Dodaj do ulubionych

Dziękuję bardzo 2020!

27.11.20, 08:35
Jestem wdzięczna za to, że nie umarłam, co mi się wydawało nieuniknione w marcu tego roku.
Dziękuję, że nie jestem chora na nic.
Dziękuję, że mam pracę, idiotyczną co prawda, ale pomagającą płacić rachunki, i ona cały czas jest.
Dziękuję za gości dziś na kolacji indyczej.
Dziękuję za przyrodę wokół mnie teraz. Za jesienne zapachy.
Dziękuję za Andrzeja z Nebraski, który tu się kołacze z nami od chuj wi ilu lat i bździ cyklicznie o kasacji,
Dziękuję, że kiedyś jeszcze będę miała psa.
Dziękuję wszystkim za czytanie moich bździn.

No dobrze, obżarłam się i popilam winem sowicie. Wszystko był pyszne i domowej roboty, całe 2 gościa zadowolone. Czego więcej można chcieć w Święto Dziękczynienia?
Obserwuj wątek
      • krytyk2 Re: Dziękuję bardzo 2020! 09.12.20, 10:14
        Dobrze to zdefiniowaleś,tylko wnioski masz inne niż ja np.Skoro znaleźliśmy się tu Znikąd,to "byle"Coś już jest radykalną wartością.I za to można być wdzięcznym.Na dodatek ujakosciowienie naszego życia, różnice w tym ujakosciowienie są tak wielkie,że znowu mamy kolejny wielki powód do zadowolenia i wdzięczności-ze nam przypadł akurat ten kawałek tortu.
        Jeśli radykalizujesz oczekiwania-mninimalizujesz ocenę tego co masz.Heidegger w analizie trwogi jako najprawdziwszego stanu Dasein powiedział,że doświadczenie realności własnej śmierci w trwodze jest dla niego motywem do najbardziej intensywnego przeżywania własnego życia.Nie ma się tego motywu przebywając stale w SIĘ.
      • shachar Re: Dziękuję bardzo 2020! 13.12.20, 06:21
        Nie rozumiem tej calej histerii z dziekowaniem

Ciekawy dobór słów. Histeria.Płeć żeńska i oznaczająca niezrównoważenie. Ciekawe co byś powiedział, jeśli napisałby to Dalaj Lama.

Dla mojego osobistego zdrowia psychicznego przypieralanie się wieczne, co jest nie tak, jest już nie wskazane, grozi zawałem. A ja widzę Dużo. Ludzie mają taką inwencję, żeby spierdolić rzeczy, że nie wiem, jak się ten świat jeszcze kupy trzyma.
        Tak więc może celebrować, co jest tak, może to ten klej, który do kupy skleja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka