Dodaj do ulubionych

kropka koło moich imion czyli nic w temacie :)

25.04.20, 00:24
Bardzo przepraszam, że tworzę tak nieadekwatny i głupi wątek - jednocześnie z żalem informując, iż nie odnalazłam w wyszukiwarce słów typu: offtop, sprawy techniczne, pytania do moderatora , a nawet kosz. Jeśli istnieje wątek, w którym można poruszać sprawy niezwiązane bezpośrednio z imiennictwem to z przyjemnością poznam jego nazwę i tam będę zadawać pytania związane z poruszaniem się po forum i korzystaniem z niego, bo miewam z tym czasem problemy.
Proszę też o usunięcie tego wątku (oczywiście po udzieleniu mi odpowiedzi na to pytanie smile) lub przeniesieniu go do hyde parku czy kosza.
Ad rem :
Kiedy widzę swój wpis w dyskusji koło moich imion wyświetla się kropka koloru szarego, natomiast kropki wszystkich innych uczestników konwersacji są niebieskie. Zwróciłam uwagę na ten detal dopiero dziś.
Nie wiem czy tak było od początku i każdy widzi koło własnych wypowiedzi szare kółko, czy coś sobie zaczynam już patologizować i jestem... szara, ponieważ: jestem uczestnikiem zbanowanym i piszącym w kosmos, albo np utworzyłam postów za mało a wisienką na torcie jest uzasadnienie, że po prostu wyróżniono mnie z powodu mojej oczywistej"gorszości) od innych xD. Przepraszam, ale miewam okresy bardzo obniżonej samooceny. Typowe zniekształcenia poznawcze, które co jakiś czas wracają.
Dlatego sądzę, że jednak szara kropka koło imienia to jakaś kara lub ujma. Proszę napisać jak jest smile


--
"Talenty trzeba chronić, chwastom wszędzie łatwiej "

"Wszystko co nie jest autobiografią jest plagiatem"
Obserwuj wątek
  • paula.anna Re: kropka koło moich imion czyli nic w temacie : 25.04.20, 12:13
   Nie wiem, o jakie ustawienia chodzi, ale nie widzę ŻADNYCH kropek. Ani przy swoim, ani przy cudzych nickach 😀
   Kiedyś coś było o "dostępności" na forum, ja to wyłączyłam- może dlatego nie widzę kropek?

   --
   pink stinks
   Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • gaudencja Re: kropka koło moich imion czyli nic w temacie : 25.04.20, 19:57
   Hej!
   Z ciekawości sprawdziłam, o co chodzi, i mam tak samo, chyba posty napisane przeze mnie automatycznie mi program oznacza jako przeczytane, bo jest tak, jakbym weszła w link do nich. W posty pozostałych użytkowników trzeba kliknąć oddzielnie, a poza tym czyta się je jako rozwinięcie wątku, bez oddzielnego klikania. Taka jest moja robocza hipoteza stworzona na podstawie lektury tego wątku i obserwacji swojego widoku forum.

   Nie ma technicznych możliwości (przynajmniej my jako moderatorzy nie mamy) przypisania stałych kolorów danemu uczestnikowi. Możemy oznaczyć konkretne posty na czerwono (moderatorzy) lub na niebiesko (eksperci), z czego bardzo rzadko korzystamy.

   Natomiast jeśli kogoś oznaczysz jako "wroga", u Ciebie jego posty mogą się albo nie wyświetlać, albo wyświetlać od razu na szaro (nagłówek wpisu), w zależności od wybranego ustawienia, ale to działa tylko po zalogowaniu na Twój profil i do czasu zmiany ustawień. Mnie się na szaro nie wyświetlasz wink

   --
   "Pisze Pani, że imię Marina nie jest ośmieszające. Zgodzę się z tym, jeśli przyjmiemy, że nie ośmiesza pretensjonalny snobizm."
   (Walery Pisarek)
   • hanna.konstancja Re: kropka koło moich imion czyli nic w temacie : 30.04.20, 12:26
    Dziękuję Kochana, bo ja taki trochę ślimak bez skorupki i często nadreaktywna jestem. Było późno, ja przytłoczona po smutnym dniu i mój biedny czerep już stworzył mroczny scenariusz, w którym zostałam oznakowana jako plebs, użytkownik o znikomej wartości xD. Kiedyś moderowałam też duże forum psychologiczne i chyba stamtąd wywodzi się moje skojarzenie - myśmy mieli koło swoich nicków właśnie kropki , zesztą kolor czcionki każdej nazwy użytkownika też był inny. Czerwony był admin, moderatorzy,na zielono, ekipa, która stale zasilała skład na mini czasie przylegającym do forum -niebiescy no i nowe nabytki - chyba właśnie jasnoszare. Tak czy inaczej dziękuję smile .

    --
    "Talenty trzeba chronić, chwastom wszędzie łatwiej "

    "Wszystko co nie jest autobiografią jest plagiatem"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.