Dodaj do ulubionych

Microchips ­čĺë

31.12.20, 23:42
Pandemia juz nas nie opusci. Nie ÔÇťgniewalbymÔÇť sie na te microchips. To moze byc jedynym rozwiazaniem w przyszlosci, by zamiast strzykawek, uodparniac i leczyc zdalnie. To wydac sie moze tak fantazyjne jak telewizja dla husarii Sobieskiego. Przemyslcie to.
Obserwuj w─ůtek
    • krytyk2 Re: Microchips ­čĺë 01.01.21, 00:43
      Nie ma co przemy┼Ťliwa─ç.Nauka medyczna jest w dalszym stopniu na poziomie jaskiniowca z maczug─ů.Czlowiek widzi pojedyncze elementy niesko┼äczenie wielkiego systemu oddzia┼éywa┼ä i uwa┼╝a ,┼╝e co┼Ť zdzia┼éa─ç wp┼éywaj─ůc na ten jeden czy dwa elementy.Nigdy nie wejdziemy na poziom Boga
      • a_iii_ty Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 02:03
        Gdy ludzkosc osiagnie stan 10G, nie potrzebne juz beda apteki, szczepionki, wizyty u dohtorow itp. Wirtualny lekarz orzeknie co ci dolega i za przycisnieciem guziczka wirtualne remedium skoryguje twoj organizm w sekunde. Nie wierzycie ? Nie musicie. Zapytaj sie woja mieszkowego, czy uwierzylby w to, ze mozna pogadac sobie z kims w Krakowie bedac w Poznaniu. I do tego widziec jeszcze gebe.
        • krytyk2 Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 09:14
          a_iii_ty napisał:

> Wirtualny lekarz orzeknie co ci dolega i za przycisnieciem
          > guziczka wirtualne remedium skoryguje twoj organizm w sekunde
          >
          nie zrozumia┼ée┼Ť mnie,to co piszesz dotyczy technicznej strony tego nowoczesnego leczenia.Ja m├│wi─Ö o nieskonczonym skomplikowaniu natury i ludzkiej marnej wycinkowej znajomo┼Ťci tego cudu.Co z tego ,┼╝e zdob─Ödziemy umiejetno┼Ť─ç ingerowania na takim nano poziomie w organizm ,skoro w dalszym ci─ůgu bedzie to szukanie po ciemku drobnej nakretki w wielkiej hali
          • shachar Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 13:48
            U nasz w pracy jest tak, ┼╝e podje┼╝dza si─Ö┬áz klientem do w├│zka z pigu┼ékami i dostaje on kubeczek pigu┼é do spo┼╝ycia. Ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie, ┼╝e jeszcze piel─Ögniarki obs┼éuguj─ů to, wi─Öc klient ma jeszcze szans─Ö ludzkiego kontaktu, nied┼éugo pewnie ludzie b─Öd─ů mieli pakiety poranne prezentowane przez wyci─ůgni─Öte rami─Ö automatu.
            Tylko, ┼╝e wielu nie chce bra─ç tych pigu┼éek. A co to mi pomo┼╝e, m├│wi─ů. Ano pewnie tyle pomo┼╝e co i zaszkodzi, s─ůdz─ůc po tym, ┼╝e np. proszki na ci┼Ťnienie daje si─Ö z metra wszystkim, kt├│rzy maj─ů g├│rne ci┼Ťnienie powy┼╝ej 110.
            Poza tym tzw. witaminy, a┼╝eby w taki to tani spos├│b zast─ůpi─ç bia┼éy chleb z margaryn─ů, kt├│rymi karmi si─Ö pacjent├│w. Tym nerwowym daje si─Ö tabletki na nerwy itp.
            Leczy si─Ö┬ániweluj─ůc objawy choroby , a nie jej ┼╝r├│d┼éa.
            A chasami z ludzmi wszystko jest tak jak trzeba, tylko potrzebuj─ů tzw. uwagi skierowanej na siebie.
            Podam przyk┼éad moej jednej pacjentki, kt├│ra doprowadza mnie do sza┼éu, bo mo┼╝e zrobi─ç wszystko, co chce, jednak ona domaga si─Ö obserwowania jej , jak ona wstaje z krzes┼éa i bicia jej brawo, chwalenia, omg, jaka ty jeste┼Ť┬ásilna i dzielna i jak ci si─Ö poprawia. Kobieta ta udaje, ┼╝e nie mo┼╝e nogi oderwa─ç od podlogi, kiedy idzie, ale zawsze jest gotowa na nowe ─çwiczenia, kiedy tylko spuszcz─Ö┬áz niej wzrok, ┼╝eby zagada─ç do kogo┼Ť przechodz─ůcego obok mnie. Piel─Ögniarce ka┼╝e kroi─ç sobie tabletki na po┼é├│wki, mnie sprawdza─ç stopie┼ä na┼éadowania jej telefonu, kiedy trzyma swoje okulary na szczycie g┼éowy i odmawia u┼╝ycia ich w celu samodzielnego sprawdzenia. Kobiecie tej, tak teraz my┼Ťl─Ö, potrzebny jest raczej kto┼Ť, kto otoczy┼éby j─ů na ten czas terapeutyczny swoj─ů skupion─ů uwag─ů i po┼Ťwi─Öceniem swojego ego w celu uspokojenia tej dziury, kt├│r─ů ona ma w sobie, a kt├│ra ka┼╝e jej domaga─ç si─Ö pelnej atencji nad sob─ů.
            Po co to pisz─Ö, bo przypominam sobie, jak kiedy┼Ť dzia┼éali lekarze. Siedzieli w gabinecie i konferowali godzin─Ö z pacjentem. A kiedy┼Ť jeszcze chodzili z torbami po domach i przepadali w nich na co najmniej 2 godziny. A drzewiej jeszcze szamani dniami ┼éazili wok├│l chorego, okadzaj─ůc go i masuj─ůc maziami a ca┼éa wioska wy┼éa do ksi─Ö┼╝yca o wyzdrowienie chorego. Pe┼éna para ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci na ozdrowienie jednego. Tej mojej babce na pewno poprawi┼éoby si─Ö znacznie, gdyby kto┼Ť dawa┼é an actual fu*k, czy jej si─Ö poprawia czy nie. Pewnie wielu z nas poprawi┼éoby si─Ö, gdyby kto┼Ť┬ádawa┼é an actual fu*k, jak nam si─Ö dzieje. Wiele objaw├│w by si─Ö nie pojawi┼éo tak cz─Östo, my┼Ťl─Ö np. spowodowanych stresem, jak uzale┼╝nienia , raki, choroby serca. Ale to taka moja teoria.
            • kalllka Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 15:41
              Aaa us┼éysza┼éam dzisiaj, we telewizji, ze w Polsce ci─Ö┼╝kie przypadki COVID i niewydolno┼Ťci oddechowo-krazeniowej/ ok 20% tlenu we krwi/ zapaleniom p┼éuc.
              poddawane s─ů na┼Ťwietlaniom radioaktywnym , kt├│re dzia┼éaj─ů tleno rodnie i b┼éyskawicznie poprawiaja saturacje nawet do 90% tym eliminuj─ůc u┼╝ycie respirator├│w.
              Terapia znana i stosowana by┼éa powszechnie w czasach powojennych, kiedy intubowanie pacjenta, tak ze wzgl─Öd├│w technologicznych jak i racjonalno- etycznych by┼éo ostateczno┼Ťci─ů.
              Znaczy się, wracamy, mojem zdaniem, nareszcie, doma. Wspomaganie pracy, naszego niedoskonałego ale indywidualnego organizmu- zamiast zastępowania go sztuczna inteligencja.

Ps. Mam tylko problem z tym czy wierzy─ç podanej, bo przez TVP, informacji.
              Co ty na to krytyku?
              • krytyk2 Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 18:36
                nie ogl─ůdam TVPis .Tam si─Ö rodza cudowne zjawiska o ┼Ťwiatowej skali co 5 minut.
                Ale przeczyta┼éem na ten temat pod wp┼éywem Twojego postu.Z tego ,co zrozumia┼éem ,chodzi o obni┼╝enie stanu zapalnego w sytuacji tzw burzy cytokinowej.I zosta┼éo eksperymentalnie zastosowane w trzech tylko przypadkach.Jak wiesz ,podstawow─ů cech─ů bada┼ä naukowych jest powtarzalno┼Ť─ç wyniku oraz przewidywalno┼Ť─ç i mierzalno┼Ť─ç efektu.Innymi s┼éowy -je┼Ťli taka terapia zostanie zastosowana w du┼╝ej ,rosn─ůcej liczbie przypadk├│w i wynik w postaci poprawy saturacji do poziomu np 97 % nasycenia krwi tlenem u np 95 % badanych przypadk├│w,wtedy bedzie mo┼╝na m├│wi─ç o skuteczno┼Ťci,nowatorstwie i sukcesie gliwickich medyk├│w
                • kalllka Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 22:46
                  Nie. To nie by┼é eksperyment. Lekarz, kt├│ry o tym m├│wi┼é to ten sam kt├│ry zastosowa┼é terapie, wyra┼║nie zaznaczaj─ůc, ze na┼Ťwietlania z powodzeniem stosowano/ powszechnie przy niewydolno┼Ťci plucno oddechowej / np. powik┼éa┼ä gru┼║liczych/ w latach czterdziestych pi─Ö─çdziesi─ůtych ubieg┼éego wieku.
                  Trapia nie jest nowa i du┼╝o bardziej skuteczna bo po pierwsze nie inwazyjna jak respiratory, dzia┼éa b┼éyskawicznie. A Tylko trzy przypadki o kt├│rych wspomniano to ci z ostatniej deski ratunku , kt├│rym dzi─Öki do┼Ťwiadczeniu i determinacji lekarza
                  w ten spos├│b uratowano ┼╝ycie.
                  Od dawna mówi się , ze respiratory przy ciężkich powikłaniach płucnych to najgorszy z dostępnych zastosowań..
                  Po prostu najtańszy.
                  Ale dzi─Öki za odpowiedz, cho─ç ciekawa jeszcze jestem gdzie ja znalaz┼ée┼Ť.. tzn z kt├│rego ┼║r├│d┼éa wzi─ů┼ée┼Ť informacje?
            • krytyk2 Re: Microchips ­čĺë 02.01.21, 18:50
              ja ─çwicz─Ö i dostrzegam cofanie si─Ö demencji u mojej matki na skutek dzia┼éa┼ä podj─Ötych przeze mnie w ostatnim p├│┼éroczu.Sprawa rozpocz─Ö┼éa si─Ö w├│wczas ,gdy opiekujaca sie matk─ů moja siostra zacz─Ö┼éa stosowa─ç bierny op├│r i opieka polega┼éa na tym ,┼╝e siostra dzwoni┼éa do matki raz na dwa tygodni,pyta┼éa si─Ö czy czego┼Ť jej nie trzeba,podrzucala jej przez syna mleko,chleb czy owoce i znowu nie dawala znaku zycia przez nastepne tygodnie.Matka mieszka na III pietrze i od p├│┼é roku praktycznie nie jest w stanie zej┼Ťc po schodach ,wyjsc na miasto i zrobi─ç zakup├│w.Pojecha┼éem do Koszalina,zrobi┼éem casting na dochodz─ůc─ů pomoc dla matki i praktycznie wyeliminowa┼éem udzia┼é siostry/kt├│ra nie cierpi matki/w pomocy.Matka ma praktycznie codziennie kontakt z osob─ů opiekunki,zaopatrzona we wszystko co jej do ┼╝ycia potrzebne.Opr├│cz tego,raz w tygodni przyje┼╝d┼╝a z Ko┼éobrzegu masa┼╝ysta i masuje matce wszystkie newralgiczne cz─Ö┼Ťc kr─Ögos┼éupa,odpowiedzialne za niedomagania konczyn ,b├│le stawu barkowego.Z drzemiacej calymi dniami przed telewizorem osoby,z kt├│r─ů praktycznie nie mialem juz prawie ┼╝adnego kontaktu,zrobi┼éa sie dawna matka, z kontaktem,refleksem i pamieci─ů.Nawet stosunek siostry te┼╝ uleg┼é zmianie i teraz ,nie musz─ůc nic,chce z wlasnej inicjatywy co┼Ť pom├│c

Popularne w─ůtki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka