12.04.21, 22:46
wzial sie wygumowal ... o krytyku mowa. Nadal mi o falszywych swin, jakby samej swini bylo za malo.
Nie wiem, co go tak dobilo, czy to ze powiedzialem mu, ze jest plotka w systemie ludzkiej glupoty, czy moze tym, ze sie nie rozplakalem na temat jego zycia, o ktorym wiem tak malo, czy moze to ze bedac juz w swoich latach moge z cala pewnoscia twierdzic, ze widzialem juz nie jedna tragedie w zyciu, i ze jego jest tylko jedna z setek ?
Nie mam odpowiedzi na te pytania. Ale jedno wiem, ze ludzie sa lakomi na glaskania, przytulania, wychwalania etc.
Im czlowiek starszy ( moze lepiej: doroslejszy) tym bardziej powinien przymruzac oko na te niepotrzebne zaczepki "dobrych ludzi".
Co ja mysle o tym akcie krytyka ? Przede wszystkim, krytyk jest dobrym czlowiekiem, wysoce inteligentnym z wieloraka wiedza w swym arsenale.
I jest gwiazda pierwszej jasnosci na farmazonii.
Mial zly dzien dzisiaj. Nie bede go przepraszal, bo uwazam, ze nie mam za co. Od niego tez dzisiaj uslyszalem, ze mam cos nie tak pod sufitem. No i dobrze, pewnie nie mam. Chyba z nas wszystkich tylko elissa ma najbardziej poukladane.
Krytyk, bodnij sie w buly 😉 i wracaj.
Jedrek.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka