Dodaj do ulubionych

Jest mi bardzo smutno

22.08.21, 20:25
z tego powodu, że Polska ściga się z Łukaszenką na zachowania barbarzyńskie wobec uchodźców.
Nie rozumiem jak można tym nieszczęśnikom nie dać jeść, pić, nie dopuścić lekarza z lekami. Noce są coraz zimniejsze tymczasem Afgańczycy śpią w błocie często pod gołym niebem. To zachowanie niehumanitarne dla człowieka mają serce i uczucia ludzkie jest nie do przyjęcia.
Przypominam, że od czasu powstań grudniowego i listopadowego jesteśmy wiecznymi, aż po czasy współczesne
uchodźcami. Szkoda, że nasi politycy o tym zapominają.
Byliśmy uchodźcami jak nie politycznymi to ekonomicznymi.
Obserwuj wątek
    • kogucik.2872 Re: Jest mi bardzo smutno 23.08.21, 17:34
      a czego się spodziewać po zradykalizowanej grupie nacjonalistów u władzy ? Historia ich osądzi, bo my niestety nie zdążymy.
      • wirujacypunkt Re: Jest mi bardzo smutno 23.08.21, 23:20
        Historia będzie to towarzystwo rozliczała za wiele lat, a owi ludzie mogą lada chwila umrzeć tu i teraz.
        Właśnie dowiedziałam się przed chwilą z TVN, że do uchodźców przyjechała karetka pogotowia z fundacji.
        Karetki do tych nieszczęśników nie dopuszczono.
        Na grzbietach tych nieszczęśników jest budowana polityka w okrutny i ohydny sposób.
        • kogucik.2872 Re: Jest mi bardzo smutno 24.08.21, 23:04
          i nic na to nie poradzisz. Taki mamy kraj. I to nie do końca wina obecnej władzy. Oni tylko wykorzystują okazję. To wina chorej mentalności ludzi. Ugruntowanej historycznie od wieków. Do kupienia za złudne pieniążki. To ludzie tej władzy dali pole do popisu. I przez tyle lat nie potrafili i nie chcieli niczego zmieniać. I podkreślę kolejny raz - dotyczy to nie tylko obecnego układu, ale również poprzedniego.
          • mala200333 Re: Jest mi bardzo smutno 16.12.21, 17:19
            Każde rozwiązanie jest złe.
            Może trzeba zacząć od rozwiązywania problemów na Bliskim Wschodzie, Afganistanie, Syrii itd…

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka