Dodaj do ulubionych

znikamy stad bez slowa 馃槻

29.12.21, 01:39
po 10-15 latach obecnosci. Czy uwazacie, ze to "grzecznie" wobec nas wszystkich ? Rozumiem, ze zadnego przymusu uczestnictwa nie bylo, nikt niczego nie podpisywal... ale uwazam, ze nalezy nam sie chociaz "pocalujta mnie w dupe".
Pod tym wzgledem hsirk zdal egzamin.
Paco wypial sie na nas, jeszcze wczesniej dingi-rybolog i wielu innych.
Oczywiscie, moze byc choroba, czy odjazd z tego swiata. Tego wykluczyc nie mozna.
Co o tym myslicie ? Ale bez zbytnich filozofii prosze. Pomyslcie o tych, ktorzy lamia sobie glowy, co sie stalo z osoba obecna tutaj przez lata i nagle...
Obserwuj w膮tek
    • elissa2 Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 00:09
      Imu艣, ale do kogo to?
      Nasza ma艂a grupka wiernych smile tu bywa, a inni, niewierni smile , znikn臋li wi臋c nie przeczytaj膮 tego.
      No chyba... 偶e czytaj膮 i 偶e ruszy ich sumienie.
      • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 01:29
        ale pusta ta Cafe Farmazon 馃槻
        nie ma klientow, nie ma dochodu, jak tu zyc ?
    • krytyk2 Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 19:41
      Ka偶dy z tych sta艂ych uczestnik贸w forum m贸wi艂 przedtem co jest powodem odej艣cia.Tak by艂o z Rybologiem,tak by艂o z Fleuret,podobnie z Lutym.I nie by艂y to mi艂e cenzurki.
      • 7zahir Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 20:30
        Nie pamietam , zeby Paco pisa艂 dlaczego nas opuszcza .
        Mnie Imek wyprosi艂 osobi艣cie :-鈥
        • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 21:18
          buahaha, nic nie napisal, zaciukal kryske edka i dal noge do Szwecji.
        • hsirk123 Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 23:26
          @ mo偶e czyta艂a艣, mo偶e nie, ale odpisalem
      • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 23:33
        nie pamietam ani jednej z cenzurek
    • hsirk123 Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 23:21
      Shakira si臋 zaszczepi艂a i to mnie niepokoi...
      • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 30.12.21, 23:32
        nie wiem co ma zaszczepienie sie do tego ? zatextowalem do niej dzisiaj i jak narazie zadnego znaku, to mnie tez niepokoi.
        • rzeka.suf Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 31.12.21, 02:05
          kallka trop wam rzucila a wy nic big_grin
          • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 31.12.21, 02:37
            jaki trop ? gdzie ? jak ?
            • rzeka.suf Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 31.12.21, 02:51
              Niepotrzebnie si臋 odezwa艂am. Nic jej nie jest, nie martwcie si臋. Jak chcecie to tropcie, a jak nie chcecie, to zaczekajcie a偶 si臋 sama zechce odezwa膰.
              • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 31.12.21, 03:01
                nieladnie tak rzeko, mow szybko co wiesz 馃槑
                • shachar Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 31.12.21, 15:12
                  -kiedy ostatnio zobaczy艂am w mojej poczcie, 偶e mam potwierdzi膰 sw贸j udzia艂 na forum Farmazonia....
                  nie udawaj, 偶e nie kombinowa艂e艣 wysadzi膰 tego forum w powietrze, tylko nie wiesz jak, bo co艣 tam si臋 pozmienia艂o, wi臋c zmieniasz, kto mo偶e / nie mo偶e pisa膰, zamykasz i otwierasz...

- kiedy zobaczy艂am, jak wykasowujesz w膮tki, w kt贸rych ma艂o korzystnie si臋 prezentujesz

- kiedy poczyta艂am, jak nastawiasz 艂ysych na szczerbatych

- kiedy zobaczy艂am par臋 nikifor贸w ( tradycyjnie Krasi艅ski, babcia z Wis艂y)

- kiedy uzmys艂owi艂am sobie, 偶e brak w tobie ciekawo艣ci k czemukolwiek, opr贸cz twoich specyficznych zainteresowa艅. Ka偶dy temat jest zjechany, nie warty rozwagi.

- kiedy widz臋, 偶e jak nukasz klejent贸w 偶eby pisali, byleco, byleby pisali, bo tobie jest to do czego艣 potrzebne

zobaczy艂am wtedy czysto i wyra藕nie, 偶e jeste艣 niezr贸wnowa偶ony. A偶 dziwi臋 si臋, 偶e Basie艅ka da艂a si臋 jeszcze raz nabra膰.

Zaczepi艂am si臋 u Janka w Oceanie i w przeciwie艅stwie , jest to wla艣ciciel baru, kt贸ry nie szarpie si臋 z klientami, czasami wpada na jednego, poklepie wszystkich po plecach i leci dalej. Tam jest po prostu przyjemnie siedzie膰.

Nie od偶egnuj臋 si臋 od niczego, jakich艣 dramatycznych po偶egna艅 nie robi臋, bo wszyscy znaj膮 Ocean i tam te偶 bywaj膮, wi臋c z kim si臋 偶egna膰 ?
                  A , jeszcze na Oceanie wisi link do Farmazonii, a u ciebie ju偶 nie ma linku do nikogo, nawet twojego ukochanego Lopeza, to te偶 o czym艣 艣wiadczy.

Nie chcia艂am tego pisa膰, bo po co czyni膰 nieprzyjemno艣ci, ale z drugiej strony lepiej mie膰 feedback.
                  I tym zako艅cz臋 ten w膮tek.
                  • a_iii_ty Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 31.12.21, 15:58
                    pierdolisz glupoty Goska !
                    鈥 kasuje tylko watku zalozone przeze mnie, i tylko wtedy gdy nie ma tam zadnych wpisow. Po co maja zalegac ?
                    鈥 Kraszewski nie Krasinski kolezanko
                    鈥 nie nukam nikogo bo mi to potrzebne do czegos ! Chcialem tylko by Farmazonia nie miala charakteru blogu z moimi wynurzeniami.
                    鈥 przepraszam bardzo, ale co w tym zlego, ze pisze o moim hobby, takim czy smakim ? Ty oprocz narzekania na swoje warunki pracy nie piszesz o niczym.
                    鈥 nic nie kombinowalem z wysadzeniem w powietrze Farmazonii !
                    鈥 napuszczanie lysych na szczerbatych ??? daj mi przyklad prosze !
                    鈥⑩⑩⑩
                    szanuj swoje "zrownowazenie" i z diagnozami to sie powstrzymuj. Caly ten twoj post to obraz nadwrazliwosci.
                    Ja nawet dla hsirka mam wiecej sympatii po tym co tu wyprawia, niz ty dla mnie.
                    Zycze ci wszystkiego dobrego s nowym godom 馃コ
      • 7zahir Re: znikamy stad bez slowa 馃槻 01.01.22, 17:43
        Tylko 1 raz, Johnsonem, bo musia艂am towarzyszy膰 mamie u lekarza.

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka