25.01.21, 05:54
Master
Obserwuj wątek
    • blauerzweigelt Re: Zen 25.01.21, 22:24
      To już było, koty i zen, i wznosisz oczy do nieba (chuj wie czego, przecież nie wierzysz w tzw. niebo, cokolwiek to oznacza), mówisz:

"ten kot to zen...
      dlaczego ja tak nie umiem?"

Ten problem dawno temu wyjaśnił Ci komandos57, radząc Ci żreć kubły karmy... Bo wtedy byłeś natarczywym buddystą nuworyszem, który w każdym poście używał słowa karma, jakkolwiek by dziwnie nie brzmiało...

A może jednak komandos miał rację???

Może to kwestia karmy? Zacznij jeść to samo, co Twój kot, może pół roku posiądziesz zen i oświecenie?
        • kalllka Re: Zen 26.01.21, 14:24
          Ot, stara technika kanalizowania się.
          Mam wrażenie ,ze Andrzejowi z czasów biedy w prl został strach przed niezabezpieczonym jutrem.
          dzisiaj popchnie zen jutro coś tam coś tam /nie sprawdzałam jeszcze programu/
          • a_iii_ty Re: Zen 26.01.21, 14:36
            Mylisz sie, nie zylem w biedzie w PRL. A “jutro“ mialem zabezpieczone. Przestan nasladowac tego swira hsirka, masz dosc swojej wlasnej glupoty. Jak ci Farmazonia nie odpowiada, to obok sa drzwi dla szydelkujacych. Tam juz zahir czeka z “dobrymi wiadomosciami“.
            • kalllka Re: Zen 26.01.21, 14:55
              Skąd u ciebie tyle agresji i pogardy wobec innych, Andrzeju;
              Przecież z nas i dzięki nam egzystujesz?

Ps. Gdyby ktoś chciał mnie znaleźć na skutek wycięcia mnie stad, to jestem na aquanecie/ forum/
              • a_iii_ty Re: Zen 26.01.21, 15:25
                O czym ty mowisz ? Ja egzystuje dzieki wam ? Moje odpowiedzi to reakcja na wasze wpisy. Bufony jak swirk kroluja w tych atakach na mnie i nie tylko. Krytyk tez jest na tapecie.
                Ty szukaj pogardy dla mnie w swoich postach. Czytaj dokladnie, a jak sie nie doczytasz, to u swirka znajdziesz to w kazdym zdaniu. Ciekawe dlaczego pogardy nie widzisz w jego wpisach. Dlatego ze ci wyznal, ze cie kocha ?
    • shachar Re: Zen 29.01.21, 02:07
      Kocio bardzo przystojny, taki, którego chciałoby się mieć obok siebie na szezlongu z książką w ręku minus sprzątanie kuwety i renowacja podrapanych mebli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka