Dodaj do ulubionych

Spowiedź Chelki, czyli WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE.

14.04.14, 22:30
z poziomu zwykłego forumowicza - obserwatora.

< Z potrzeby chwili niniejszy wątek zostaje napisany>

Jestem foremką od ponad 10 lat, od dobrych paru lat posiadam swoje prywatne forum i tylko tam się udzielam. Lubię czytać inne fora, az nadszedł czas, że jad sączący sie w różnych kierunkach przybrał niewyobrażalne rozmiary. Dlatego w jednym momencie urodziła się Chelka. Postanowiłam sprawdzić reakcje i zobaczyć, kto jest agresywny, a kto pobawi się z trollem. Nie przyszło mi to łatwo, wcielić się w rolę rozhahanej Chelki. Właściwie był to mój prywatny eksperyment. I przeszedł najśmielsze oczekiwania. Nie muszę wskazywać, kto połknął przynętę. Wśród wędkarzy mówi się, że ryba się "zażarła", czyli tak głęboko połkneła haczyk, że nie jest sie w stanie bez pomocy odpowiednich narzędzi go usunąć. Do dzisiaj pewne forumowiczki tkwiły z takim haczykiem. Wykorzystując moment, że została zabanowana przez admina jedna z forumowiczek, rozpoczełam pisanie na tym forum. To swoisty test, jak reaguje się na chamstwo i zaczepki. Jestem pozytywnie zaskoczona, ze pomimo agresji Chelki wszyscy świetnie sie bawili. Moje pojawienie się na forum Kalejdoskop nie było już miłym doświadczeniem. Rzucałam przynętę, ryba brała do znudzenia. Zostałam przyjęta do grona. Nieważne co pisałam, byle przeciw tym z Dworca i Podwórka.

m.maska 04.04.14, 20:30
.. faktem jest, że Chelcia bystrym obserwatorem jest i dobrze się orientuje.

chelka1 napisała:
> nawet nie wiesz,ile mozna powiedziec o czlowieku tylko czytajac jego wypowiedzi

al-szamanka 04.04.14, 22:29
Oj wiem, potrafię określić stan emocjonalny każdego z moich Klientow z "ruchu jednej rzęsy"

tutaj muszę dopisać, że tak były podekscytowane faktem, że ktoś znikąd obraża Formowiczów z Podwórka, że kompletnie nie zrozumiały tekstu do nich samych!!

"Klaro, bo to dziala tak: kto nie z Mieciem, tego zmieciem...
Klaro, no ale jesli nie z Mieciem, to Cie zmieciem. Jak sama napisalas u nas... obsobaczyc Kalejdoskop i zostaniesz zaakceptowana... nie bedzie sie liczylo co napisalas, bedziesz "z Mieciem" i to jest tylko wazne"
Cytując tę wypowiedź pragnę ukazać wszystkim skrajna hipokryzję forumowiczek z Kalejdoskopu. Zrobiłam to - lewy nick > przyłączenie się do ataku i cel osiągnięty bez żadnego wysiłku.
Mój eksperyment osmieszajacy forumowiczki z niesławnego forum Kalejdoskop dobiegł końca. Łatwo mi to przyszło, bo jestem zupełnie osoba postronną.
Forumowiczów z forum Podwórko i Dworzec Centralny serdecznie przepraszam za obraźliwe teksty, bo jak łatwo kogoś zbluzgać za nic siedząc przed monitorem - to wszyscy wiedzą.

Panie z Kalejdoskopu wobec słów krytyki pod ich adresem, niech nie zapominają o pochwałach, których mi nie szczędziły. I opinię tę z bólem, ale podtrzymają.

<>
"Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu" /Mark Twain/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka