Dodaj do ulubionych

hipoteza o krytyku

26.07.22, 14:43
jego hipotezy sa prawdziwe (wedlug niego !), co mozna wiec powiedziec o nim bazujac tym jego opinii o nim samym.
Ja mysle, ze krytyk nigdy nie mial przyjaciol, gdyz ktokolwiek znalazl sie w jego orbicie, spierdalal gdzie pieprz rosnie. Jest ciezko egzystowac wokol czlowieka wiecznie pewnego swoich oipinii, niedopuszczajacego mysli o swej pomylce. Prywatnie, gdybym znalazl sie pod jednym dachem z takim typkiem, czy w akademiku, czy jako czlonek rodziny, to wpadlbym w alkoholizm, targnal sie na line itp.
Mysle, ze krytyk jest gleboko zakompleksionym czlowiekiem i za wszelka cene pragnie blyszczec, w czym musze to przyznac, pomaga mu inteligencja, ktorej ma za dwoch.
A teraz gotowym przyjac kubel pomyj za moje slowa.
Obserwuj wątek
    • krytyk2 Re: hipoteza o krytyku 26.07.22, 19:22
      Cóż mogę powiedzieć na takie słowa...Powiem tylko,że moja noga tu nie stanie i będziesz miał okazję dyskutować sam ze sobą.
      • a_iii_ty Re: hipoteza o krytyku 26.07.22, 19:45
        dajesz jeszcze jeden dowod, ze moja hipoteza jest prawdziwa, masz ogromny problem z przerosnietym ego. jestes tak zakalapuckany w milosci wlasnej, ze jakakolwiek krytyka twej osoby moze spotkac sie z jednym: Fuck off.
        Zreszta Twoja jedyna juz respondentka,
        czyl sachar ma bardzo podobny problem,
        gdzie jej dzielenie sie z przypadkami rodzinnymi jest z calej miary dozwolone,
        podczas gdy moje wspomnienia byly okreslone... nikiforami.
        Ja nie jestem przeciwko Twej erudycji czy integencji, tylko sposobowi jak Ty sie tym darem poslugujesz. Wrednym spodobem, ponizajacym innych.
        Oczywiscie nie wierzysz w to o czym mowie.
        • a_iii_ty Re: hipoteza o krytyku 26.07.22, 21:05
          Chcialbym odniesc sie do Twoich slow o tesciu, ktoremu ciezko bylo Cie zaakceptowac na poczatku znajomosci . Jego reakcja byla calkiem zrozumiala, tylko Ty nie miales pojecia dlaczego . Pozniej, dla
          swietego spokoju zaczal sie z Toba zgadzac . To byl sygnal dla Ciebie , jak wartosciowe sa Twe hipotezy.
          Wedlug mnie niewiele kapujesz z relacji miedzyludzkich, oceniajac je tylko w jakim stopniu te relacje sa w
          relacji do Twoich hipotez .
          Kapiszo cos z tego ? Watpie .
    • shachar Re: hipoteza o krytyku 30.07.22, 02:06
      Myślę, że Krytyk to twoje alter ego, dlatego starasz się go stłamsić przy najbliższej okazji. Jednakowoż on występuje jako osobny byt, trochę mądrzejszy od ciebie i dlatego jego istnienie cię tak boli.
      Hej, po pół roku mniej więcej nie bycia tu widzę, że nic się nie zmieniłeś.
    • shachar Re: hipoteza o krytyku 30.07.22, 02:08
      Krytyk jest jednym z najbardziej intuicyjnych loginów piszących tutaj.
      • a_iii_ty Re: hipoteza o krytyku 30.07.22, 02:37
        napisalem przeciez, ze nie mam nic przeciwko jego erudycji czy inteligencji.
        jednak spodob w jaki ten dar wykorzystuje pozostawia troche do zyczenia. jasia gasil z uporem, mnie gdzie mogl to wysmiewal. z nim to mozna tylko paralelnie porozmawiac, nie proboj mu wejsc w droge.
        a tak nawiasem, dlaczego to niby mialem sie zmieniac ? ty tez jestes ciagle ta sama, zagubiona i rzucajaca hujmi.
        krytyka fajnie sie czyta, ale nie dyskutuj z nim.
      • a_iii_ty Re: hipoteza o krytyku 30.07.22, 02:46
        a tak wogole to przestan sie boczyc na mnie. I pare innych obrazalskich tez juz niech popusci. dalim sobie po pyszczyskach i czas byc doroslymi.
        Nara.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka