Dodaj do ulubionych

Taki mam dzisiaj nastrój..... :)

20.09.15, 16:53
... nie umiem wkleić! sad

.... ale posłuchajcie! czysty relaks...... smile

www.youtube.com/watch?v=tsn45ghgNBk
i to.....

www.youtube.com/watch?v=Xn42EJG88GA
Mama tego strasznie nie lubiła... podobno po śmierci Stalina radio to ciągle nadawało.....
Obserwuj wątek
    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 17:30
      nie mam takich skojarzeń big_grin

a wklejasz przez przycisk wideo nad oknem dialogowym, lub
      [wideo]adres linku[/wideo] - tylko wideo przez v (gdybym tak napisał w skrócie - nie byłoby widoczne w poście) tongue_out
      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:19
        ... aleś ty mądry..... (jak sto głupich - dodałaby znajoma....) suspicious Już nie raz wklejałam video więc wiem jak to TU na forum zrobić. Chodzi o to JAK POBRAĆ je na you tube!! Jak skopiować!? No... tłumacz!.... tongue_out
        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:22
          ale że co pobrać i skopiować ? o so choziiiiiiii ?? big_grin
          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:27
            ..... chlapnij jeszcze jedno to zrozumiesz.... suspicious no jak ściągnąć to video na mysz - skopiować - żeby potem to wkleić na okno dialogowe..... suspicious proste jak drut, a on nie kuma.... suspicious
              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:34
                TŁUMACZ!... krok, po kroku!... jasno i zrozumiale! No. suspicious
                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:37
                  no to przesz właśnie to tłumaczyłem big_grin big_grin big_grin

wchodzisz na youtuba - puszczasz kawałek, który chcesz, kopiujesz adres - ten na górze w pasku adresowym - idziesz na forumik, otwierasz okno dialogowe, nad nim masz przycisk - wideo - klikasz, wklejasz skopiowany adres - na tym http które tam jest - klikasz - ok - i już big_grin

coco.franelka napisała:

> TŁUMACZ!... krok, po kroku!... jasno i zrozumiale! No. suspicious
                    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:53
                      no to po browarku za sukces big_grin big_grin big_grin
                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:04
                        https://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif https://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gif
                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:05
                          i mówiłem, że wyżłopiesz wszystko naraz !! big_grin
                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:06
                            ..... spoko... wystarczy... na jakiś czas.... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:07
                              do jutra rana big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ..... spoko... wystarczy... na jakiś czas.... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:13
                                ... musi wystarczyć przynajmniej na dwa tygodnie!.... suspicious
                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:20
                                  oj to chyba wprowadzisz sobie kartki big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... musi wystarczyć przynajmniej na dwa tygodnie!.... suspicious
                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:28
                                    .... jakie kartki?... przy kartkach można szachrować big_grin SILNA WOLA psze pana! Trzeba mieć charakter.... a nie charakterek...... suspiciousbig_grin
                                    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:31
                                      mi to się widzi szanowna pani, że macie charakterek, za to woli silnej za grosz !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... jakie kartki?... przy kartkach można szachrować big_grin SILNA WOLA psze pan
                                      > a! Trzeba mieć charakter.... a nie charakterek...... suspiciousbig_grin
                                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:43
                                        .... znawca.... tongue_out Charakterek też się czasem przydaje winkbig_grin
                                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:50
                                          a to zależy komu big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... znawca.... tongue_out Charakterek też się czasem przydaje winkbig_grin
                                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:43
                                            ... oooo... to jakieś wytyczne... regulamin.... kto może mieć? TY oczywiście się łapiesz?..... suspicious
                                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:50
                                              no !! regulamin by się przydał big_grin big_grin big_grin

ja oczywiście urzędowo się łapię big_grin

coco.franelka napisała:

> ... oooo... to jakieś wytyczne... regulamin.... kto może mieć? TY oczywiście s
                                              > ię łapiesz?..... suspicious
                                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:00
                                                ... no.. inaczej być nie może..... suspicious tongue_out
                    • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 19:55
                      Coco, czy wieczorem też masz taki cudny beethowenowski nastrój ?

coco.franelka napisała:

>
                      >
                      > https://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif https://emoty.blox.pl/r
> esource/buziak.gif [img]https://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif[/
                      > img]
                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:05
                        .... jak już wpadnę w trans to mnie trzyma przez cały dzień big_grin
                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:07
                          mam nadzieję, że to odpowiedź w sprawie nastroju, a nie browaru... big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... jak już wpadnę w trans to mnie trzyma przez cały dzień big_grin
                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:11
                            .... jakoś kiepsko byłoby chlać pod Sonatę Księżycową.... nie ten rytm... nie to tempo.... tongue_outbig_grin
                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:19
                              ale można chlać księżycówkę !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... jakoś kiepsko byłoby chlać pod Sonatę Księżycową.... nie ten rytm... nie t
                              > o tempo.... tongue_outbig_grin
                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:34
                                ... fuj..... raz tylko piłam świetną księżycówkę..... normalnie koniaczek.... ale to robił prawdziwy znawca i koneser ..... opowiadał jak to robi. Roboty od cholery, do tego jakieś zaprawki, które z Francji przywoził, no i czas...... bo to i zakopywanie w ziemi na jakiś czas, i struganie wiórków dębowych ... już dokładnie nie pamiętam, ale pamiętam, że efekt końcowy był wspaniały winkbig_grinbig_grinbig_grin
                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:47
                                  po trzecim kielonku smak się zwykle poprawia big_grin big_grin big_grin
                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:05
                                    .. to była degustacja i DRUGIEGO już nie było... tongue_outbig_grin
                                    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:10
                                      ja bym degustował gatunkowo big_grin
                                      różnorodność musi być big_grin

coco.franelka napisała:

> .. to była degustacja i DRUGIEGO już nie było... tongue_outbig_grin
                                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:40
                                        ... mieszania nie uznaję.... może być wstrząśnięte.... tongue_outbig_grin
                                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:48
                                          no nie wiem
                                          wstrząśnięty browar może wytrysnąć big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... mieszania nie uznaję.... może być wstrząśnięte.... tongue_outbig_grin
                                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:02
                                            .. nie wszystko należy wstrząsać.... czasem lepiej nie ruszać..... suspicious
                        • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:13
                          Znaczy wpadłaś !!! big_grin

coco.franelka napisała:

> .... jak już wpadnę w trans to mnie trzyma przez cały dzień big_grin
                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:15
                            .... muzycznie, a nie piwnie!.... suspicious big_grin
                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:21
                              na pewno ?? big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... muzycznie, a nie piwnie!.... suspicious big_grin
                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:37
                                .. na pewno, na pewno.... ty masz normę dwa na dzień, a ja mam jedno przez cały dzień. I wystarczy.I nie każdego dnia mam ochotę nawet na to jedno tongue_out
                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:48
                                  chlapnij dwa, zobaczymy, czy będziesz pisała równie sprawnie jak ja big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .. na pewno, na pewno.... ty masz normę dwa na dzień, a ja mam jedno przez cały
                                  > dzień. I wystarczy.I nie każdego dnia mam ochotę nawet na to jedno tongue_out
                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:03
                                    ... jakie sprawnie?...... dwa i idziesz lulku.... big_grinbig_grinbig_grin
                                    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:09
                                      ale zanim pójdę to przesz piszę !!! big_grin

coco.franelka napisała:

> ... jakie sprawnie?...... dwa i idziesz lulku.... big_grinbig_grinbig_grin
                                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:21
                                        ... a bo to wiadomo, kiedy to drugie skończyłeś??.... suspicious
                                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:22
                                          no przesz wiadomo !! tuż przed rozpoczęciem trzeciego !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... a bo to wiadomo, kiedy to drugie skończyłeś??.... suspicious
                                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:30
                                            ... charakterek... NORMA PRZEKROCZONA!.... suspicious a niby taki grzeczny.... suspicious
                                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:31
                                              a kto Ci takich gupot naopowiadał ?? big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> a niby taki grzeczny.... :&#
                                              > 62;
                                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:45
                                                .. no jak to kto? Cezar!... suspicious
                                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:51
                                                  ups big_grin musiałem być pijany big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .. no jak to kto? Cezar!... suspicious
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:03
                                                    ... pewnie po dym trzecim.... suspiciousbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:04
                                                    TYM trzecim.... a może i czwartym?.... big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:46
                                                    oj chyba poszło drugie bo się literki poplątali big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... pewnie po dym trzecim.... suspiciousbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:09
                                                    ... mało wiesz... plączą się to po piątym... tongue_outbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:16
                                                    czyli na moje wyszło !!! wszystko wychlałaś !!! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... mało wiesz... plączą się to po piątym... tongue_outbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:23
                                                    ... ty ekspert.... krzynka ma 20! big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:25
                                                    Ty, zacofana big_grin teraz w pudełkach przedają big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... ty ekspert.... krzynka ma 20! big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:28
                                                    ... w butelkach??? zacofany.... suspicious
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:28
                                                    a w butelkach big_grin zgrabne kartony a nie krzynki big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... w butelkach??? zacofany.... suspicious
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:37
                                                    .... ciekawe czemu JA nie widziałam.... suspicious
                            • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:35
                              No nie wiem, nie wiem suspicious big_grin

coco.franelka napisała:

> .... muzycznie, a nie piwnie!.... suspicious big_grin
                          • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:20
                            i tak się kończy brak antykoncepcji !!!! big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisała:

> Znaczy wpadłaś !!! big_grin
                            • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:39
                              Jak ta wpadka jest z Beethowenem albo Czajkowskim ?
                              Tylko, że Oni już dawno zeszli z tego świata, to z kim tak naprawdę ? wink big_grin

kogucik.2872 napisał:

> i tak się kończy brak antykoncepcji !!!! big_grin big_grin big_grin
                              >
                              >
                              > wirujacypunkt napisała:
                              >
                              > > Znaczy wpadłaś !!! big_grin
                              >
                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:45
                                .... duch... niekoniecznie święty..... winkbig_grin
                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:51
                                  no skoro wpadnięty, to nie może być święty big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... duch... niekoniecznie święty..... winkbig_grin
                                • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:02
                                  Słowem chuchnął, dmuchnął i bingo big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> .... duch... niekoniecznie święty..... winkbig_grin
                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:22
                                    ... za dużo hałasu... te łańcuchy ..... suspicious big_grin
                                    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:23
                                      ooo i perwersje były !! big_grin

coco.franelka napisała:

> ... za dużo hałasu... te łańcuchy ..... suspicious big_grin
                                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:28
                                        ... ale żal cię skręca... big_grinbig_grinbig_grin
                                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:29
                                          nie żal, tylko wrodzona ciekawość świata !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... ale żal cię skręca... big_grinbig_grinbig_grin
                                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:47
                                            ... to w podróż dookoła świata zasuwaj..... będziesz miał tyle atrakcji, że zaspokoisz ciekawość.... suspicious
                                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:51
                                              kiedy ja wolę poznawać miejscowo big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... to w podróż dookoła świata zasuwaj..... będziesz miał tyle atrakcji, że zas
                                              > pokoisz ciekawość.... suspicious
                                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:06
                                                ... a co?.. sąsiadka się wyprowadziła??.... biedaczek..... big_grinbig_grinbig_grin
                                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:47
                                                  wcale się nie wyprowadziła !! big_grin

coco.franelka napisała:

> ... a co?.. sąsiadka się wyprowadziła??.... biedaczek..... big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:10
                                                    ... przecież lubisz miejscowe... poznania.... azymut zmieniłeś? winkbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:16
                                                    azymut wyznacza się między dwoma punktami !!! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... przecież lubisz miejscowe... poznania.... azymut zmieniłeś? winkbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:25
                                                    ... ale zmierza do jednego! tongue_outbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:27
                                                    ale wystarczy jeden punkt przesunąć i cały azymut zmienia stronę !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... ale zmierza do jednego! tongue_outbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:30
                                                    ... jak zwykle chachmęcisz, żeby na twoje wyszło.... ciekawy ten twój azymut.... nigdy nie wiadomo jaki azymut ma ten twój azymut... winkbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:32
                                                    i o to chodzi big_grin nigdy nie wiadomo, jaki punkt wezmę do wyznaczenia big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... jak zwykle chachmęcisz, żeby na twoje wyszło.... ciekawy ten twój azymut...
                                                    > . nigdy nie wiadomo jaki azymut ma ten twój azymut... winkbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:39
                                                    ..... czyli fraszką lecisz...... "myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny"..... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                              • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:49
                                nie wiem, ale możemy ją wypytać big_grin

wirujacypunkt napisała:

> Jak ta wpadka jest z Beethowenem albo Czajkowskim ?
                                > Tylko, że Oni już dawno zeszli z tego świata, to z kim tak naprawdę ? wink big_grin
                                • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:01
                                  ... no pacz... jaki ciekawski... tongue_outbig_grin detale też??.... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:08
                                    no przesz diabeł tkwi w szczegółach !! big_grin

coco.franelka napisała:

> ... no pacz... jaki ciekawski... tongue_outbig_grin detale też??.... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                                    • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:10
                                      ... pornola se obejrzyj... suspicious
                                      • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:12
                                        to nie to samo, co relacja na żywo !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... pornola se obejrzyj... suspicious
                                        • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:19
                                          ... wizja lokalna, co?..... suspicious
                                          • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:21
                                            o !! właśnie !! z wiernym odtworzeniem przebiegu zajścia... big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... wizja lokalna, co?..... suspicious
                                            • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:25
                                              ... to od razu karetkę se zamów.... bo zamiast zajścia będzie zejście.... tongue_outbig_grinbig_grinbig_grin
                                              • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:28
                                                łoj to musiały być niezłe balety big_grin big_grin big_grin

opowiadaj !! big_grin

coco.franelka napisała:

> ... to od razu karetkę se zamów.... bo zamiast zajścia będzie zejście.... tongue_outbig_grin:
                                                > Dbig_grin
                                                • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:38
                                                  ... tongue_out a to to już moja słodka tajemnica.... gdybyś usłyszał, to jeszcze bardziej byś przeżywał.... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:47
                                                    no nie bądź wiśnia !! opowiadaj !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... tongue_out a to to już moja słodka tajemnica.... gdybyś usłyszał, to jeszcze bardz
                                                    > iej byś przeżywał.... winkbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:49
                                                    ... ciekawość pierwszy stopień do piekła.... leć do haremu na wykład... tongue_outbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:52
                                                    lecę z kundlem na szczanie big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... ciekawość pierwszy stopień do piekła.... leć do haremu na wykład... tongue_outbig_grinbig_grin:
                                                    > D
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:07
                                                    ... tyle ci tylko zostało..... sad big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:48
                                                    tyle mi zostało
                                                    co mi nakapało ......... big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... tyle ci tylko zostało..... sad big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:19
                                                    ....aaaa ..... znaczy Feluś to wymówka ..big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:20
                                                    Feluś lać musi !! nie ma to tamto !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ....aaaa ..... znaczy Feluś to wymówka ..big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:26
                                                    .. to w końcu KOMU KAPAŁO..... suspicious big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:27
                                                    bez adwokata nic nie powiem !!! big_grin

coco.franelka napisała:

> .. to w końcu KOMU KAPAŁO..... suspicious big_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:32
                                                    ... no i sprawa się rypła... tongue_outbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:33
                                                    w odpowiednim momencie big_grin

coco.franelka napisała:

> ... no i sprawa się rypła... tongue_outbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 uwaaaagaaaaaaa 20.09.15, 23:35
                                                    idę spać big_grin big_grin big_grin

dobrej nocki życząc big_grin
                                                  • coco.franelka Re: uwaaaagaaaaaaa 20.09.15, 23:41
                                                    ... dobrej, dobrej... niech ci wreszcie skapnie..... big_grinbig_grinbig_grin
                            • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:41
                              ... może napiszą w gazecie?... byleby nie trojaczki.... suspicious
                              • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 20:50
                                złożymy się na wyprawkę !!! osobiście napiszę w tej sprawie do rządu big_grin big_grin big_grin
                                (niekoniecznie naszego... big_grin)

coco.franelka napisała:

> ... może napiszą w gazecie?... byleby nie trojaczki.... suspicious
                                • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:07
                                  ... co tam wyprawka... kolejka do przewijania!..... big_grin
                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:10
                                    o nie big_grin na sapera się nie nadaję big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... co tam wyprawka... kolejka do przewijania!..... big_grin
                                  • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:12
                                    O nie, przewijać będziesz sama !!! suspicious big_grin

coco.franelka napisała:

> ... co tam wyprawka... kolejka do przewijania!..... big_grin
                                    • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:13
                                      aśmy ją załatwili !! big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisała:

> O nie, przewijać będziesz sama !!! suspicious big_grin
                                      • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:19
                                        ... no.... prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... szczególnie zaś przy przewijaniu... suspicious
                                        • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:20
                                          będziemy Cię wspierać duchowo !! big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... no.... prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... szczególnie zaś przy
                                          > przewijaniu... suspicious
                                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:26
                                            ... od tych duchów to już tłok się robi.... suspicious
                                            • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:29
                                              możemy zatem pogadać o tłoku... big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... od tych duchów to już tłok się robi.... suspicious
                                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:36
                                                ..... biedny... tłoka nie widziałeś??.... tongue_outbig_grin
                                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:46
                                                  ale my o tłoku, czy o tłoku...? big_grin

coco.franelka napisała:

> ..... biedny... tłoka nie widziałeś??.... tongue_outbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:52
                                                    ... a bo to wiadomo, o co ci biega? co bardziej ciekawi??..... suspicious
                                        • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:41
                                          No nie przewijać będziesz sama, przecież każda mamuśka musi kolor i konsystencje kupki
                                          kontemplować suspicious big_grin

coco.franelka napisała:

> ... no.... prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... szczególnie zaś przy
                                          > przewijaniu... suspicious
                                          • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:49
                                            nie przy piwie !!!! suspicious

big_grin big_grin big_grin

wirujacypunkt napisała:

> No nie przewijać będziesz sama, przecież każda mamuśka musi kolor i konsystencj
                                            > e kupki
                                            > kontemplować suspicious big_grin
                                            >
                                            >
                                            > coco.franelka napisała:
                                            >
                                            > > ... no.... prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie... szczególnie za
                                            > ś przy
                                            > > przewijaniu... suspicious
                                            • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:54
                                              ... nie musisz oglądać .... wystarczy, że poczujesz big_grinbig_grinbig_grin ... tylko zależy przy której butelce... winkbig_grin
                                          • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 21:55
                                            ... bez przesady... o gównie nie lubię gadać.... suspiciousbig_grin
                                            • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:08
                                              Można gównie gadać przewijając suspicious big_grin

coco.franelka napisała:

> ... bez przesady... o gównie nie lubię gadać.... suspiciousbig_grin
                                              • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:24
                                                ....a nie, nie.... to taki gówniany temat i od samego mówienia o gównie już śmierdzi.... suspicious big_grin a jeszcze przy przewijaniu.... to jakoś podwójnie... suspicious
                                                szczególnie, że jakoś nie ma chętnych do tej czynności... suspicious
                                                • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:49
                                                  jesteście okropne !!!! suspicious

big_grin big_grin big_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:14
                                                    ... no co?... przecież już piwko wypiłeś.... chyba.... tongue_outbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:17
                                                    chyba na pewno big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... no co?... przecież już piwko wypiłeś.... chyba.... tongue_outbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:21
                                                    nigdy nic nie wiadomo... podobno zapas masz.... tongue_outbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:22
                                                    konsekwentnie konsumuję big_grin

coco.franelka napisała:

> nigdy nic nie wiadomo... podobno zapas masz.... tongue_outbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:34
                                                    ... oj... nie na długo ci staczy..... big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:35
                                                    czwartego już nie pij ...big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin

coco.franelka napisała:

> ... oj... nie na długo ci staczy..... big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • coco.franelka Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 23:43
                                                    ... nie martw się... oszczędna jestem.... tongue_outbig_grinbig_grinbig_grin
                                      • wirujacypunkt Re: Taki mam dzisiaj nastrój..... :) 20.09.15, 22:06
                                        Noooooooooooooo !!! big_grin big_grin big_grin

kogucik.2872 napisał:

> aśmy ją załatwili !! big_grin big_grin big_grin
                                        >
                                        >
                                        > wirujacypunkt napisała:
                                        >
                                        > > O nie, przewijać będziesz sama !!! suspicious big_grin
                                        >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka