Dodaj do ulubionych

Niezła huśtawka 2020

26.08.20, 23:02
Jak wielu, pragnę aby ten rok już się skończył. Ale żeby tego doczekać, muszę dożyć. weź i dożyj w pandemii, ale spróbuje.
Kupilam maskę silikonową z filtrami, w sumie na jedno wyjdzie po roku, czy zużywam 365 masek KN95, czy jedną silikonową plus filtry.
Całe moje życie stoi do góry nogami
juz nie wspomnę o tym, że wyszłam za mąż w panice pandemicznej, w St. Patrick's Day
hoduję bardzo chujowe pomidory, do niczego nie nadające się, marchwi i buraków dla bezpieczeństwa psychicznego nie wyciągam z ziemi.
W pracy 40% mniej zarobków, ale spasiba i za eto, jak to mówią.

Ale fantastyczne jest to, że w marcu żegnałam się z życiem, a tu okazuje się, że ja i wszyscy wkoło żyją i mają jeszcze jedną (!) okazję skorygować lekko kurs swojego życia, mam nadzieję na lepsze.
Obserwuj wątek
    • jan_stereo Re: Niezła huśtawka 2020 27.08.20, 21:00
      A ja mialem w tym roku jeden z lepszych okresow nicnierobienia wakacyjnego, w ramach CV i pracy w domu, zabralem sie w cholere na caly miesiac do kraju polskiego i sobie pracowalem zdalnie, a jeszcze zanim to zrobilem to wreszcie dobrze zjezdzilem Francje (zaczynajac od egipskiego Paryza) i konczac na francuskim poludniu Francji, Pireneje oraz przyjemna miescinka nadmorska Perpignan (czy jakos tak) oraz Carcassonne z zamkniem Templariuszy, no byla jakas odmiana.

Telewizji nic nie ogladalem i newsow nie sledzilem, moze dlatego tak zgrabnie to wszystko dla psychiki poszlo, bo wszyscy z rodziny na okolo mnie z wytrzeszczem oczu i potrojnym biciem serca chodza.

Teraz mocno siedze i ogladam filmiki na jutiubie dr Franca Zalewskiego, ciekawe indywiduum, ale jednak jego spotrzezenia w Egipcie sa bardzo oczywiste i stawiajace wiele pytan (na ktore odpowiada) dlaczego nikt ze swiata naukowego, tego wielkiego, nic nie widzi, co tylko przygnebia bo odpowiedzi sa dosc banalne.
      • krytyk2 Re: Niezła huśtawka 2020 06.09.20, 12:31
        Na programie historycznym Polsatu obejrzałem ostatnio filmik o starożytnym Egipcie.Dziennikarz moderujacy ten film zastanawiał się w jaki sposób okradziony został grób córki faraona z XIX w p.n.e. Ponieważ zamknięcie grobu polegające na wpuszczeniu olbrzymiego wyszlifowanego głazu w rodzaj kolebki uruchamiało w tym momencie zespół piaskowych zapadek -jasnym było , że nienaruszony stan głazu uniemożliwiał kradzież.Stad dziennikarz doszedł do nieuchronnego wniosku,że kradzieży dokonali celebrujący pogrzeb wybrani kapłani.Żadnych świętości!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka