Dodaj do ulubionych

Happy Friday !

26.03.21, 13:05
Nie chce napisać TGI Friday bo to jakoś podbija uczucie,że to życie mną miota, a nie ja życiem, jest wyrazem rezygnacji , gdzie jedynym sukcesem jest doczołganie się do piątku.

Dziś jestem podwójnie szczęśliwa, bo tym razem wzięłam los w swoje ręce i pozbyłam się pewnej upierdliwej baby ze swojego grafika. Sprzedałam ją koleżance za 50 min zapłaty. Tanio, bo od razu lepiej wygląda. Wyjdę więc wcześniej, już o 15.38 napawać się latem dzisiejszym, będzie 25C a może więcej. Podróż na wiochę odbędę z otwartymi oknami , na pewno będzie obłednie pachnieć czymś świeżym i zielonym.
Wczoraj kupiłam korzenie begonii. To będzie eksperyment ogrodniczy. Ładnie się nazywa, angelique odorata!
Obserwuj wątek
    • jan_stereo Re: Happy Friday ! 26.03.21, 13:16
      Ja wzialem sobie dzis wolny caly dzien, zalegly urlop z 2020, jakbym nie uzyl to by mi przepadlo. Dzialki i domku na wsi zazdroszcze, takie sanktuarium weekendowe to super sprawa, mozna sie zrelaksowac w ciszy. Ile tam sie jedzie, dlugo ?
      • shachar Re: Happy Friday ! 26.03.21, 13:35
        Tylko 1.5 godziny jeśli nie ma korków. Ale to już zupełnie inny świat, trumpvoterski. Duże sklepy z materiałami budowlanymi, biali wyżyłowani panowie w bejsbolówkach ze swoimi pickupami.
        A sanktuarium? Taaa , kuchni nie ma, dziury w ścianach po łataniu przecieków,..Dziś otworzyłam pudło z tzw. kutasami, czyli frędzlami do przytrzymywania firanek, które impulsywnie kupiłam w Anthropologie, po zdjęciu oceniając, a tu jakieś gie nie frędzel..No same przyjemności smile
        ale nie narzekam! Jutro będe rżnąć poison ivy z drzew przy pondziku wśród śpiewu ptaków.
        • jan_stereo Re: Happy Friday ! 26.03.21, 16:00
          To ten dom to jakis wiktorianski jest ze tak trzeba go odnawiac z dziur w scianach ? W sumie to moze jeszcze lepiej bo bardziej czuc roznice po wyjechaniu z miasta, znikaja te wszystkie dogodnosci ktore bierzemy za pewnik i tak ma byc, bo czuc chcemy stymulujaca zmiane. Sam ogrod jednak chyba jest warto grzechu, w lato pewnie moznaby tam spac pod namiotem sobie (o ile nie ma niedzwiedzi).
          • shachar Re: Happy Friday ! 27.03.21, 13:09
            Jasiu! Gdzieś ty widział w Ameryce dom wiktoriański?!? tu od Buffalo Billa stawiają domy z drewna, które możesz potem oglądać w tv jako domy rozniesione przez tornado.
            Ten dom jest na szczęście z cegły, bo w życiu bym nie włożyła pieniędzy w żadne paździerzowe gówno, ale tym niemniej wymaga pracy, bo był nieużytkowany przez kilkanaście lat. Wygooglaj sobie 60 Kisor Road, Highland, to będziesz miał pojęcie, z czym się borykam.
    • a_iii_ty Re: Happy Friday ! 26.03.21, 15:39
      nie lubie piatku, bo potem weekend ktorego jeszcze bardziej nie lubie. ludziska w domach, wszedzie ich pelno. Lubie poniedzialki, jak juz wszyscy pognali do swoich "obozow pracy".
    • jan_stereo Re: Happy Friday ! 28.03.21, 12:13
      Zauwazylem ze GW cenzuruje co sie pisze o pewnych, zakazanych dla publicznosci polskiej produktach, zatem wpisu nie bedzie bo GW wykrywa spam, ach ta wolnosc, chuj z taka gazeta, moze ja PiS dobic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka