wśród moich znajomych na fb nie ma nikogo, kto chciałby się ustosunkować do obecnej sytuacji politycznej. Komentarze polityczne, wklejanie linków, nie ma poparcia ani niepoparcia, po prostu ludzie nie komentują. O czym to świadczy?
      • shachar Re: kobit-19 30.05.20, 22:33
        To jest naprawdę z lat 70-tych?!? Szkoda, ze to nie mój tato, o ile życie byłoby mniej żmudne.
        Facet miał wizję i parł do przodu, przy całym oszustwie nie można nie czuć szacunku dla wynalazcy pozycji konsula smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka