Dodaj do ulubionych

do 7zahir...

05.12.21, 21:50
Nigdy bym nie przypuszczał, że staniemy po tej samej stronie.

Nigdy bym nie przypuszczał, że możesz mieć odwagę mówić co myślisz.

Ale stało się, szacunek.

I tyle, ja i tak znikam, choć mnie wkurza pare kwestii....

Podrawiam

Hsirk
Obserwuj wątek
    • jan_stereo Re: do 7zahir... 05.12.21, 22:05
      Tez dolaczam sie do wyrazow szacunku. Coz za odwaga obywatelska za wklejenie tych kilku linkow z Onetu i innych stronek, naraziliscie sie na niezwykle grozna dyskusje na forum Farmazonia, ledwo uszliscie z zyciem, CV przy tym to pikus.
      • hsirk123 Re: do 7zahir... 05.12.21, 22:19
        Odwaga obywatelska to mówienie co się myśli.

Brak odwagi to nie mówienie tego, co się myśli.

Kurewsto to przekonywanie do tego, co powiedzieli w telewizji, nie znając nic innych przesłanek niż telewizja...

• jan_stereo Re: do 7zahir... 05.12.21, 22:22
          Nie mam telewizji w domu cale szczescie. Hilter tez mowil co myslal, tak na marginesie.

A ja rowniez musialem sie wykazac odwaga cywilna wielka skoro korzystalem z internetu, chociaz Ty to najpewniej jakies wlasne domowe badania przeprowadziles i za to jeszcze wiekszy szacun.
            • jan_stereo Re: do 7zahir... 06.12.21, 16:08
              Z prasy fachowej! Omijam za to 'wszystowiedzacych z youtuba', w przeciwienstwie do Ciebie wole tez bardziej wywazone merytorycznie opinie a nie szalencow krzyczacych caly czas na jedno kopyto mega skrajna wersje (ktora sie kupy nie trzyma) bo tylko takie maja szybki wydzwiek u durnych mas, a zatem jest tez i szansa sprzedania siebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka