Dodaj do ulubionych

CHłopy są przereklamowane

01.04.21, 11:55
która z pań także uważa ,ze jw i dlaczego?
Biegusiem- argumenty i doświadczenia osobiste -mile widziane wink
Obserwuj wątek
    • kalllka Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 16:32
     CHLopy są wszędzie. Baby są wszędzie Tandeta jest wszędzie. Na codzień, najczęściej mam doświadczenia z brakiem obycia,
     rzadziej z ignorancja która najczęściej wynika z kompleksów pokrywanych arogancja.
     U CH. arogancja wytycza ścieżkę postępowania. CH- nieważne męski czy żeński arogancje będzie bral za pr i styl.
     wciskał choćby od dupy strony.. niczego się nie uleknie na wieki wieków, aż do śmierci.
     Co do wrażenia czy CH razi brakiem obycia czy już ignorancja to zazwyczaj sprawdzam; Gdy realnie spotykam gościa, który chwali się, ze jest twórca, np. jakiegoś systemu, a jednocześnie zaprasza mnie, bez żadnych ceregieli do potwornie brudnego samochodu, to na bank mogę wnioskować, ze jego system /wartości/ był równie „niechlujny.
     niemniej daje mu szanse na autorefleksje. Jak tropnie ze przesadził to i posprząta samochód. O czym dowiem tak czy siak,
     tu czy tam- języki/ programowania/ to ich realne użycie- czyny opisują ludzie postawy.
     • krytyk2 Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 16:42
      to ja może uściślę pytanie -bo nie miało ono charakteru empirycznego tylko idealistyczny :co w mężczyźnie może być takiego ,że dałabyś się uwieść lub /nawet/ stracić głowę?
      Albo inaczej : czy sfera erotyczna ma u ciebie tak wysoki priorytet,że potrafiłaby wywrócić /w idealnym przypadku/twoje życie do góry nogami?
      • kalllka Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 17:21
       Bez ogródek, powiem, a jestem w wieku bezhormonowym, ze u mnie tzw empiria ma ta sama wartość co idealizm.
       Gdy doświadczam czegokolwiek zreszta to staram się. Zależy mi żeby i inni cieszyli się ze maja u mnie jeszcze pół szklanki.
       Nie wiem czy wiesz, ale męski hromosom ma kształt kieliszka, a ten jest symbolem alkoholu- najczęstszego wśród polskich mężczyzn, uzależnienia.
       Siniak polski jest bardziej reprezentatywny dla naszego stylu niż polski seksoholik.
       Dlatego w necie alkoholicy częściej
       niż np seksoholicy udają światowców dlatego i mimo wszystko warto się spotykać i urealnić „wrażenia”
       Teraz ja mam pytalko;
       Andrzej sugeruje, ze mam wonsy,
       a mnie ciekawi dlaczego wydało ci się to śmieszne (?)
       • krytyk2 Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 19:01
        <<<Bez ogródek, powiem, a jestem w wieku bezhormonowym, ze u mnie tzw empiria ma ta sama wartość co idealizm. >>>
        ja też młodzieniaszkiem nie jestem ,ale uważam ,że człowiek jest zdolny i ma prawo do miłości do końca życia/bez wzgl na wiek/

        <<Nie wiem czy wiesz, ale męski hromosom ma kształt kieliszka, a ten jest symbolem alkoholu- najczęstszego wśród polskich mężczyzn, uzależnienia.>>>
        nie mam żadnych przesądów w tej kwestii i nie trafia do mnie żadna symbolika tego typu.Ale z alkholizmem w Polsce to jest fakt-że pewnie cechy koalkoholizmu stanowią zrąb cech narodowych.I to nie tyczy tylko facetów ,ale wszystkich po równo.Takie cechy jak niekończenie zaczętych czynności ,brak dbałości o wykonanie i jego pełny efekt,niemyślenie serio o przyszłości/""jakoś to będzie..""/,kunktatorstwo wynikające z lęku przed działaniem i skrytym przewidywaniem ,że dzieło okaże się porażką/lub -bo nie zostanie ukończone/.Potem -masa,MASA negatywizmu,czarnowidztwa/związanego z depresja ,którą niesie alkoholizm/. Nieudacznictwo ,związane z alkoholizmem/zaklęte koło niekończenia ,ba - nawet -niezaczynania czynności/.Wyślę ,bo mi coś zeżre
        • krytyk2 Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 19:18
         no i jeszcze kilkanascie innych cech ,ktore są ze soba wzajemnie splątane .Np tzw współuzależnniona "lepkość" w kontaktach z innymi ludzmi- gwałtowna,kompulsywna chęć wchodzenia w cudze życie,w cudze buty,dawanie nieproszonych rad,poczucie wyższosci /niższości.Ogólnie tzw nieżycie własnym życiem tylko życiem innych,brak wyrażnych granic.Jak ktoś staje blisko mnie i potem jeszcze mnie szturcha ,dotyka -to juz na dzien dobry mam pewnośc ,że jest to osoba mocno współuzależniona.Generalnie ten brak granic oznacza tez zaburzenia z poczuciem wlasnej tożsamości i odpowiedzialności -za siebie ,za wlasne życie.
       • krytyk2 Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 19:06
        <<Andrzej sugeruje, ze mam wonsy,
        a mnie ciekawi dlaczego wydało ci się to śmieszne (?) >>>

        niewłaściwie to zinterpretowałaś/uderz w stół -nożyce się odezwą??/
        miałem na mysli historię z Lutym ,ktory całe lata występował jako chłop a potem okazał sie kobietą.
        • kalllka Re: CHłopy są przereklamowane 02.04.21, 11:36
         ... fakt ,ze czytują i nicują to być może najwłaściwsza z odpowiedzi na twoje tytułowe pytanie.

         Co do przysłowiowych nożyc= historii z lutym,
         o ile dobrze pamietam choć nie było mnie wtedy u was , Andrzej nigdy nie zweryfikował czy luty/a to żywa osoba; nie wspominając o spotkaniu.. i nie byłoby niczego niewłaściwego gdyby nie piana i wagon kurew pod lutowym adresem wysyłany ile razy wspomnienie..
         by nie odbiegac w archiwalia, z zahir postąpił podobnie, tez uznać ze wulgarne insynuacje należą się bo prezes to prezes a Basia- Jedyna osoba , która zawsze- zawsze pierwsza składała mu imieninowe życzenia to nie Basia.
         No i teraz powiedz mi krytyku, powinnam sobie dawać wkręcać wonsy i na tej podstawie udowadniać, ze jest się człowiekiem?
         • krytyk2 Re: CHłopy są przereklamowane 02.04.21, 14:48
          jest coś takiego jak prawdziwość czy bardziej -szczerość i autentyczność naszej tu forumowej eksterioryzacji.Jednym się udaje a innym nie- byc poczytywanym za prawdziwą osobę/tj przekonać innych do takiegoż odbioru/.Może nie można być bogiem -w każdym wymiarze,ani intelektualnie ani życiowo.Jeśli ktoś ma odpowiedź na każde pytanie i daje sobie zawsze świetnie rade w życiu,to nie napawa to autentycznością.
          Mnie Luty imponował wieloma cechami.Przede wszystkim każdorazowo - uniwersalnym spojrzeniem i porządnie poukładanym systemem wartości.Ale też często nicował skorupę czy zbroję pozorów ,w ktore ludzie na forum sie ubierają.I to najbardziej wkurzało niektórych.Czyli tzw wycieczki osobiste.Bo można komuś zwrócić uwage ,że ma na tylku odciśniete świezo malowane deski ławki z parku ,ale gorzej jak mu się pokaże jak wygląda misterna konstrukcja zakłamania jego duszy
         • a_iii_ty Re: CHłopy są przereklamowane 02.04.21, 16:51
          chwileczke, przestancie tu gloryfikowac ziute/lutego. To bezczelny typ, wystepujacy pod roznymi nickami. malo tego, na privie rowniez oszukuje, potrafi zadzwonic i nie przedstawic sie, mowiac ze wszystko o nas (forumowiczach) wie. Zapomnial o tym ze moj telefon pokazuje kierunek stanu z jakiego dzwonil, czyli Vermont (siedziba oszusta).
          Za bardzo polukrowane te opowiesci oszusta.
      • rzeka.suf Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 18:45
       Dobrze ze uscisliles! Bo chlop: panszczyzniany, od pluga oderwany, co żywemu nie przepuści, taki chłop bywa przydatny jak trzeba wykonać pracę wymagająca dużej siły. Ale kiedy wreszcie zmobilizuje się półki robić, to jakiegoś chłopa specjalistę opłacę, aby nie być winna nic prócz pieniędzy. Takiemu chłopu to żadna reklama nie pomoże, jesteśmy naturalnymi wrogami.
       A o innych nie będę pisać, właśnie skoczyłam spożywać kanapki i idę leżakować. Przyjęłam druga szczepionkę, w trybie eksperymentalnym. Nic mnie nie boli, ale to dopiero 2 godziny.
        • rzeka.suf Re: CHłopy są przereklamowane 02.04.21, 01:28
         Napisałam dość długie wypracowanie na temat, ale zamiast je opublikować, odesłało mnie na główna. No cóż.
         Napisze zatem, że znalazłam chyba, odpowiedź na moje przygody po pierwszej szczepionce - pierwotny niedobór odporności. Cieszę się zatem, że dostałam Pfizera, bo Hiszpania przyspiesza właśnie szczepienie tej grupy, szczepionkami pf i moderny, O ILE BĘDĄ DOSTĘPNE, a jeśli nie będą, to astra. Prawdopodobnie również covida zniosłabym ciężej.No cóż,pozostaje mi przeczesać dom w poszukiwaniu paracetamolu, zjeść cos i pomodlić się o lekkie uboki.
         Pielęgniarka pytała mnie, czy już może covid miałam, to by również tłumaczyło tak silna reakcje organizmu na 1. dawkę. Poza tym dowiedziałam się ze yellow card z ubokami wypełnia lekarz,nie pacjent. I że uboki dwa tygodnie po szczepieniu nie są traktowane jako uboki poszczepienne. Każdy system wymaga jakichś założeń big_grin
  • kalllka Re: CHłopy są przereklamowane 01.04.21, 18:24
   A i jeszcze drobiazg , wiesz ze twój wątek, krytyku stał się inspiracja wątku na ematce?
   Zatytułowany: „nowy facet....
   Trochę przerobiony w treści, w zasadzie jednak o tym samym mowi : o niewłaściwie sformulowanej reklamie.
  • shachar Re: CHłopy są przereklamowane 04.04.21, 07:04
   Hej Krytyku! Na temat wątku tytułowego chciałam napisać pierwotnie, że kobiet tu nie uświadczysz, a jedna z rodzynek pozostałych uważa, że chłopa mi potrzeba, więc można bezpiecznie stwierdzić, że jej zdaniem, chłopy nie są przereklamowane.
   Kallka się podjęła objaśnienia i dziękuję jej bardzo.
   Co mogłabym napisać od siebie?
   Jak każda kobieta, przyzwyczaiłam się do kluczenia w męskim świecie.
   Poczynając od obserwowania dynamiki rodzinnej, kiedy to mamusia wysyłała mnie w miasto z pijanym tatusiem, bo jak tatuś ma przy sobie dziecko, to może będzie bardziej odpowiedzialny i mniej się napije. Tak więc chodziliśmy razam, ja i on, moja miłość, mój ojciec, ulicą Puławską do Marszałkowskiej i dalej, za Supersam, za plac Zbawiciela,w świetle kultowych jarzeniowych świateł, jak sobie teraz przypomnę...i brałam na siebie te drobne upokorzenia ojca gadającego od rzeczy, Ale jeszcze gorzej było, kiedy wypuszczano mnie w miasto z nim kiedy nie był napity. Wtedy mój papa stawiał sobie na sztorc beret zrobiony na szydełku, jak francuski intelektualista i zaczynał przekomarzanki z paniami sprzedawczyniami w sklepach, że nie tak gramatycznie się wyraziły, i mnie się przy okazji dostawało, że nie umyłam się dostatecznie dobrze z rana co widać na mojej twarzy. Wtedy czas dłuższy spędzało się w kolejkach. Zanim papa dojechał do kasy, żeby sobie ulżyć na kasjerce, ja byłam obiektem jego uwag, co jest nie tak. Wyobraźcie sobie.
   Potem drobne obmacywanki ze strony moich wujków, mężów moich rozlicznych ciotek, na wakacjach, no ale jestem w gościach, ludzie robią przysługę mojej niefunkcjonującej rodzinie, że biorą mnie na wakacje.
   I tak dalej i w tej podobie.No ale to forum nie jest forum pt Dump Your Lifetime Shit, tak więc on a lighter note, tada!! podobno wyroslam na ludzi. Podobno.
   Jeśli miałabym spuentować moje doświadczenia z mężczyznami to napisałaby tak:
   Sorry guys, ale jedyne, co potraficie zrobić, to uwiesić się na kobiecie.

   • krytyk2 Re: CHłopy są przereklamowane 04.04.21, 07:36
    Ostatnio była awantura w domu,bo Aśka zmusiła Julkę,żeby ta pokazała mi swoje dzieło-namalowanego i wyciętego zajączka, który potem miał być włożony do paczki z prezentami świątecznymi dla kuzynek z Lubonia.Zrobilem drobna uwagę,że zając bardzo mi się podoba ale zielone kółko (symbolizujące trawkę) to powinno być przesunięte bardziej w dol.No i od tego się zaczęło!Aśka zaczęła na mnie prawie krzyczeć,że jak ja śmiem -ze to jest subiektywna wizja Julki,że ona ma prawo,itd.Odparlem ,że wciąż jest tak samo -ze z moim zdaniem nikt się nie liczy,że wszystko jest pozornie zrównoważone a de facto panuje u nas matriarchat.Ze wzg na pandemię wszystkie lekcje są zdalne i siła rzeczy masę rzeczy Julka nie rozumie i ktoś musi Jej to tłumaczyć.Ja wielokrotnie proponowałem,że odciaze Aske w tej roli,ale Nie!W pewnym momencie Julka już o nic nie zwróci się do mnie sama,bo uzna ,że Ojciec to idiotą,który na niczym się nie zna.Przeprowadziłem z A dziesiątki rozmów na ten temat, zwracając uwagę że robi Julce krzywdę obniżając w wielu innych sytuacjach mój autorytet i że będzie to skutkowało w przyszłości negatywnym stosunkiem Młodej do facetów,ale -groch o ścianę.
    To co Tobie uniemożliwiło nabranie pozytywnego stosunku do facetów u mnie uderzyło w moje poczucie wartości jako faceta.Nic tu nie jest dobre ani lepsze.
    Ale przeszłość i jej demony-za nami.Przed nami cudowny czas wiosny,nowych pomysłów na życie ,odradzania się wszystkiego od nowa.Spokojnych Świąt Wielkanocnych!!
   • rzeka.suf Re: CHłopy są przereklamowane 06.04.21, 04:04
    Przecież pisałam już że to była ironia. Ileż to razy słyszałam od takich grubo ciosanych kolegów, w odpowiedź na moje rozterki, dylematy i żale, że chłopa mi potrzeba. Nie wiem, czy to z troski o moją wątrobę wynikała diagnoza? Można było wprost powiedzieć.
    Umknęło mi parę wątków. Pracowałam dziś i wczoraj.
    chciałabym napisać, że moja matka także wysyłała mnie z pijanym tatusiem, ale podejrzewam że chodziło bardziej o to żeby miała wtyke. Następna różnica to że dla tatusia byłam ósmym cudem świata, i chyba tak mi zostało, że takiego traktowania oczekuje. O innych różnicach pisać nie będę. Może że ojciec z matką, wspólnymi dla odmiany siłami, przekonali mnie, że tatusiowi nie warto ufać. O i jeszcze ze tatuś nie był chłopem. Chłop to przywoził kiełbasę ze wsi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka