Dodaj do ulubionych

ja chodze spac

16.07.21, 03:35
z kurwami, a wy o ktorej ?
Obserwuj wątek
    • shachar Re: ja chodze spac 16.07.21, 21:48
      To po co się koledzy żenicie tak naprawde? Zawsze to była dla mnie zagadka. Skarpety można sobie samemu przetrzeć nad zlewozmywakiem od biedy...na gołąbki pójść do mamusi...
          • jan_stereo Re: ja chodze spac 16.07.21, 22:09
            Niby szczesliwi, ale ja mialem 8 lat podszedlem do matki mowie ze sie w zyciu nie ozenie, matka zmartwiona ze jak to tak, no i kolejne 8 lat pote powiedzialem to samo. Nie czuje tematu, moze jest 0.0001% pan ze sie moge temu poddac ale generalnie, nienawidze sie tlumaczyc z tego co robie, a robie rzeczy od rzeczy ;') Moge wrecz kupic bilet w 10min i pojechac nastepnego dnia gdzies w pierony, z zona wiszaca na mnie nie ma bata abym tak postapil. To chyba narasta, z kazdym rokiem robie sie coraz mniej przystepny ;'))
            • shachar Re: ja chodze spac 16.07.21, 22:27
              Ja tu teraz od dwóch tygodni diluję z parą starców, znaczy moim papą i jego żoną. Oni są juz na emeryturze, zjechali do ojczyzny na emeryturę  jakieś 11 lat temu. Teraz tu w Usiech nawiedzili mnie, i zauważam, że strasznie chujowo na moją psychikę działają ich codzienne rytuały. Zaczyna się od śniadania; stękanie przygotowywań i po pół kubka soku pomidorowego dla każdego z nich, wędlinka w plasterkach rozliczona na łba i rozłożona na talerzyku, tosty z tostera, potem chrzęst szczęk i komentarze, że Wojtuń ( mój papo) powinien dokończyć to i owo, albo dlaczego zjadł tylko pól kromki chleba. Wojtuń zresztą sam opowiada w czasie jedzenia co zjadł i co zrobił dobrze a co źle. Tak są pojebani na maxa lat już 30.
              • jan_stereo Re: ja chodze spac 16.07.21, 22:37
                Brzmi jak normalny rytual kiedy nie ma oczym ekscytujacym rozmawiac, zatem totalnie polski standard, plus jest taki ze jeszcze slysza co sie do nich mowi i potrafia sami odejsc od stolika bez wchodzenia w sciane, wiem co mowie bo ma wujka 85lat i z nim nigdy nic niewiadomo. Choc generalnie ludzie sa malo przewidywalni. Ale jesli pytanie jest co ja na to, to fakt, mnie takie spotkania mega mecza alo to malo jest chlubne bo generalnie nie lubie sie ulatniac kiedy rodzina steka w otozeniu i chce to robic z moim udzialem, trzeba wiec z nimi przysiasc i sie psychicznie zmeczyc.
              • jan_stereo Re: ja chodze spac 16.07.21, 22:46
                Ja do tego potrafie byc bardzo nieprzyjemny jesli towarzysz rodzinny (i jakikolwiek inny) ma klopoty z przeprocesowaniem podstawowych informacji, chuj we mnie wowczas zbiera ze tak trudno ludzio ogarnac rzeczywistosc, mimo ze sam jej nie ogarniam haha

Teraz sie toczy sprawa o obumarle drzewo, moja rodzina ma 1/4 poniemieckiej willi, kazda rodzina odpowiada rownomiernie za wszelkie szkody jakie moze to drzewo spowodowac jesli jebnie w nie piorun i padnie zabijajac przechodnia. Moja matka roztropnie ubiega sie o sciecie tego konara ale madre panie z urzedu uwazaja ze to jes inny gatunek i ze warto sie o niego troszczyc bo na zdjeciu z google jeszcze zyje, no i najwaznijsze, brak podpisu 4 rodziny ktora chroni ochrona informacji, zatem jako nowo nabybawajacy te czesc domu, sa pod ochrona prawna, nie ma z nimi komtaktu, azycja chyba we Francji. Zadanie polega na tym aby wydobyc adres kontaktowy od urzedu, to jest najwyzszy wyczyn dla ludzkosci, trudno tego dokonac, ale kazdy sie musi podpisac za petycja wyciecia zmarlegop drzewa, nawet ci ktorych nie ma.
    • elissa2 Re: ja chodze spac 27.07.21, 13:20
      Ja też ostatnio chodzę spać z ku*wami. Mam siatki na oknach i drzwiach balkonowych i nie mam pojęcia, którędy one włażą. A do tego są jakieś nieśmiertelne, te ku*wy jedne. smile Komary, a właściwie komarzyce bo to one gryzą. Przed snem poluję na nie. Czasem kilka razy pacnę, a ukatrupić ich nijak nie mogę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka