Dodaj do ulubionych

od pszeczkolakuf mitu nadano

29.08.21, 17:45
najsampierw musze powiadomic wsiech,
ze czujem siem zaszczany, sorry, zaszczytowany tom nominacjom.
A serio teraz !
Krytysiu i Sacharynko, wytlumaczcie mnie przedszkolakowi, co wam daje sluchanie czyichs zyciowych historii/histerii ? Przeciez z cala pewnoscia slyszeliscie juz podobne rewelacje w ciagu swego dlugiego zycia.
Po co dorzucac do swego smietnika jeszcze jeden i jeszcze jeden worek pelen
szmelcu ? To jest nalog, robota wiecznie glodnego umyslu na nowinki.
Dlatego ciesze sie, ze jestem na etapie "beginner's mind", co krytys nazywa odwrotem.
Napatrzylem sie na tyle rzeczy w zyciu, ze moja wanna glupoty ludzkiej nie jest w stanie juz przyjac beukotu Rogana i innych tragikomikow. Przychodzi taki etap w zyciu, ze trzeba zrobic remanent i wypierdolic smietnik z wlasnej glowy.
Czego i wam kochani zycze.
Przedszkolak imci.🙋
Obserwuj wątek
    • krytyk2 Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 29.08.21, 18:03
      widzisz ,ja nie dolewam całości wody jaką mi oferuje Fridman czy Rogan do swojej wanny.Mnie zależy na tej jednej małej ale oryginalnej cząsteczce ,która rózni mój zywot od ich.I dla tej małej cząstki ja "tracę " godziny słuchania/czytania.Mnie nie potrzeba wiedzieć to co sam wiem.To może podnieca tych,ktorzy stale chcą potwierdzać ,że wybory ,ktorych dokonują są słuszne.Transcendencja samego siebie -to jest kluczowe pojęcie.
        • krytyk2 Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 29.08.21, 18:25
          Chyba mylisz pojęcia.Transcendencja dokonuje się zawsze tylko we mnie.W końcu łacińskie"transcendere" oznacza wychodzenie poza (samego siebie).Nie słyszałeś o czymś takim jak inspiracja?Powodem twojej transcendencji był za pierwszym razem np Osho.
          • a_iii_ty Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 29.08.21, 18:39
            niczego nie myle krytyku. wedlug Ciebie Ty to jest ten ktos tozsamy z umyslem i w tym polu rozumienia sie poruszasz, myslac ze jak, dla przykladu bedac chemikiem zaczniesz studiowac historie sztuki etruskiej, to wyjdziesz poza siebie 🧐
            Nic bardziej blednego. Najlepiej to opisal Jiddu Krishnamurti mowiac, za jakakolwiek zmiana moze nastapic tylko POZA polem umyslu, czyli tam gdzie jestes prawdziwy TY. Dlatego kazdy duchowy przywodca powie ci, ze medrzec stara sie oduczyc czegos kazdego dnia, podczas gdy Ty robisz cos calkowicie odwrotnego.
    • shachar Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 30.08.21, 06:56
      Nie przesadzaj z tym przedszkolakiem. Przedszkolak bierze kasztan, obraca go, chwilę pomyśli i ugryzie go, wsadzi do procy, albo zrobi piramidę z kasztanów. Party pooper powie " kurwa, znowu te kasztany, już takiego widziałem".
      Jakoś się nie biorę na twoje zapewnienia o twoim beginner's mind itd. Człowiek prawdziwie wyciszony nie miałby ani chęci, ani potrzeby wiecznie 'radzić', i to w taki nudno-zaczepliwy sposób, jak prawdziwy emeryt smile
      Nie wiem, po co to piszę po raz kolejny...
      • a_iii_ty Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 30.08.21, 13:53
        a ty tylko pierdolisz o jakichs sluchowiskach radiowych. zacytuj cos z nich, o czym jeszcze nie slyszelismy, bo to ze tatus wydymal synka czy oplul mamusie i dziwi sie ci sie stalo, to juz czytalismy w kronikach w pitawalach PRL-u. Badz oryginalna.
            • shachar Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 02.09.21, 02:48
              Imek, myślę, że my po prostu jesteśmy w innych kategoriach życiowych. Absolutnie uważam, że to, ile ma się nażyte, określa jakoś  tam stan umysłu.
              Ja mam kryzys wieku średniego, Ty chęć uporządkowania i niezajmowania się, w Twoim pojęciu, duperelami.

Ja mam rosnące poczucie, że teraz albo nigdy! I mam ochotę spróbować wiele rzeczy. Ty mi mówisz, że mam się wpatrywać w liść i to jest wszystko.
              Sam rozumiesz, mam nadzieję, że istnieje tu podstawowe niezsynchronizowanie w czasie i Ja nigdy nie pojmę Ciebie, a Ty Mnie.
              • krytyk2 Re: od pszeczkolakuf mitu nadano 02.09.21, 11:20
                No właśnie,ja jestem w wieku Andrzeja,ale kryzys wieku średniego i chęć zdobywania nowych lądów mnie nie opuszcza Po prostu tak mam.W pionie trzyma mnie moda żona i dziecko w wieku szkolnym.I dla mnie życie jest nadal ważne-szczegoly ,technikiitd

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka