Dodaj do ulubionych

Giertych w puszce ?

15.10.20, 20:02
a czemu ?
Obserwuj wątek
    • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 15.10.20, 20:09
      Był czołowym obrońcą przeciwników politycznych PiS u i miał ostatnio bardzo ostre polityczne wystąpienia antypisowskie.Poza tym akurat jutro miała się odbyć rozprawa przeciwko Leszkowi Czarneckiemu,który nagrał jakiś czas temu propozycję korupcyjną wysłannika PiS u w sprawie "darowania"przez PiS braków zabezpieczenia finansowego w bankach Czarneckiego za skromna kwotę ok 50 mln rocznie fizycznej łapówki dla fizycznego czlowieka
      • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 15.10.20, 20:12
        Czarnecki uciekł za granicę i jest wystosowany list gończy za nim a Giertych jest adwokatem Czarneckiego.Wdzierajac się do biura i domu Giertycha, CBA jest w stanie wykraść bardzo ważne dowody , które mogą potwierdzać niewinność Czarneckiego
        • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 15.10.20, 20:35
          nie mówiąc o celu jakim jest spacyfikowanie kąsającego Giertycha.Zresztą ,w trakcie rewizji CBA w jego domu,Giertych stracił przytomność i został odwieziony do szpitala,więc uderzenie PISu było brutalne ,ale celne
          • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 15.10.20, 22:25
            PiS jedzie cały czas po bandzie,bo może sobie na to pozwolić-od 5 lat mają większość w Sejmie i żaden wniosek opozycji przeciwko czemukolwiek nie jest w stanie być przegłosowany.Są bezczelni w swoich wypowiedziach-bo bezkarni.
                  • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 16.10.20, 19:35
                    Giertych jest skromny i nie wypada mu zwł w tej chwili nazywać rzeczy po imieniu.Prawda jest taka,ze Giertych jest grożny ,ponieważ ma w głowie odpowiedzi na wszystkie kluczowe pytania dotyczące najważniejszych afer ostatnich dwóch lat-afery dwóch wież/Kaczynskiego/,afery Getback -3 mld zł szkód osób indywidualnych w samych obligacjach(sam umoczyłem tu kilkadziesiąt tysięcy),afery banku SkoK Wołomin/kilka miliardów strat/. Naprawdę, walenie sie systemu medycznego w Polsce w tej chwili,nie powodem aresztowania Giertycha
                  • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 16.10.20, 20:02
                    Własnie przed chwilą się dowiedziałem ,że dzień przed zatrzymaniem Giertycha zadzwonił do niego mec Dubois/ z którym giertych wspolpracował w sprawie dwóch wież Kaczyńskiego/ i Giertych powiedział mu ,ze własnie wpadł na trop obciążajacy jedna z najwazniejszych osób władzy.
                    Wiecie moze albo nie ,ze w zeszłym roku PIS kupił tajnie i nielegalnie system elektroniczny potrafiący szpiegowac jednoczesnie ok tysiaca osób.Szpiegowanie dotyczy podsłuchiwania rozmów telefonicznych,czytania smsów ,maili itd .Oto odpowiedz na pytanie dlaczego Giertych został tak gwałtownie i niespodziewanie zaatakowany.I to nie jest zadna spiskowa teoria.Ten elektroniczny system to izraelski Pegasus
                  • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 16.10.20, 20:47
                    i na koniec prawdziwa sensacja:Giertych zemdlał w momencie kiedy przebywał w łazience swojego domu w obecności funkcjonariusza CBA.Nic nie pamieta i był nieprzytomny prawie cały dzień.Po przebudzeniu nie rozpoznał swojego adwokata.Jesli nie miał zawału czy udaru,to co go tak osłabiło?Wszyscy ,którzy go znaja ,wiedza ,ze nie jest łatwo go przestraszyc.może to metody ,które stosuje NKWD wobec przeciwników polit typu Nawalny.To byłby skandal!
                    • shachar Re: Giertych w puszce ? 17.10.20, 00:34
                      Przyznam szczerze i aż mi wstyd, ale to jest dla mnie takie dalekie, co dzieje się w Polsce. A miałam politykę naszą całkiem ogarniętą, ale to było wtedy, kiedy byłam w Polsce i parę lat po wyjeździe. Teraz dla mnie to jest jak rozprawianie o polityce na Ukrainie, coś znajomo brzmi, ale to wszystko.
                      Ale chyba źle się dzieje, skoro takie indywiduum jak Giertych, którego doskonale pamiętam, kiedy to na okazję zjednoczenia Polski z Unią zjechałam do Warszawy i widziałam Giertycha wiec w Alejach Ujazdowskich czy może już na Krakowskim. Wtedy takim ortodoksyjnym świętojebliwym wstecznikiem był, hamulce włączał na wszystko, i teraz taki człowiek jest zanadto progresywny (?) ,że go chcą ukatrupić? Wow, niezłe jaja tam się u Was (Nas? ) dzieją.
                      A tak na marginesie cała drama Kaczyńskich życiorysu od Solidarności do bandytyzmu politycznego to byłby materiał dla Szekspira. A upadek Kaczora nastąpi, bo tak się koła historii toczą. Kiedyś przeciągneliby go po rżysku i wbili na pal ( to na Wschodzie), albo elegancko skrócili o głowę ( na Zachodzie), no w każdym razie czeka go chujnia chujniasta. Jaruzelowi wprowadzenia stanu wojennego nie darowano, temu też się usłyszy co jego.
                      • krytyk2 Re: Giertych w puszce ? 17.10.20, 18:30
                        Miodem na moje uszy sa wszystkie te warianty wymierzenia kary Kaczyńskiemu.Za to wszystko co wyrządził Polsce i Polakom ,należy się jak najbardziej bolesny proces umierania.
                        Ciezko jest wczuwac się w te wszystkie niuanse ,ktore maja znaczenie tutaj-gdy zyje sie w innym świecie,w innych realiach i poddawanym sie jest innym presjom.Dlatego tak często niektóre opinie ludzi mieszkających za granicą budza we mnie żywy opór,zwł gdy osoby takie biorą za dobra monetę wszystkie te bogoojczyźniane hasła PIS-u ,ktore nie maja żadnego pokrycia w faktach,a wprost przeciwnie-są przykryciem tego ,że akurat w tej chwili czyny przeczą tym hasłom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka