cieplanata
10.02.12, 15:20
zamiast reklamować swoją ojczyznę - a ojczyzna jest jak matka, nie wybiera się ją, kocha się bo jest matką - wyśmiewają się z nas Polaków, z naszych obyczajów z naszych zwyczajów, jakby wyjeżdżając do innego kraju nagle stali się inni, lepsi, mądrzejsi, bardziej wykształceni, bardziej kulturalni. W Polsce byli burakami a za granicą nagle stają się celebrytami.
Najbardziej mnie to wkurza, bo gdy tak wyśmiewają się z nas Polaków, to zagraniczniacy zastanawiają się czy przyjechać do Polski na EURO, czy przyjechać do nas na wakacje.
Dlaczego Rosjanie zawsze i wszędzie mówią, że "u nas wsio łudsze w mirie", dlaczego Słowacy i Czesi reklamują swój kraj? tylko "polaczki" jak gdzieś wyjadą to myślą, ze jak nasrają w swoje gniazdo to będą tymi lepszymi