Dodaj do ulubionych

Reklama, reklama wow wow

• rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:39
      "ale mi sie trafił ptaszek" big_grin
      i jeszcze ta wyskakująca słomka suspicious smile)))))))))))
      • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:47
        Teraz zauważyłam, że barman ma piórasmile
        • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:52
          Mnie tam od razu się rzuciły w oki suspicious
          trza było nie łypać okiem na ręce i bużkę, tylko na tyły suspicious wink))))))
        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:53
          musiałem obejrzeć jeszcze raz, bo nie zauważyłem tego kupra big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Teraz zauważyłam, że barman ma piórasmile
    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:51
      noooooooooo taka mogłaby mi pociągnąć za słomkę !! big_grin big_grin big_grin
      • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:57
        Chyba tę wystającą z gumiaka suspicious big_grin
        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 22:58
          to chyba jasne, że w gumiaku bezpieczniej
          • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:00
            Nie wiem...może ciemne było smile)))))))
            az tak się w tę reklame nie wpatrywałam smile)))))))))))
            • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:02
              na przygodne wyciąganie słomki, to tylko w gumiaku big_grin
              • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:03
                Rzadko się z Tobą zgadzam, ale tu musze przyznać Ci racje smile
                • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:05
                  gdybyś nie przyznała, byłoby jasne, żeś z partii moherów walczących big_grin
                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:06
                    O, przepraszam bardzo! suspicious
                    ja tam bezpartyjna jestem i żadnych moherów nie noszę....se wypraszam wręcz suspicious
                    kiedy racja, to racja, a kiedy jej nie ma, to dopiero walczę smile))))))))
                    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:08
                      no niestety, ten wyjątek nie potwierdza reguły big_grin
                      • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:11
                        Co niestety, co niestety suspicious
                        doobrze jest!
                        ni ma co psuć wink)))
                        • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:13
                          Fajnie się Was czyta smile
                          Mam niezły fun.
                          • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:15
                            że co masz dziecko drogie ?? bo dziadzia nie kuma tej gwary młodzieży big_grin big_grin big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Fajnie się Was czyta smile
                            > Mam niezły fun.
                            • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:19
                              Dziadziu bawię się dobrze czytając to co wypisujecie tongue_out
                              Głośniej?
                              • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:22
                                aaaaaaa że bawisz się pytając co wypisujemy tak ?? big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Dziadziu bawię się dobrze czytając to co wypisujecie tongue_out
                                > Głośniej?
                                • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:24
                                  Dziadzio znowu nie założyłeś aparatu słuchowego.
                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:26
                                    czego nie usmażyłem ?? big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Dziadzio znowu nie założyłeś aparatu słuchowego.
                                    • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:27
                                      kurczaka dziadzio kurczaka!
                                      • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:28
                                        buraka ??? czy schabowego ?? big_grin

to_ja_pisze napisała:

> kurczaka dziadzio kurczaka!
                        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:14
                          gorzej było - też chwalili big_grin

rudka-a napisała:

> Co niestety, co niestety suspicious
                          > doobrze jest!
                          > ni ma co psuć wink)))
                          >
                          • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:16
                            Gorzej juz być chyba nie może wink))
                            • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:21
                              zapewniam, że gorzej może być zawsze big_grin

rudka-a napisała:

> Gorzej juz być chyba nie może wink))
                              • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:23
                                kogucik.2872 napisał:
                                > zapewniam, że gorzej może być zawsze big_grin

Ty, to kurde potrafisz człowieka pocieszyć tongue_out
                                • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:25
                                  wrodzony talent big_grin

rudka-a napisała:
                                  > Ty, to kurde potrafisz człowieka pocieszyć tongue_out
                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:29
                                    kogucik.2872 napisał:

> wrodzony talent big_grin

Wieeeemy, wieeemy suspicious
                                    normalnie mistrzostwo wręcz wink
                                    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:30
                                      to starajcie się o tym nie zapominać..........suspicious obywatelko suspicious

rudka-a napisała:
                                      > Wieeeemy, wieeemy suspicious
                                      > normalnie mistrzostwo wręcz wink
                                      • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:33
                                        kogucik.2872 napisał:

> to starajcie się o tym nie zapominać..........suspicious obywatelko suspicious

...ale ja lubię....wyzwania big_grinbig_grin
                                        tongue_out
                                        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:35
                                          niestety, ja też, choć nie wszystkie big_grin

rudka-a napisała:
                                          > ...ale ja lubię....wyzwania big_grinbig_grin
                                          > tongue_out
                                          • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:36
                                            kogucik.2872 napisał:

> niestety, ja też, choć nie wszystkie big_grin

Jakich nie lubisz? tych na "ch"? wink smile))))))))))))))
                                            • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:37
                                              a nie wiem, jakie to na ch - chujowe ?? big_grin

rudka-a napisała:
                                              > Jakich nie lubisz? tych na "ch"? wink smile))))))))))))))
                                              • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:40
                                                kogucik.2872 napisał:

> a nie wiem, jakie to na ch - chujowe ?? big_grin

Jakiś Ty kurna domyślny jezd tongue_out
                                                to taki 'ozdobnik' w polskiej mowie wink
                                                • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:43
                                                  dla kogo ozdobnik, dla tego ozdobnik big_grin
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:46
                                                    Noo, dla kogo? wink)
                                                    tylko mi nie mów, ze jak sie nie wkurzysz, to nie rzucasz mięchem tongue_out
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:49
                                                    jak się nie wkurzę to też rzucam mięchem big_grin
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:50
                                                    A wie, ze to nieładnie jest? wink))))))))
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:51
                                                    a czemu ?

rudka-a napisała:

> A wie, ze to nieładnie jest? wink))))))))
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:53
                                                    A temu tongue_out
                                                    człek kulturny nie powinien ch....i rzucać smile))))))))) o!
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:55
                                                    człek kulturalny kiedy myśli chuj to pisze/mówi chuj - kropki nie zmienią faktu, że się mięchem rzuciło. No i należałoby określić ramy kultury big_grin

rudka-a napisała:

> A temu tongue_out
                                                    > człek kulturny nie powinien ch....i rzucać smile))))))))) o!
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:57
                                                    Tylko ubodzy w słownictwo wspomagają sie tym tongue_out wink)))
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:03
                                                    no spróbuj mi zarzucić ubogość słownictwa i brak elokwencji !! big_grin big_grin big_grin

rudka-a napisała:

> Tylko ubodzy w słownictwo wspomagają sie tym tongue_out wink)))
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:05
                                                    To, żes wyszczekany, to wiem suspicious smile)))))))))))))))
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:07
                                                    raczej jeszcze mało widziałaś... big_grin

rudka-a napisała:

> To, żes wyszczekany, to wiem suspicious smile)))))))))))))))
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:09
                                                    Będzie mnie straszył na noc suspicioussmile)))))))))
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 07:30
                                                    To się dowiedziałem że jestem ubogi w słownictwie
                                                    i mało kulturalny.......
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 07:45
                                                    no to witam w klubie big_grin

zegor napisał:

> To się dowiedziałem że jestem ubogi w słownictwie
                                                    > i mało kulturalny.......
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:21
                                                    Choljera, ale wtopa suspicious
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:34
                                                    tak to jest, kiedy się wreszcie ludziom powie, co się naprawdę o nich myśli.
                                                    Zegor pewnie poszedł czytać słownik, bo to nic fajnego przeczytać, że się ma zbyt mały zasób słów no i deficyt kultury smile
                                                    mnie to już nie rusza, ale on się jeszcze nie przyzwyczaił... smile

rudka-a napisała:

> Choljera, ale wtopa suspicious
                                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 13:00
                                                    Nie żartuj smile jest na forach 11 lat, więc jadł chlebuś z niejednego pieca smile
                                                    Nie dorabiaj ideologii do rozmowy żartobliwej....
                                                    ..bo sie zaraz CHUJOWO poczujesz, jak mnie wkurzysz
                                                    smile)
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 13:16
                                                    zwisa mi to i powiewa

rudka-a napisała:

> Nie żartuj smile jest na forach 11 lat, więc jadł chlebuś z niejednego pieca smile
                                                    > Nie dorabiaj ideologii do rozmowy żartobliwej....
                                                    > ..bo sie zaraz CHUJOWO poczujesz, jak mnie wkurzysz
                                                    > smile)
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 16:52
                                                    Oj,Wam to jednak trzeba kilka chuji nawsadzać, bo się wcale na źartach nie znacie wink
                                                    Mojego słownictwa i mojej szczątkowej kultury nic juź nie zmieni wink
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 16:54
                                                    ja to podziękuję za wsad - nie ta orientacja - ale faktycznie niektórym to by się przydało - ponoć skutecznie uspokaja... big_grin

zegor napisał:

> Oj,Wam to jednak trzeba kilka chuji nawsadzać, bo się wcale na źartach nie znac
                                                    > ie wink
                                                    > Mojego słownictwa i mojej szczątkowej kultury nic juź nie zmieni wink
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 16:56
                                                    a propos - mój post to była czysta ironia - bezskuteczna jak zawsze, ale co sobie pogadałem, to moje

zegor napisał:

> Oj,Wam to jednak trzeba kilka chuji nawsadzać, bo się wcale na źartach nie znac
                                                    > ie wink
                                                    > Mojego słownictwa i mojej szczątkowej kultury nic juź nie zmieni wink
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:05
                                                    kogucik.2872 napisał:

> a propos - mój post to była czysta ironia - bezskuteczna jak zawsze, ale co sob
                                                    > ie pogadałem, to moje

Teraz to już na prawdę zacząłem się zastanawiać nad sobą.......
                                                    Nie dość,że brak kultury ( mogę się zgodzić )
                                                    ale do tego brak inteligencji........
                                                    Dobrze,że nie pokazałem swojego zdjęcia,
                                                    bo mogły by być komentarze o "brakującym ogniwie".......

wink)
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:12
                                                    a nie nie - jeśli o mnie chodzi - to za poszukiwania brakującego ogniwa zwykle robię awantury

to, że nie nadążasz, to absolutnie nie wynik braku inteligencji.
                                                    a ironizowałem w tekście o tym, że poszukujesz utraconego zasobu po słownikach smile

ponieważ w żartach, czy nie - zauważyłeś jednak sens oceny tych, co im się kurwa wypsnie smile

zegor napisał:

> Teraz to już na prawdę zacząłem się zastanawiać nad sobą.......
                                                    > Nie dość,że brak kultury ( mogę się zgodzić )
                                                    > ale do tego brak inteligencji........
                                                    > Dobrze,że nie pokazałem swojego zdjęcia,
                                                    > bo mogły by być komentarze o "brakującym ogniwie".......
                                                    >
                                                    > wink)
                                                    >
                                                    >
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:13
                                                    Hej zegor, a Ty co w takim bojowym nastroju? smile
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:17
                                                    może to siła sugestii... big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Hej zegor, a Ty co w takim bojowym nastroju? smile
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:20
                                                    Podburzasz spokojnego człowieka tongue_out
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:25
                                                    no bo to spokojnych się podburza big_grin niespokojni rozrabiają z własnej inicjatywy big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Podburzasz spokojnego człowieka tongue_out
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:28
                                                    Nawet Wasserman tak ładnie się o mnie nie wyrażał big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:19
                                                    to_ja_pisze napisała:

> Hej zegor, a Ty co w takim bojowym nastroju? smile

Bojowym ???????
                                                    Ja jestem dusza-człowiek wink)
                                                    Sobie bym wyjął,a komu włożył !
                                                    A teraz z przyjemnością chlapnijmy nasze zdrowie big_grin

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/RYIG7g5swamDl8fC6B.jpg
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:21
                                                    No dzięki smile
                                                    To rozumiem.
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:30
                                                    to_ja_pisze napisała:

> No dzięki smile
                                                    > To rozumiem.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/2ZaghyYMLCyhYc0r1B.jpg
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:34
                                                    Sam robiłeś? big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:36
                                                    to_ja_pisze napisała:

> Sam robiłeś? big_grin

Zdjęcie wink)
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:37
                                                    Serio?
                                                    Twoje szalone kobiety tak podają jajka? tongue_out
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:39
                                                    to_ja_pisze napisała:

> Serio?
                                                    > Twoje szalone kobiety tak podają jajka? tongue_out

Nie pytaj,jak podają ryby............
                                                    Nie wiem,czy znajdę zdjęcie.......
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:43
                                                    widziałam to zdjęcie big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:44
                                                    To ????

https://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/027/236/27236315_800.0.jpg/pod-rybke.jpg
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:45
                                                    Tak to, a dłonie są Twojej żonki i synowej smile
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:47
                                                    to_ja_pisze napisała:

> Tak to, a dłonie są Twojej żonki i synowej smile

Chylę czoła nad pamięcią big_grin
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:49
                                                    No widzisz bo jak już coś czytam to czytam uważnie.
                                                    Poza tym takich zdjęć się nie zapomina tongue_out
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:50
                                                    to_ja_pisze napisała:

> No widzisz bo jak już coś czytam to czytam uważnie.
                                                    > Poza tym takich zdjęć się nie zapomina tongue_out

Uśmiechnąłem się big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:45
                                                    Nie tylko wy ,młodzi,macie fantazję tongue_out
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:47
                                                    Nie masz pojęcia jak się cieszę, jak ktoś mówi, że jestem młoda big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:48
                                                    Myślę,że jesteś big_grin
                                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:50
                                                    Na pewno młodsza duchem niż metryką wink

Dobranoc.
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:52
                                                    Miłych snów ! big_grin
                                                    Ja muszę odetchnąć,bo cały dzień przygotowywałem mieszkanie dla nowego właściciela wink)
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:53
                                                    A ten oddech....to czytanie Forum big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:00
                                                    się dobrze zaciągnij big_grin

zegor napisał:

> A ten oddech....to czytanie Forum big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:02
                                                    kogucik.2872 napisał:

> się dobrze zaciągnij big_grin

Chciałbyś,żebym zadyszki dostał ????????????

big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:08
                                                    postawię Ci ławeczki co 10 kroków, to odpoczniesz wedle potrzeby big_grin big_grin big_grin

zegor napisał:

> Chciałbyś,żebym zadyszki dostał ????????????
                                                    >
                                                    > big_grin
                                                    >
                                                    >
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:11
                                                    kogucik.2872 napisał:

> postawię Ci ławeczki co 10 kroków, to odpoczniesz wedle potrzeby big_grin big_grin big_grin

Dawaj te ławeczki,mam duży ogród big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:13
                                                    żadne dawaj mój panie, gdyż ławeczki to inwestycja dworcowa a nie że łapówa jakaś !! suspicious

big_grin big_grin big_grin

zegor napisał:
                                                    > Dawaj te ławeczki,mam duży ogród big_grin
                                                    >
                                                    >
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:58
                                                    od zawsze twierdziłem, że "Wy starzy" macie ją lepszą big_grin nam czasem weny i doświadczenia brak big_grin

zegor napisał:

> Nie tylko wy ,młodzi,macie fantazję tongue_out
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:00
                                                    kogucik.2872 napisał:

> od zawsze twierdziłem, że "Wy starzy" macie ją lepszą big_grin nam czasem weny i dośw
                                                    > iadczenia brak big_grin

Dziękuję,młody człowieku big_grin big_grin big_grin

>
                                                    >
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:02
                                                    ależ proszę dziaduniu big_grin ja z doświadczenia gadam, gdyż nigdy nie dorównałem w robieniu jaj ani mojemu dziadkowi, ani nawet ojcu big_grin

zegor napisał:
                                                    > Dziękuję,młody człowieku big_grin big_grin big_grin

>
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:05
                                                    kogucik.2872 napisał:

> ależ proszę dziaduniu big_grin ja z doświadczenia gadam, gdyż nigdy nie dorównałem w
                                                    > robieniu jaj ani mojemu dziadkowi, ani nawet ojcu big_grin

No czasem jaja wychodzą big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:09
                                                    no
                                                    najczęściej latem, po paru głębszych big_grin big_grin big_grin

zegor napisał:
                                                    > No czasem jaja wychodzą big_grin
                                                    >
                                                    >
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:13
                                                    Ba,trzeba nosić bieliznę bardziej przylegającą do ciała big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:19
                                                    drugi wontek big_grin się gubię big_grin

zegor napisał:

> Ba,trzeba nosić bieliznę bardziej przylegającą do ciała big_grin
                                                  • zegor Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:23
                                                    kogucik.2872 napisał:

> drugi wontek big_grin się gubię big_grin
                                                    >
                                                    >
                                                    > zegor napisał:
                                                    >
                                                    > > Ba,trzeba nosić bieliznę bardziej przylegającą do ciała big_grin

Coby za często jaja nie wychodziły big_grin
                                                    >
                                                    >
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 23:25
                                                    jeżuuuuuuuuuuuuu wontek drugi utworzyłem, bo ten się zrobił gigantyczny !! big_grin big_grin big_grin

zegor napisał:

> Coby za często jaja nie wychodziły big_grin
                                                    > >
                                                    > >
                                                    >
                                                    >
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:57
                                                    a nie, to widziałem big_grin big_grin big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:56
                                                    ale ja nie widziałem !!

to_ja_pisze napisała:

> widziałam to zdjęcie big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 22:22
                                                    Ty coś podejrzanie często o tym wkładaniu prawisz big_grin big_grin big_grin

zegor napisał:

> Bojowym ???????
                                                    > Ja jestem dusza-człowiek wink)
                                                    > Sobie bym wyjął,a komu włożył !
                                                    > A teraz z przyjemnością chlapnijmy nasze zdrowie big_grin
                                                    >
                                                    > https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/RYIG7g5swamDl8fC6B.jpg
                                                    >
                                                    >
                                  • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:31
                                    Bosh chyba jesteś medium a ja rozmawiam ze swoim dziadzią, on też widział co chciał i słyszał co chciałsmile
                                    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:34
                                      aaaaaaaaaa czyli pożałowałaś dziadzi schabowego !! big_grin big_grin big_grin

to_ja_pisze napisała:

> Bosh chyba jesteś medium a ja rozmawiam ze swoim dziadzią, on też widział co ch
                                      > ciał i słyszał co chciałsmile
                          • wirujacypunkt Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:19
                            Chwalić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej suspicious
                            • to_ja_pisze Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:20
                              Wirująca smile co prawda to prawda.
                              • wirujacypunkt Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:49
                                Przeca same prawdy prawię wink

to_ja_pisze napisała:

> Wirująca smile co prawda to prawda.
                            • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:22
                              lecz ja wcale nie chwalę, ja zwyczajnie mam talent !! big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisała:

> Chwalić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej suspicious
                              > big_grin big_grin big_grin
                              • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:24
                                wybitny dodam suspicious smile))))))))))
                              • wirujacypunkt Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:52
                                Jak się jest po trosze Cezarem, po trosze Kogutem, to inaczej być nie może big_grin

kogucik.2872 napisał:

> lecz ja wcale nie chwalę, ja zwyczajnie mam talent !! big_grin big_grin big_grin
                                >
                                >
                                > wirujacypunkt napisała:
                                >
                                > > Chwalić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej suspicious
                                > > big_grin big_grin big_grin
                                >
                                >
                                • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:54
                                  jakie po trosze ?? big_grin ja jestem 100 % kogutem i w pełni Cezarem !! big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisała:

> Jak się jest po trosze Cezarem, po trosze Kogutem, to inaczej być nie może big_grin
                                  • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:56
                                    mogę ryknąć smiechem? suspicious
                                    big_grinbig_grin
                                    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 17.05.15, 23:57
                                      nie
                                      ponieważ od 22 obowiązuje cisza nocna !! big_grin

rudka-a napisała:

> mogę ryknąć smiechem? suspicious
                                      > big_grinbig_grin
                                      • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:00
                                        Tu też? to postaram sie ciszej....śmiać suspicious big_grinbig_grin
                                        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:03
                                          jakoś nie mogę big_grin big_grin big_grin

rudka-a napisała:

> Tu też? to postaram sie ciszej....śmiać suspicious big_grinbig_grin
                                          • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:10
                                            kogucik.2872 napisał:

> jakoś nie mogę big_grin big_grin big_grin
                                            Jak to nie możesz? suspicious
                                            n i e m o ż l i w e !!!!!!!!!
                                            haha big_grin
                                  • wirujacypunkt Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:01
                                    Generałem też big_grin
                                    Łoj, łoj doskonałość z Ciebie chodząca big_grin

kogucik.2872 napisał:

> jakie po trosze ?? big_grin ja jestem 100 % kogutem i w pełni Cezarem !! big_grin big_grin big_grin
                                    >
                                    >
                                    >
                                    > > Jak się jest po trosze Cezarem, po trosze Kogutem, to inaczej być nie moż
                                    > e big_grin
                                    >
                                    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:04
                                      no przesz to wszyscy wiedzą !! big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisała:

> Generałem też big_grin
                                      > Łoj, łoj doskonałość z Ciebie chodząca big_grin
                                      • wirujacypunkt Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:15
                                        Teraz to już tylko Olimp Ciebie czeka wink

Ty poczłap na górę, a ja powiruję w stronę łóżka - spać big_grin
                                        Dobrej nocy big_grin

kogucik.2872 napisał:

> no przesz to wszyscy wiedzą !! big_grin big_grin big_grin
                                        >
                                        >
                                        >
                                        > > Generałem też big_grin
                                        > > Łoj, łoj doskonałość z Ciebie chodząca big_grin
                                        >
                                    • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:04
                                      Tyle tytułów suspicious
                                      pagony tego nie udźwigną suspicious
                                      smile))))))))))
                                      • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:05
                                        resztę gwiazdek powieszę na jajach big_grin big_grin big_grin

rudka-a napisała:

> Tyle tytułów suspicious
                                        > pagony tego nie udźwigną suspicious
                                        > smile))))))))))
                                        • rudka-a Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 00:11
                                          chyba na ścianie miało być suspicious
    • arogancka_agrafka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:11
      Kogut barmanem ? trzeba będzie to wykorzystać tongue_out
      • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:22
        a ta to by mnie tylko wykorzystywała !! big_grin big_grin big_grin

arogancka_agrafka napisała:

> Kogut barmanem ? trzeba będzie to wykorzystać tongue_out
        • arogancka_agrafka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:27
          ojej ! jaki pokrzywdzony ! big_grin big_grin
          • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:30
            nie, żebym się bardzo skarżył, ale żeby było sprawiedliwie, to raz na jakiś czas ja muszę wykorzystać Cię big_grin big_grin big_grin

> ojej ! jaki pokrzywdzony ! big_grin big_grin
            • arogancka_agrafka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:32
              Ale ja układam grafik tongue_out
              • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:35
                kurde big_grin albo voodoo albo egzorcyzmy !! big_grin big_grin big_grin

> Ale ja układam grafik tongue_out
                • arogancka_agrafka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:47
                  Dbam o to, aby Ci się nie nudziło big_grin big_grin big_grin
                  • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:51
                    no
                    ciekawe co jeszcze wymyślisz big_grin

> Dbam o to, aby Ci się nie nudziło big_grin big_grin big_grin
                    • arogancka_agrafka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 08:59
                      A nic, idę se na śniadanie tongue_out
                      • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 09:03
                        a to ja też big_grin

> A nic, idę se na śniadanie tongue_out
                      • coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 09:22
                        Do tej godziny bez śniadania?? Ja tam już dawno po, a nawet i po kawce już .. big_grin Mało tego! Obskoczyłam już wszystkie portale i jestem na bieżąco. No. I mam dobry humor bo Komorowski wygrał! https://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif
                        • arogancka_agrafka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 09:36
                          coco.franelka napisała:

> Do tej godziny bez śniadania?? Ja tam już dawno po, a nawet i po kawce już .. :
                          > D Mało tego! Obskoczyłam już wszystkie portale i jestem na bieżąco. No. I mam
                          > dobry humor bo Komorowski wygrał! https://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gi
> f

Myślałam, że siebie czytam big_grin

• coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 10:00

https://emoty.blox.pl/resource/upup.gif
                          • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 10:56
                            przez te egzorcyzmy to Ty sama już nie wiesz co piszesz big_grin big_grin big_grin

> Myślałam, że siebie czytam big_grin
                            >
                        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 10:55
                          no big_grin zesrał się, a nie dał się big_grin
                          czytałem sobie relacje - tak jak mówiłem - obaj panowie bredzą po równo suspicious

coco.franelka napisała:

I mam
                          > dobry humor bo Komorowski wygrał! https://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gi
> f
                          • coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 11:38
                            ... ano nie dał się... big_grin a ty przecież polityką się nie interesujesz, to skąd wiesz kto wygrał??... suspicious
                            • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 11:44
                              niestety - nie wygrał
                              opinie też czytałem
                              i żeby nie było - niezależne a nie prawicowe

coco.franelka napisała:

> ... ano nie dał się... big_grin a ty przecież polityką się nie interesujesz, to skąd
                              > wiesz kto wygrał??... suspicious
                              • coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 11:46
                                ... to okulary załóż.... bo we wszystkich wygrał Komorowski! (chyba, że cytują sztab Dudy i innych prawicowców ... big_grin) tongue_out
                                • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 11:49
                                  czym wygrał ? atakami, że Duda jakieś stanowisko gdzieś tam blokuje ? Oskarżeniami, czego pis nie zrobił, co popsuł, co zablokował ? To na tym polega debata kandydatów na prezydenta ? Obaj reprezentowali dokładnie ten sam poziom - dno...

coco.franelka napisała:

> ... to okulary załóż.... bo we wszystkich wygrał Komorowski! (chyba, że cytują
                                  > sztab Dudy i innych prawicowców ... big_grin) tongue_out
                                  • coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 11:53
                                    ... trzeba było oglądać debatę, a wiedziałbyś o czym mówili, a nie opierać się na wypowiedziach innych (ciort wie kogo)... suspicious
                                    • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:05
                                      przecież pisałem - wczoraj czytałem relację na bieżąco, obejrzałem dziś.

opinie ekspertów - nie wiem i nie obchodzi mnie czy i jakiego guru wyznają - wybrałem opinie, z którymi się zgadzam
                                      - Nie usłyszeliśmy żadnego spójnego przekazu od Komorowskiego, który atakował PiS, którego to PiS-u nie było na sali. Nie było zwracania się do obywateli, tylko rozmowa o PiS-ie. Natomiast Duda zwracał się bardzo chętnie do kamery i punktował Komorowskiego nawet nie brutalnie, raczej z litości, bo Komorowski aż tak źle wypadł - ocenił politolog.

Zaznaczył, że to, w jaki sposób w debacie zaprezentował się Komorowski, nie jest kwestią jego przygotowania, lecz cech starającego się o reelekcję prezydenta, który na dodatek - według politologa - "nie ma zupełnie sztabu". - W zasadzie Duda mógł przyjść nieprzygotowany i tak by wygrał. (…wink Nawet taka osoba, jak Duda, który jest dość przeciętny medialnie, z Komorowskim wygrywa, bo Komorowski medialnie to jest porażka - uważa Jabłoński.

Ocenił, że błędem była już sama propozycja debaty, która padła z ust prezydenta przed tygodniem, po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów. - Każdy, kto zna reguły marketingu politycznego wie, że błędem jest żebrać o debatę w sytuacji, gdy się tej debaty wcześniej odmawiało, a po drugie – gdy się jest na pozycji przegranej, schodzącej w sondażach - wskazał Jabłoński.

opinia innego politologa - byłaby do przyjęcia, gdyby dotyczyła kandydata a nie obecnego prezydenta - bo w tym wypadku zabrzmiało to dokładnie tak, że poprzednie kadencje nie robil nic, a teraz nagle proponuje Polskę otwartą i tolerancyjną.

Według niej prezydent był "tym razem przygotowany, może mniej pewny siebie, ale z kolei bardziej pewny, jeśli chodzi o tonację tych racji, które głosił". Zdaniem politolog, zwłaszcza końcówka debaty była bardzo korzystna dla Komorowskiego. - Te trzy minuty nakreślały, co proponuje. Rzeczywiście pan prezydent proponował Polskę otwartą i tolerancyjną, kontrkandydat – w świetle tego, co mówił pan prezydent – wypada jednak na człowieka emocjonalnie ksenofobicznego - wskazała.

wiadomosci.onet.pl/kraj/debata-bronislawa-komorowskiego-i-andrzeja-dudy-opinie-ekspertow/695yvp
                                      coco.franelka napisała:

> ... trzeba było oglądać debatę, a wiedziałbyś o czym mówili, a nie opierać się
                                      > na wypowiedziach innych (ciort wie kogo)... suspicious
                                      • coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:17
                                        ... no jasne Jabłoński... brakuje jeszcze Kochana big_grinbig_grinbig_grin
                                        • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:20
                                          znasz go ? bo ja nie mam pojęcia co to za facet, natomiast zgadzam się z tym co powiedział - gdyż dokładnie to samo widziałem, oglądając. Czy postrzeganie faktów aż tak zależy od tego, kto jakiej partii skanduje ? No to Huston mamy problem, bo ja nie toleruję ani jednej ani drugiej partii przewodniej.

coco.franelka napisała:

> ... no jasne Jabłoński... brakuje jeszcze Kochana big_grinbig_grinbig_grin
                                          • coco.franelka Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:34
                                            taaa..... też doktor.. politolog, brylujący w mediach i... doradca PiS smile
                                            Skoro jak twierdzisz, nie interesujesz się polityką, to i pewnie nie znasz politologów i znawców z tv czy gazet.... Nie wiesz kto to Zybertowicz, Żukowski, Gliński czy Beata Szydło.... wink... no prof. Legutko, czy obatel Czarnecki big_grinbig_grinbig_grin Odpowiedzi Komorowskiego były jasne, proste i czytelne, Duda pomylił (albo nie umie) wiec z debatą. Wzorem swojego prezia umie tylko przemawiać na wiecach, bo w monologach nikt mu nie zagrozi pytaniem. A teraz to zgłodniałam z tego wszystkiego i idę obiadować .. tongue_outbig_grin
                                            • kogucik.2872 Re: Reklama, reklama wow wow 18.05.15, 12:43
                                              nie, nie znam nazwisk
                                              przytoczyłem też pozornie pozytywną opinię i uzasadniłem czemu ta opinia również daje negatywny obraz.
                                              Nie obchodzi mnie kto komu doradza !! Ze słów żadnego z panów nie wynikło absolutnie nic poza kontynuacją wojny po-pis i obrzucaniem się zarzutami co kto komu kiedy

na pytania redaktora odpowiedź zaczynała się os - bo pana partia, bo pis, bo ... zabrakło - odpowiedzi z meritum

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka