Dodaj do ulubionych

nudno-zaczepne posty moje ?

30.08.21, 16:43
to prosze nie czytac, juz to pewnej wiatropylnej pani sugerowalem ­čĄŽÔÇŹÔÖé´ŞĆ
sa inne fora wzajemnej adoracji, wiec droga otwarta. o szydelkowaniu i "jedna pani drugiej pani" tu nie bedzie.
Kapiszo ?
­čÖő
Obserwuj w─ůtek
    • krytyk2 Re: nudno-zaczepne posty moje ? 30.08.21, 16:47
      a ja mam do Ciebie pytanie: co uda┼éo Ci si─Ö zaczerpn─ů─ç od kazdego z nas osobna w ostatniej pamietanej przez Ciebie przesz┼éo┼Ťci,co┼Ť co Ci si─Ö spodoba┼éo i co chetnie przenios┼ée┼Ť na sw├│j grunt?Oboj─Ötnie- mo┼╝e chodzi─ç o jedna my┼Ťl,jedn─ů czynno┼Ťc ,nawyk?
      • a_iii_ty Re: nudno-zaczepne posty moje ? 30.08.21, 17:19
        od Ciebie zaczerpnalem pasje do poznania, podziwiam ja, ale nie przenosze jej na moj grunt. moj grunt jest nie z tego swiata, swiata praktycznych rozwiazan, gdyz, jak Ci to kiedys nadmienilem, ja kocham zapach kwiatow i wogole mnie nie interesuje ich budowa.
        A inni ? Podziwiam latwosc poslugiwania sie piorem, przeszczepic tego nie potrafie, wiec nawet nie staram sie.
        Nic wiec nie przenosze na swoj grunt krytyku, co niby mialbym probowac ?kompot z grzybow jak Goska, podkopywac sie pod piramidy jak jasiu
        czy uczyc sie hieroglifow kalllki ?
        Lubie i podziwiam was wszystkich. Ale za malo "duchowosci" w Was. Czytaj moj post o fazach umyslu, tam odnajdziesz siebie i nas wszystkich.
        • a_iii_ty Re: nudno-zaczepne posty moje ? 30.08.21, 17:52
          widzisz krytyku, moje zycie to krzyk mej duszy. Stad niekontrolowane picie alkoholu, to byly proby przekalibrowania sie na ten zewnetrzny swiat i jego materialne tryby. Ciagla walka pomiedzy uczuciem a wiedza. Krzyk: po co to wszystko ? Talentow mi natura poskapila, gdyby nie ta ulomnosc, to malowalbym, pil, albo komponowal.
          A tak dusze sie w tym swiecie ekonomii, inzynierii, ukladow, ludzkich spraw. Nie wiem jakim cudem przeszedlem przez studia, ktorych nie cierpialem. Spacer z dala od ludzi, zapach lasu, cisza... to byl moj swiat.
          Tak, nie znosze cywilizacji i ludzkich spraw. Co nie znaczy, ze gdzies w glebi nie mam uczucia dla ludzi, prostych w szczegolnosci.
          To tyle. ­čĄö

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka