Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie należy się szczepić?

05.12.20, 03:11
Niech mi ktoś wyłuszczy.
Obserwuj wątek
          • krytyk2 Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 05.12.20, 08:02
            Właśnie-geopolityka.Ruch antyszczepionkowy od początku jest dla mnie ideą podnoszoną chętnie przez putinowskich trolli.Zamiar używania wszelkich narzędzi służących do rozpieprzenia społeczeństw zachodnich jest dla mnie oczywisty. W tle tych antyszczepionkowych rozważań unoszą się opary braku wolności odbieranej przez zachodnie rządy,a potem jeszcze wyzej-przez ponadnarodowe elity.One są wrogie,krwiożercze i zależy im bardzo na niszczeniu biologicznym wszystkiego co się rusza.Podstawowe pytanie,które się nasuwa podczas słuchania tych bzdur brzmi:po co owe elity miałyby niszczyć całe narody skoro źródło ich bogactwa i potęgi wzięło się i nadal bierze z utrzymywania przy życiu tego samograja?
            Z którejkolwiek strony wchodzi się w ten intelektualny świątek rozumowanie natrafia na sprzeczność.W psychozie strachu nie chodzi jednak o prawdę tylko o utrzymywanie samej psychozy i ukierunkowanie grota emocji w odpowiedni cel.
            • krytyk2 Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 05.12.20, 08:45
              Pocztajcie sobie wpisy czytelników pod jakimkolwiek artykulem na Interii czy onecie a dotyczącym spraw relacji Rosji bądź Ukrainy lub USA czy Izraela a zobaczycie setki wpisów anty amerykańskich, anty ukraińskich i anty żydowskich. Ostatecznie te wpisy,przy bliżej analizie są też antypolskie.Np podsuwaja pomysł, żeby skorzystać z okazji i wtargnął zbrojnie na zachód Ukrainy i odebrać co nasze.W kręgu pojeciowym proponowanym przez rosyjski trolling są smugi chemtrails na niebie.To ci sami,którzy chcą zniszczyć całe społeczeństwa szczepionka mi dodatkowo truja je toksycznymi opadami.W bliżej nieokreślonym pojęciu ONI kryją się rządy narodowe ,ale też żydowskie elity,Rotschildowie,Sachsowie,ale być może też jakieś światowe potężne centrum dowodzenia,które przejmuje wszystkie poprzednie cechy władza.
              Jak każda propaganda tak i ta zawiera ziarno prawdy- ludzkość faktycznie jest trutka codziennie tonami chemikaliów, ale różnica jest drobna-ona robi to od 100 lat rozwoju cywilizacyjnego na własne życzenie. Rosyjska propaganda trafia na świetny grunt -w działaniach społeczeństw i państw faktycznie zawarty jest gen autodestrukcji, nikt nie wie ile jeszcze tykajacych bomb wybuchnie, powiększa się więc paliwo dla psychozy
              • blauerzweigelt Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 08.12.20, 20:28
                "ludzkość faktycznie jest trutka codziennie tonami chemikaliów, ale różnica jest drobna-ona robi to od 100 lat rozwoju cywilizacyjnego na własne życzenie"

mówisz to świadomie, że na własne życzenie? nikt nigdy nie oszukał?

no prosze, wez zapytaj sasiada, czy czlowieka na ulicy czy chce byc truty...
                • krytyk2 Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 08.12.20, 20:54
                  Nie mam tendencji do ahistoryzmu i besserwidztwa.Tak,uważam, że -pomijajac zachłanność dużych i mniejszych kapitalistów XIX w i ich późniejszych,ale już bardziej świadomych kolegów w XX w,nikt nie był świadomy,że poza małymi niedogodnościami w postaci zamglonego powietrza przy fabrykach,cała ich aktywność doprowadzi do ekologicznej katastrofy.
                    • krytyk2 Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 08.12.20, 22:18
                      Noz kurwa,człowieku:napisałem wyraźnie(ale jak widać nie dla takiego tłuka jak ty): nie bawi mnie ahistoryzm!Wiesz co to znaczy?To znaczy,że ludzie końca XIX wieku nie wiedzieli jeszcze o atomach,genomie związkach chemicznych, modyfikującym wpływie tych związków na genom,więc nie mogli akceptować bądź nie akceptować wpływu dymu z komina fabrycznego na ich zdrowie.Ty , zakładając o nich ,że to wiedzieli,wciskając w ich tamtejsze mózgi swoją dzisiejsza wiedzę uprawiasz ahistoryzm.Czy mam to napisać jeszcze jaśniej czy wystarczy?Jak nie rozumiesz słowa,których używam to uznaj to i sięgnij po słownik a nie-pierfol głupot w pijanym zwidzie!
            • summerland Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 05.12.20, 23:44
              Ja sie skupilam na tych informacjach - tlumaczeniu z angielskiego ulotki szczepien bo o to chodzi w tym filmiku. Tego kanalu nigdy wczesniej nie znalam. Dobrze, ze ktos poswiecil czas na tlumaczenie tych bardzo waznych informacji bo nie sa one podawane do publicznej wiadomosci. Mozna je przeczytac na stronie tej firmy produkujacej szczepionki.
    • shachar Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 05.12.20, 11:56
      Wczoraj gadałam z ciemnoskórym kolesiem w pracy, który ma nowe dziecko i okazało się, ze to antivaxer. Zaskoczyło mnie to, myslałam że antivaxers to wymyte do białości mamusie z obłędem w oczach, a tu nie.
      On mi zaczął objaśniać coś o big pharmie, ale nie dokończyliśmy bo mi się lunch przygrzał i uciekłam od niego, bo jak on zacznie gadać, to ciągnie zdania, jakbyśmy siedzieli na spacerniaku w kiciu z wyrokiem 50 lat i nie mieli nic lepszego do roboty.
      Ale na logikę, po co narażać dziecko na zapalenie opon, tyfus, gruźlicę, w imię wyimaginowanych? skutków ubocznych
      • shachar Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 05.12.20, 15:21
        O właśnie. Mój ojciec, który ma 78 lat, palił i za kołnierz nie wylewał nigdy, ma tę triadę, wysoki cholesterol, ciśnienie i cukier i bipolar lekki, miał bezobjawowe przejście przez covid, jego żona, otyła, z tą samą triadą i nie za bardzo ruchliwa, miała co prawda objawy ale domowymi sposobami wykaraskała się z tego po dwóch tygodniach. Starsi ludzie, nie potrzebowali szpitala. Ale...i tak mi to nie pomaga w rozwiązaniu zagadki, co będzie ze mną, kiedy wirus mnie dopadnie.
        Pracuję w tzw healthcare, więc pewnie będzie tak, że albo się zaszczepię, albo do widzenia w pracy.
    • shachar Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 06.12.20, 06:26
      Fuck it. Ja się zaszczepię, kiedy tylko zostanie mi to zaproponowane. Mam centralnie w dupie wszystkie teorie o tym, co jeszcze mi wszczepią przy okazji. Przecieranie wszystkiego spirytusem już mi obrzydło, mycie samochodu od wewnątrz za każdym razem, kiedy odbieram z garażu, też. Chodzenie w masce cały dzień w pracy. Pilnowanie domownika, żeby umył łapy.Mycie telefonów. Wycieranie klamek. Do cholery ciężkiej, mam już tego dosyć.
    • jan_stereo Re: Dlaczego nie należy się szczepić? 09.01.21, 20:57
      Jak masz ponizej 35lat to sie mozesz w zasadzie nie szczepic (czysto logicznie argumentujac). Natomiast wszyscy starsi i bardziej sterani zyciowo jak najbardziej moga czy wrecz powinni. Czytalem wszystkie te skutki ubocznej szczepionki od Moderny, nie ma tam zadnych sensacyjnych rzeczy chyba ze je ukryli sobie. Ja bym sie duzo, duzo, duzo, duzo bardziej martwil syfem jaki jest pakowany do jedzenia, ktore to potem wpierdalaja nagminnie Polacy az im kiszki sie ksztusza od chemikaliow i jest gitara i pelnia spelnienia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka