Dodaj do ulubionych

Farmazonia to nie KK

17.01.21, 17:45
Troche ( ale tylko troche) gniewaja mnie posty lalllki i blauercwela o moim szczuciu biednych wiernych pesymizmem i wylewaniem kloaki na ich proby upiekszania zycia. Do mnie wchodzac musi byc zauwazony napis: Porzuccie wszelka nadzieje, wy ktorzy tutaj wchodzicie ! Obok sa drzwi do “dobrych wiadomosci“, wiec prosze sie nie mylic wiecej, jak to jedna pani robila i jakims dziwnym trafem, zawsze tutaj ladowala. Az w koncu zrozumiala, ze na moich drzwiach wisi wywieszka “Mafia zycia“ a nie “Magia zycia“.
Amen.
Obserwuj wątek
    • blauerzweigelt Re: Farmazonia to nie KK 20.01.21, 23:48
      "trochę, ale tylko trochę..." buahahahaha, jak to mówi jeden z bywalców tego forum, niejaki imagine...

a w następnych słowach nazywa swoich przedmówców cwelem i lalką...

Nie wiem jak Ty, (być może nie wszystko, co mówiłeś o swojej przeszłości jest prawdą, nie mi wnikać... )

Ale ja wychowywałem się w latach tzw komuny w Polsce. Nigdy nie użyłem, ani nigdy nie przyszło mi do głowy, by nazwać jakiegokolwiek oponenta na forum internetowym w ten sposób... Chociaż jestem od zawsze dobrym przykładem złego przykładu...

A Ty proszę, jak najbardziej, i od razu...

I nie wiem dlaczego, może to jakieś przeniesienie żalu ze swojego byłego życia???

nie wiem.

Jeśli byłeś (nie twierdzę) cwelem, czy lalką, wybacz innym i sobie, to nie koniec jeszcze świata...

I zostań w pokoju. Możesz wykasować, zanim ktoś przeczyta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka