Dodaj do ulubionych

krytyku, to o Tobie

24.07.22, 19:47
czy o Hitlerze:

Miał uwodzicielski sposób przedstawiania własnego punktu widzenia w jak najlepszym świetle – napisał Dahlerus – lecz cierpiał na żałosną niezdolność ujrzenia lub uznania punktu widzenia strony przeciwnej.
Obserwuj wątek
    • krytyk2 Re: krytyku, to o Tobie 25.07.22, 18:07
      W tym rzecz,że widzę za czyimiś poglądami też osobowość i to jest znacznie więcej niż "poglądy".Więc dla mnie proces wnioskowania wyglada tak:zdanie- interpretacja pars pro toto -hipotezy dotyczące innych cech-sprawdzanie hipotez..Wbrew temu co byśmy nie myśleli
      nt naszej wybitnej indywidualności i niepowtarzalnosci,to podpadamy pod szerokie zbiory osobowosci
      • a_iii_ty Re: krytyku, to o Tobie 25.07.22, 19:34
        I Ciebie to naprawde nie meczy, te analizy hipotez ? Czy ty masz wogole czas na niemyslenie ?
        • krytyk2 Re: krytyku, to o Tobie 25.07.22, 21:11
          Faktycznie to rozmowa że ślepym o kolorach...Wiesz ile razy mi się moje hipotezy potwierdzały?W 100%
          • a_iii_ty Re: krytyku, to o Tobie 25.07.22, 21:44
            jeszcze sie taki nie narodzil, by jego hipotezy potwierdziloby sie w 100%. Bufoniejesz z predkoscia swiatla. Przy okazji, hipoteza o predkosci swiatla, jako nieprzekraczalnej predkosci zaczyna tracic swa wykuta w kamieniu prawde. Co ty na to ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka