Dodaj do ulubionych

Zosia czy Zoja? Prośba o pomoc w badaniach

04.05.20, 19:37
Szanowni Państwo,

Jestem pracownikiem Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW, piszę habilitację o społecznych aspektach imion. Ponieważ forum "Wszystko o imionach" stało się dla mnie kopalnią wiedzy na ten temat (przeanalizowałem kilkadziesiąt wątków), zapraszam Państwa do wypełnienia ankiety poświęconej motywom, którymi się kierujemy, nadając imiona swoim dzieciom:

forms.gle/UQwZk6Yy1boQEUAu9
Ankieta zajmuje od 3 do 8 minut, w zależności od liczby dzieci. Jest anonimowa, pod koniec możecie Państwo zostawić adres e-mail, jeśli chcecie wziąć udział w dalszych badaniach (wywiady z rodzicami przez Internet) lub uzyskać dostęp do zbiorczych wyników po zakończeniu ankiety. Niezależnie od tego chętnie podzielę się z nimi z wszystkimi Użytkowniczkami i Użytkownikami forum.

Będę też wdzięczny za udostępnienie tej ankiety wszystkim rodzicom, którzy Państwa zdaniem mogliby być zainteresowani jej wypełnieniem.

Jeśli PT Moderatorki zaakceptują ankietę i uznają, że zasługuje na zawieszenie jej na górze listy wątków, będę jeszcze wdzięczniejszy. (Pisałem w tej sprawie maila, ale chyba na niewłaściwy adres).

Z poważaniem,

Paweł Tomanek
Katedra Metod Badania Kultury
Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW
pawel.tomanek@uw.edu.pl

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.