Dodaj do ulubionych

Pis ochrania aktywnych homofobów

30.08.20, 19:23
W Krakowie oznakowany radiowóz ochrania takie auto,doszło do przepychanek, policjanci skierują sprawę przeciwko tym ,którzy oprotestowywali jazdę takiego auta po mieście

tvn24.pl/tvnwarszawa/mokotow/warszawa-furgonetka-anty-lgbt-w-towarzystwie-policyjnych-wozow-4656088
Obserwuj wątek
   • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 31.08.20, 12:30
    nie,nie -to nie jest ktoś ,kto boi się człowieka.Tak,tak -to jest ktoś kto boi się ludzi.
    Problem sie wziął chyba stad,że w wątłym ciele JK zderzyły sie dwa zjawisko-jedno to homoseksualizm ,drugie to światopogląd konserwatywny.Konserwatyzm jest tu przeze mnie rozumiany literalnie-chęć powrotu do czasów swojej młodości,dzieciństwa.Jest więc prezes największej partii gejem i jednocześnie nie może zrobić coming out ,bo w czasach jego młodosci gejostwo było strasznym zboczeniem ,okropna chorobą.Jesli robisz coś/chcesz robić coś okropnego masz olbrzymie wyrzuty sumienia.Zduszone pragnienie ucieka od osądu własnego,ale chętnie zadomawia się w ideologii zewnętrznej,którą staruszek wspiera i promuje.Ma do pomocy w tej promocji masę gejów obecnych w klerze.I wszystko sie pieknie układa:anty-homoseksualne ekscesy wystepują wspólnie z religijnymi przekazami i umoralniającymi opowiastkami o wzorze katolickiej rodziny.
    • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 31.08.20, 12:39
     w historii jest masa przykładów na to, jak takie wyparcia działają.Sztandarowy Hitler,który miał zydowskie pochodzenie (i miał w związku z tym kompleksy), z mordowania Żydów zrobił fundament swojej polityki czystości rasowej.Król angielski ,Henryk VIII,który tym okrutniej karał swoich poddanych za udział w zakazanych mszach katolickich ,im częściej sam w nich żarliwie ,po kryjomu ,uczestniczył.
      • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 02.09.20, 18:32
       czy jesli pada deszcz a ty idziesz przez ulicę bez parasola i masz mokrą głowe gdy wchodzisz do domu,to żona może wyciągnąć wniosek ,że ktoś wylał ci kubeł wody na łeb?
       jeśli jesteś przeciw czemuś ,to zawsze ma to jakiś motyw,ale jeśli zaczynasz byc aktywistą tego za czym optujesz ,to trzeba szukać głębszych motywów twojego działania.
   • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 04.09.20, 19:59
    propaganda PIS u jest tępa ,prostacka ,jednoznaczna.Te rozważania ,które nam podsunęłaś ,nawet w najmniejszym stopniu i dawce nie mogą być polem dyskusji z pisiorami.Teza o kulturowości modelu rodziny jest dla kazdego antropologa oczywista.Tylko ,że ona nie nadaje sie jako argument do dyskusji z tymi cepami.Propagandowe hasła muszą być zrozumiałe i niepodważalne.Spróbuj w internecie zabrać głos w jakiejkolwiek dyskusji stosując naukowe argumenty o kulturowosci zjawisk spolecznych ,w tym obyczajowych i seksualnych,dyżurni propagandyści pisu zmiażdżą cię inwektywami.
   • a_iii_ty Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 02:49
    Tak, interesujace, tylko czego mamy sie nauczyc ?
    I czemu mamy dac przyzwolenie ? Ze stary chlop zaplaci rodzinie mlodego chlopaka za poslubienie go, czy bezdzietna moze poslubic inna, ktora rodzi jak kotka ? I czego mamy niby sie uczyc od tych prymitywnych ludow ? Naciagania szyi, rozciagania warg, wybijania zebow w celu wiekszej atrakcyjnosci czy moze chodzenia po weglach, z chujem na wierzchu czy z cyckami jak nalesniki do pepka ? Nie jestem PiSowcem, ale krytyku, do czego chcialbys ich przekonac ?
    • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 08:02
     przesłanie jest raczej oczywiste:skoro relacje pomiedzy ludzmi mogą przybierać najrozmaitszą forme i sa na to dowody historyczne i kulturowe,to żadna z tych form nie może być tzw wzorcem metra z Serve a tym bardziej fundamentem żadnego prawodawstwa i ideologii politycznej,taj jak to sie dzieje w państwach faszystowskich,typu Polska Kaczyńskiego.Mnie to tam tita kto, z kim i jak ,ale z takich powodów fundamentaliści zabijają ludzi i występują w roli boga,więc przestaje mi to titać;dzisiaj oni ;jutro -ja padne ofiarą czystki,bo faszyzm musi mieć stale płonące stosy
    • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 08:28
     chcę ci jeszcze tylko wyjaśnić,dlaczego faszyzmy tak skwapliwie ustalają jedno-jednoznaczne wzorce ideologiczne.Po pierwsze,chodzi o czystość moralną wzorca :niech każdy sobie spojrzy na nasz kodeks -nam nic nie można zarzucić,cała słuszność jest po naszej stronie.Po drugie,ta jednoznaczność pozwala szybko odróżnić swojego od "wroga" -dla obywatela ale i dla funkcjonariusza władzy.Przy dodatkowym nacisku propagandowym ,jesli ktoś ma inne poglądy -to albo jest zmuszony kryc sie z nimi albo walczyć z większością o ich utrzymanie/beznadziejna sprawa../.
     Po trzecie ,ta jednoznaczność cechująca faszystowski wzorzec bardzo ułatwia konstrukcję i działanie wymiaru sprawiedliwości-dzięki niej bardzo szybko można wyrodnego obywatela wyłuskać spośród innych prawomyślnych,łatwo przeprowadzić postępowanie "sądowe" i surowo ukarać.
     Faszyzm ,oprócz np zbiorowego entuzjazmu i rozrywek,ma z ww powodów dużą siłę przyciągania dla prostych umysłów,wreszcie w zbiorowej przestrzeni przestaje sie pierdolić o alternatywach ,konkurenyjnych "izmach" ,o których prosty umysł nie ma zielonego pojecia,wszystko staje się proste-ajk w dzieciństwie ,u mamy
     • a_iii_ty Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 13:48
      Czyli mam rozumiec, ze gdyby wszelkie formy rodzin antropologicznie, kulturowo, chlop z chlopem, baba z baba, brat z siostra, chlop z dziewczyna po pierwszym okresie, starszy z mlodszym (za wkupne) , nieplodna z plodna i aranzowanie jej chlopa, byly rownoprawne, to wtedy byloby cacy, bylibysmy wolni od faszyzmu ? Mielibysmy niezle “behawioralne bagno“. Kto moglby mi zabronic poprosic o lape mojego psa, o “galaz“ mojego drzewa, o raczke nienarodzonego eskimosa itp itd. Posuwasz sie za daleko z ta progresywnoscia. Ja tu wcale nie chce bronic kaczyzmu, sam bym ich wypierdolil do Watykanu z tym ich katolicyzmem ! Ale ty przegialbys wszystko na drugi biegun.
      • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 17:24
       gdzie jest napisane,że wolności wszelakie wykluczają wykiełkowanie i rozwinięcie sie faszyzmu?Faszyzm jest propozycją prostej likwidacji lęku/dziękuje Shachar !/,integracji społeczeństwa wokół prostych celów i zasad,pod kierunkiem Wodza.
     • shachar Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 15:03
      Ostatnio biorę CBD oil na moje rozdygotanie wewnętrzne, które pewnie nazywa się anxiety. Wiecie, taki wieczny dyskomforcik, że czegoś należy się bać, na coś uważać, że coś się stanie, coś pierdolnie, tylko jeszcze nie wiadomo co.
      Nie wiem, może jestem w błędzie, ale moim zdaniem, ten niewygodny objaw życia, jest bardzo powszechny i dotykający ludzi w wielkich masach. Wnikając w przyczyny takiego stanu ducha, umysłu i ciała, napięcie jest spowodowane niedostateczną ilością znajomego komfortu w naszych życiach.
      Co rozumiem przez znajomy komfort? Dużą stabilność i życzliwość otoczenia. Jest ogromna róznica między posuwaniem się w życiu w otoczeniu gwarantującym jakiś stały poziom przewidywalności pozytywnej vs. ciągłe emocjonalne spinanie się wobec nowych sytuacji, konfrontowanie się z zaskakującymi i często przeciwnymi poglądami otoczenia na tę samą sprawę. Jest róznica między komfortem bycia rozumianym vs dyskomfortem bycia nierozumianym.
      Dlatego też, moim zdaniem ludzie starają się organizować swoje otoczenie dla zniwelowania dyskomfortu i napięcia wywołanego innością i nieprzewidywalnością. Kultywują to co znajome, zamykają oczy i uszy na coś innego, bo wydaje im się to z gruntu gorsze. Wydaje mi się to całkiem naturalne i logiczne.
      Więc jeden będzie bronił kościoła bo tak to pamięta z dzieciństwa i nic jego zdania nie zmieni, a drugi kobieta -męźczyzna tylko, łącznie z rozwodami i rodziny niestabilnością emocjonalną i ekonomiczną, co nie ma najmniejszego sensu, ale też tylko to pamięta z dzieciństwa.
      • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 17:47
       z opisem dzisiejszych czasów i ich skutkiem psychologicznym wsród ludzi-pełna zgoda.Tyle ,ze rozwiązania ,które proponuje faszyzm,prowadzą do reperkusji dokładnie przeciwnych wobec zamierzonego celu.Faszyzm duzo obiecuje ,ale nic nie spełnia,bo jego istotą jest osiągniecie pelni władzy nad ludźmi a nie- stworzenie warunków likwidujących lęki i niepokoje .W Polsce mamy teraz klasykę faszystowskiego rozwoju: właśnie trwa skłócanie wszystkich ze wszystkimi,tworzenie dodatkowego chaosu/jakby sama współczesność nie dostarczała go w w nadmiarze/.Cel jest przejrzysty-jak sie skłoci wszystkich ze wszystkimi ,na scene wejdzie surowy szeryf,który zaprowadzi ład.Dla PIS-u od początku nie był wazny Covid ,zagrożenia ktore niesie i ogrom przygotowań na jego nadejscie.PIS uprawial tylko propagande,ze mamy najmadrzejsze przywodztwo i jestesmy najlepiej na swiecie przygotowani na przyjscie epidemii.W tym czasie rząd dosłownie nie robił NIC!!!Przepraszam ,kilku ministrów ,w tym minister zdrowia Szumowski zbił kilka nielegalnych interesów kupując od znajomego felerne maseczki a od handlarzy bronia -nieistniejace jeszcze respiratory ,za ktore wyplacił olbrzymie kwoty a nawet 1/4 nie dotarla do kraju do dzisiaj/mialy dotrzec do czerwca/.
       Jesli rządzący nie zrobili nic konkretnego,zeby przygotowac kraj do epidemii ,to jak to mogło wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa wśród obywateli.W Polsce panuje w tej chwili totalny chaos w słuzbie zdrowia.Lekarze w ogole nie przyjmuja pacjentów w przychodniach,rząd odrzucił też mozliwosc systematycznego badania przedstawicieli służby zdrowia na Covid, brakuje w dalszym ciągu maseczek,pracownicy Sanepidu ,ktory został obciążony odpowiedzialności a za badania testowe,niemalze nie wychodza z pracy,padają na przyslowiowy ryj.Nie ma wariantu,co bedzie gdy wszystkie dostepne respiratory beda zajete przez ciezko chorych,nie widac żadnego planu dlugofalowego ani krotkofalowego na sytuacje pogorszenia sytuacji.O oswiacie -nie wspomne!Myślisz ,że ktos z rzadu sie tym przejmuje?W dupie to maja ,w wystapieniach TV wszystko jest cacy i nadal mamy najlepszy rząd na świecie!To jest faszym,władza totalna ,tyle ,że w polskim nieudolnym wydaniu
       • a_iii_ty Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 20:19
        Dla mnie faszyzm to nie tylko i nie przede wszystkim zorganizowany system o ktorym mowisz. Zanim dojdzie do "wyboru" Wodza, wszystkie znaki na niebie i ziemi poprzedzaja ten moment. Tak jest dzisiaj z tzw. poprawnoscia polityczna i wszelkiej masci ruchami progresywnymi. Ci, ktorzy maja swoje zdanie, odmienne od
        przyjmowanej doktryny, sa skazywani na potepienie, obmowy i krytyke. Przyjdzie czas, ze opresjonowani stana sie opresorami. Kwestia czasu.
        • krytyk2 Re: Pis ochrania aktywnych homofobów 05.09.20, 21:20
         Muszą spotkać się dwie strony.Jedna to ten ,który zechce chwycić te "fasci" w jednej ręce.Druga to dominująca spoleczna frustracja dużego elektoratu.Gdy nie ma jeszcze dominatora,musi być obecna atmosfera rozczarowania i resentymentu.Prawdziwy duce bierze tę frustrację i prowadzi dalej.Pojedyncze ,wąskie tematycznie ruchy,ich frustracja,nie są w stanie skanalizować rozwoju w kierunku faszyzmu(jak sugerujesz)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka