Dodaj do ulubionych

Remigiusz Mroz

16.07.21, 23:46
czytaliscie cos ? Ja teraz przerabiam "Listy zza grobu"
Obserwuj wątek
      • a_iii_ty Re: Remigiusz Mroz 17.07.21, 15:10
        lubie dynamike tego pisania, polowa ksiazki za mna, troche krwawe fragmenty, gdyz patolog jest glownym bohaterem. Watki sie pieknie przeplataja, osobiste z kryminalnymi. Po Chmielewskiej czuje ulge, ze ktos gmatwa tylko tyle ile potrzeba.
          • a_iii_ty Re: Remigiusz Mroz 17.07.21, 16:16
            nie kupuje, mamy Interlibrary Loan system, moge zamowic poprzez Worlcat kazda ksiazke, przysla mi ja do mojej lokalnej biblioteki na 3 tygodnie. Glownie z Chicago i NY i okolic. Tu na prerii maja tylko Chlopow Reymonta, troche Lema i Pana Tadeusza.
            • jan_stereo Re: Remigiusz Mroz 18.07.21, 20:44
              Moze i nie ksiazka ale obejrzyj koniecznie 'The Trials of Gabriel Fernandez', znakomita mini seria, dokument w rzeczy samej, bardzo duzo odslania jak dzialaja instytucje (spoleczne, policja,..), nie tylko w USA ale pewnie na calym swiecie. Wszystko toczy sie wokol dosc smutnego przypadku smierci 8 letniego Gabriela Fernandeza.
              • a_iii_ty Re: Remigiusz Mroz 18.07.21, 23:59
                dzieki za rekomendacje jasiu, ale mysle, ze czlowiek uczy sie do pewnego wieku. Widzialem policje w komunie i widze w usiech i caly koszmar instytucji. Nie wspomne o
                obrazach z innych zakatkow swiata. Nic mi juz do mojego obrazu tego bagna zwanego cywilizacja nie doda. Innymi slowy, ja juz ta lekcje zycia przerobilem.
            • kalllka Re: Remigiusz Mroz 21.07.21, 10:18
              No to dobra to zacznijmy od ciepłych lodow..
              Remi-cozaimię, nudy na pudy, zaczął kręcić z murder gdy mu sztuka, akurat nie wiem czy Kazią,przekazała kontakt do mecenas Monidlo znawczyni pancernych serc… oraz dramatu norweskiego, a ta niemieszkajac połączyła rodzima serie tygrysek z odchudzona Kaśka

Opolanin Remi,obecnie, odcina kupony z totolotka- czasów szosy suchej i rzuca na rynek hurt, pochodzący z oficerskich annałów , tyle ze samodzielnie.

Zaś bondzianka poszła w produkcje telewizyjna klei rzęsy oraz odcinki z Saszamokro.
              No i na to wychodzi, ze jeśli Mroz to zima, bo jeśli latem to umial Menkell ale zszedł był… amen.
              Co do polskich mordoklejow to mojem zdaniem, najlepszy jest Zyga Miloszewski. A gdyby wziął za kodowanie zbrodni Twardoch- to Twardoch.

• kalllka Re: Remigiusz Mroz 21.07.21, 12:18
                … w ogóle to pisanie kryminałów poszło w format, któren, niestety skazany jest na hurtownie literatów jak Netflix czy agorowy next/ następny przykład nieudacznego nazewnictwa kalek językowych = zarządzania marka/
                Gdyby dac lokalnym literatom lokalnie edycyjne/ telewizje, teatry, kluby…/ możliwości prodrukowania się bez mściwych sankcji i korporacyjnego więzienia to pewnie tacy jak wrocławscy-Krajewski czy księgowy Gorzka,
                mordowali by intensywniej oraz wszechstronnie.
                No ale wiadomo… u nas pomysł „od Syracuse do Chittaway” rzadko kto umie skojarzyć z piórem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka