Dodaj do ulubionych

Zmeczeni farmazonia ?

03.11.21, 22:50
ja jestem. Niczego sie nie nauczylem i watpie by wam na cos sie to forum przydalo.
Nie mozna usunac swojego forum. Nie wiem dlaczego, nie moge znalezc odpowiedzi.
Jedyna droga jest zablokowanie was i skonczyc ten nonsens.
W ciagu 7 dni jesli nikt sie nie odezwie, blokuje wszystkich i po herbacie. Juz chyba czas.
11 listopad bedzie ostatnim dniem by utrzymac przy zyciu farmazonie.
W waszych rekach los tego forum.
Ahoj 🤷
Obserwuj wątek
    • 7zahir Re: Zmeczeni farmazonia ? 05.11.21, 14:53
      Ktoryz to raz rezygnujesz ze swojego dzieła bez którego
      tak naprawdę nie potrafisz zyc Jedrusiu ?
      Daruj sobie te rozpaczliwe gesty mające zwrócić uwagę na Twoja samotność
      bo wszyscy o niej wiemy.
      Może wiec po prostu napisz jak Ci się żyje tak z dnia na dzień
      i jaki masz pomysł na zmianę na lepsze ?
      Tak naprawdę nie wyobrażam sobie dnia bez zaglądania na Farmazonie
      I czytania przeuroczego obrazu teraźniejszości Shachar oraz rzeczowych - odnosze wrażenie - za mądrych dla mojej grupy wiekowej - odpowiedzi pozostałych uczestników.
      Dziekuje Wam wszystkim - fajnie jest uczyć się czegoś nowego.
      Pozdrawiam serdecznie, nie pozwólcie zamordować Famazonii ❣️
      • a_iii_ty Re: Zmeczeni farmazonia ? 05.11.21, 16:08
        Wiekszej radosci nie moglas mi sprawic tym swoim postem. Nie chce nikogo mordowac, masz racje troche mi samotno, juz tyle lat na tym forum, najpierw psychologia potem przesiadka tutaj. Wielu z nas w taki czy inny sposob odeszlo stad. Szkoda 😥
        Co robie na codzien ? Czytam duzo, ale nie zadnych wspolczesnych dziwilagow, typu Pilch czy Tokarczuk. Teraz zakopalem sie w Nocach i Dniach Dabrowskiej. Juz pierwszy tom koncze. Zaluje ze w tamtych czasach sie nie urodzilem. Szosta ksiege Pana Tadeusza pomalutku zaczynam. Co za piekna literatura.
        No i moj idol Kraszewski. Wielki uklon dla tego tytana.
        Wyobrazcie sobie, ze moje 1000 cranes jakie zrobilem dla mojej siostry by troche ulzyc w bolu po tragedii osobistej, nie doszly jeszcze po prawie 8 tygodniach do Polski. Dostala jakies avizo dawno temu, udala sie na poczte i przesylka w jakis dziwny spodob zniknela. Moze przy ocleniu komus sie spodobalo 1000 cranes i ... 🤷
        No pieknie, juz nowy 1000 zaczynam na slub syna w czerwcu.
        To tyle na dzisiaj. Dam glos jak cos mi do tego glupiego lba wpadnie.
        Dzieku Basiu za post 🙋
        Nara.
        • 7zahir Re: Zmeczeni farmazonia ? 05.11.21, 17:21
          Cieszę się , ze sprawilam Ci radość moim wpisem 🤗
          Podziwiam za wybór literatury bo przyznać muszę , ze nic nie czytalam tych autorów od matury (dawne czasy ), a teraz mam problemy z czytaniem - skupieniem uwagi na dłuższym tekście.
          Nie wiem czy to znak czasów - szybszegoi wygodniejszego przekazu obrazkowego informacji w internecie , czy po prostu zwykle umyslowe lenistwo 🥴
          Co do pseudo sprawności amerykańskiej poczty to już dawno o niej zapomniałam,
          gdy jakiś czas temu wysłana na święta bozenaodzeniowe paczka dotarła do córki na Wielkanoc 😁
          • a_iii_ty Re: Zmeczeni farmazonia ? 05.11.21, 17:50
            umyslowe lenistwo spowodowane wlasnie inwazja "obrazkowego" swiata. Kto dzisiaj czyta XIX- wieczna literature ? Kto dzisiaj slucha gigantow muzyki sprzed 200 lat ?
            Tiktoki, fejsy, instagramy, snapczaty, jutuby itp fenomeny oglupiaja ludzi do reszty.
            Wszystko zapakowane w wygodna pigulke. Nawek kino, to z lat 50-tych bylo jeszcze sztuka, dzisiaj film bez tzw. special effects nie ma racji bytu.
            Wogole wydaje mi sie, ze ekranizacja powiesci jest rabunkiem. Pozbawia czytelnikow indywidualnej interpretacji obrazow. Wszyscy widza Olbrychskiego Kmicicem, ta sama twarz dla wszystkich.
            Ale to sa moje widzimisie.
            Porownajcie sobie hity z lat 80-tych z obecnymi. To zwyczajna sieczka dla ucha, ani to melodii nie ma, ani czlowiek nie potrafi tego zanucic. Ktos kiedys powiedzial, ze dobra piosenka to taka, ktora slyszysz wieczorem, a rano przy goleniu jeszcze sobie ja nucisz. Sproboj to zrobic z obecnymi spluczkami.
            Kiedys zabralem sie za Maslowska i Tokarczuk 🥴 W polowie podziekowalem tym paniom.
            A teraz mlodsi ode mnie, do ataku by bronic swych czasow 🙋
    • krytyk2 Re: Zmeczeni farmazonia ? 06.11.21, 20:41
      Czasami jesteśmy zmęczeni życiem,czasami życie nas zachwycało,czasami jesteśmy znużeni codziennością.Czy dlatego powinniśmy popełniać samobójstwo?Jeden stan,jedna faza naszego życia powinna decydować o chwilowym ,przejściowym odruchu?Życie trwa,nie probojmy zabijać resztek życia w nas tylko dlatego że one uchodzą.Zycie jest większe od nas, będzie trwało po nas,dajmy mu się toczyć dalej swoją drogą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka