Dodaj do ulubionych

Putin ma racje

10.04.21, 18:30
ze nie daje sobie w kasze dmuchac ­čśť
Obserwuj w─ůtek
    • krytyk2 Re: Putin ma racje 10.04.21, 19:33
      tak ,ma racj─Ö ,┼╝e ┼Ťwiadomie kaza┼é zabija─ç ludzi na p─Öczki.Pewnie ma na sumieniu ┼╝ycie kilkuset tysi─Öcy ludzi-w Gruzji,Armenii,na Ukrainie ,w Czeczenii.Czasami jak co┼Ť pierdylniesz to kl─Ökajcie narody..
        • krytyk2 Re: Putin ma racje 10.04.21, 19:37
          tylko wczoraj ,na skutek ostrzeliwania pozycji ukrainskich zginęło 25 żołnierzy,czyli połowa tych ,ktorzy zginęli w całym 2020 roku.
            • krytyk2 Re: Putin ma racje 10.04.21, 19:56
              tak po prostu ubili,nie mieli powodu w postaci si┼éowego rozszerzania komunizmu na ┼Ťwiecie przez ruskich.Ty naprawd─Ö zapomnia┼ée┼Ť sk─ůd przyszed┼ée┼Ť i czym by┼é /jest/ komunizm
                  • a_iii_ty Re: Putin ma racje 10.04.21, 21:00
                    ja bym inaczej urzadzil panstwo komunistyczne... kazdy by mial paszport i drzwi otwarte do krain "szczesliwosci". Nie podoba sie, odjazd. Jak sie komu znudzi naprawanie dachow, zmywanie w knajpach czy zbieranie pomidorow to niech wraca. ­čĄá
                    • krytyk2 Re: Putin ma racje 10.04.21, 21:21
                      to było niemożliwe,bo z założenia komunizm jest obozem pracy przymusowej i tworzy system autarkiczny.Zobacz Kubę do dzisiaj,Kambodżę czerwonych Khmerów,całe demoludy,KRLD
                      • a_iii_ty Re: Putin ma racje 10.04.21, 23:08
                        nie wiem i jakim zalozeniu mowisz. problem jest nie w zalozeniach komunizmu, tylko w ludziach, tych co to chca wiecej, wiecej i jeszcze wiecej.
                        I ta kasta dostaje sie do wladzy.
                        Nie wiem co ludzie naprawde widza w kapitalizmie, poza ta kasta o ktorej wyzej. 30 lat zylem w "komunizmie" i 30 lat w kapitalizmie. I takiej biedy jak w USA nie widzialem w PRL. Przecietny czlowiek mial lzejsze zycie w PRL niz tutaj. Te samochody, ktore widzisz przed domami Amerykanow, to w ogromnej wiekszosci za pozyczone pieniadze od bankow. To samo z domami i dyplomami uczelni. Mam wspomniec o rachunkach za leczenie ?
                        Ludzie zapominaja ciagle, ze pracujac dla siebie, buduja zycie innym. Ludzie nie dorosli do bycia stworzeniem socjalnym. Nie bede tutaj rozpisywal sie o wartosciach dodanych, alienacji, pracy abstrakcyjnej etc. Po co ? Ogromna wiekszosc i tak nie czai co sie za tym kryje i liza dupe swym panom.
                        • rzeka.suf Re: Putin ma racje 11.04.21, 03:09
                          Tak┼╝e w tych, kt├│rzy bez bata nad g┼éow─ů i marchewki przed nosem, palcem nie kiwn─ů, o ile im samym akurat w tym momencie jest dobrze.
                          zreszt─ů, co ma Putin do komunizmu? Czy Merkel to nazistka?
            • krytyk2 Re: Putin ma racje 10.04.21, 20:00
              wg mnie w ruskich siedz─ů potomkowie Hun├│w i wiking├│w-zreszt─ů nie jest tajemnica ,┼╝e zacz─ůtki pa┼ästwowo┼Ťci ruskiej/ukrainskiei i rosyjskiej/-tzw Ru┼Ť Kijowska zostaly stworzone przez wiking├│w.Te nieustanne mordypolityczne - zapraszanie przeciwnik├│w na uczty i podst─Öpne mordowanie ich to stara tradycja gocka
    • jan_stereo Re: Putin ma racje 11.04.21, 01:39
      Putin kocha Ameryke, kraj nawiekszych zbrodniarzy w historii ludzkosci, Regan, Nixon, Obama, moga sobie podawac reke z Mengele, napadanie na niewinne kraje, czysto dla sportu ;')

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka