Dodaj do ulubionych

Krytyku Drugi

27.11.20, 17:12
Spytaj gazete dlaczego nie akceptuja twojego CV. Ja z mej strony przekazuje konto, co sie pozniej dzieje nie mam pojecia.
Imcio.
Obserwuj wątek
    • krytyk2 Re: Krytyku Drugi 27.11.20, 17:48
      Nadal mam ten sam komunikat.Wydaje się,że tymi forami nikt się już nie zajmuje.Jakis czas temu napisałem do nich w sprawie drastycznej atmosfery na jednym z forów,gdzie GW na okrągło adminka nazywa gównem(czyli swojego sponsora i gospodarza) i zero reakcji.Napisze ,oczywiście, ale nie spodziewam się odpowiedzi
      • shachar Re: Krytyku Drugi 27.11.20, 18:10
        To jest niebywałe, w glowie się nie mieści. W NY Times wszystko jest przepuszczane przez filter , for civility. Czego bym nie napisała, będzie opublikowane po sprawdzeniu, czy nie wyrażam się grubo, lub nienawistnie z chęcią zabicia w stosunku do czegokolwiek.
        • shachar Re: Krytyku Drugi 27.11.20, 18:23
          Sratytaty dlaczego to napisałam. Bo Gazeta miała się wzorować na NYT, na najlepszych wzorcach w dziennikarstwie. Ale to, co się publikuje pod hasłem Gazeta.pl jest w ogóle niecenzurowane przez nikogo. Dla paru klików więcej.
              • shachar Re: Krytyku Drugi 27.11.20, 20:17
                Ja nie mam czasu, bardzo dziękuję, zawsze big fan, ale to za duża odpowiedzialność jak dla mnie. Na forum, żeby to miało ręce i nogi, trzeba pisać.
                Ty Imczy jesteś dobry w tym, skrobnij coś raz na rok, jako tata dobra łata, ja się nie zapisuję w kolejkę do przejęcia. Nie i nie.
                • shachar Re: Krytyku Drugi 27.11.20, 20:28
                  WTF happened z Krytyka przejęciem? Jeśli to techniczne problemy, to każda następna osoba będzie miała takie same.
                  To ja idę żreć tego wczorajszego indyka + trimmings i wińsko. To najfajniejsze święta, kocham Thanksgiving.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka