Dodaj do ulubionych

Grzecznie pytam krytyku...

02.03.21, 18:27
czy jestes klamociarzem ?
Odbior !
Obserwuj wątek
    • krytyk2 Re: Grzecznie pytam krytyku... 02.03.21, 20:11
     jestem klamociarzem definiujacym,tj w momencie podejmowania decyzji o zostawieniu lub wyrzuceniu danej rzeczy definiuję,czy i do czego może mi się przydać.Moje klamociarstwo dotyczy nie rzeczy gotowych/bo te mnie nie interesują np jakies stare telefony komorkowe/ tylko pólproduktów-tj pozostałych po robocie deskach ,gwozdziach,drutach,blachach,cegłach.Tu ,gdzie mieszkam jest roboty na sto lat i wszystkie tego typu rzeczy sa na bieżąco wykorzystywane.Czy chciałbys cóś jeszcze wiedzieć?
  • rzeka.suf Re: Grzecznie pytam krytyku... 02.03.21, 20:59
   Ja jestem. Może to resztki etosu diy.
   Wciąż mam mój pierwszy tu komputer. Wyniosłam go pod śmietnik kilka lat temu, ale zaczęło padać i zrobiło mi się go żal, więc przyniosłam z powrotem.
   W lodówce mam ser sprzed roku, wrósł w lodowiec, nie mogę go od tak wyrzucić. Zasadniczo od lat chce zmienić cała lodówkę, przez ten lodowiec właśnie, ale no skoro działa, to nie jest to przecież konieczne.
   Z wiekiem to pewnie będzie się pogłębiać.
   Ale podczas lockdownu kiedy wszystko poza spozywka było zamkniete, dzięki nagromadzonym wloczkom, gwozdziom, materiałom, farbom itd, miałam co i z czego robić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka