Dodaj do ulubionych

Lista przyjętych do liceum Lipno

23.08.20, 00:24
Adam
Agata
Aldona
Aleksandra x6
Angelika
Anna x3
Arkadiusz
Artur x2
Bartłomiej x3
Bruno
Damian
Daria
Dawid
Dominik
Dominika x3
Emil x2
Ewa
Ewelina
Gabriela
Hubert x2
Izabela x4
Jakub x8
Joanna
Julia x8
Julita x2
Kacper x2
Kaja
Kamil
Karol
Karolina x7
Kasjan
Kinga x2
Klaudia x4
Konstanty
Kornelia
Krzysztof x2
Łukasz x3
Maciej
Magdalena x2
Maja
Marcelina
Marcin x2
Maria
Marta
Martyna x3
Mateusz x3
Michalina
Michał
Mikołaj x2
Miłosz x4
Natalia x7
Nikodem
Olga
Oliwia x5
Patrycja x6
Patryk
Paulina x2
Radosław
Renata
Roksana
Sandra
Sara
Sebastian
Szymon x2
Wiktor
Wiktoria x8
Wojciech
Zuzanna x3
Obserwuj wątek
    • sulimira Re: Lista przyjętych do liceum Lipno 23.08.20, 02:31
      Troche ciekawiej. Mnostwo powtarzajacych sie imion. Jakub, Julia i Wiktoria po 8 razy; Karolina i Natalia po 7 razy- mozna miec tylko nadzieje, ze imiona podzielone beda pomiedzy klasami.
      Ciekawa jest Aldona, Arkadiusz, Kasjan, Marta, Olga, Renata i Roksana. Najbardziej podoba mi sie jednak Radek.
      • abiela Re: Lista przyjętych do liceum Lipno 24.08.20, 00:45
        sulimira napisała:

> Troche ciekawiej. Mnostwo powtarzajacych sie imion. Jakub, Julia i Wiktoria p
        > o 8 razy; Karolina i Natalia po 7 razy- mozna miec tylko nadzieje, ze imiona po
        > dzielone beda pomiedzy klasami.

Oj w jednej klasie chyba 5 Karolin było, niestety.

• chayah Re: Lista przyjętych do liceum Lipno 24.08.20, 10:09
          Abiela, to jeszcze nic... . Syn mojej wychowawczyni, będąc jeszcze gimnazjalistą, miał w klasie 6 Gabrieli (na miły Bób!...), 4 Michałów, 3 Jakubów, 2 Julie i 2 Zuzanny. Sam należał do tych uczniów, których imiona się powtarzały. Słyszałam też o klasie, w której jest 6 lub 7 Jakubów. O maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamuniu…
          Sama, jeszcze jako gimnazjalistka, miałam w klasie 4 Szymonów, 2 Kacprów, 2 Małgorzaty, 2 Wiktorie i 3 Urszule smile
      • chayah Re: Lista przyjętych do liceum Lipno 24.08.20, 10:19
        sulimira napisała:

> Ciekawa jest Aldona, Arkadiusz, Kasjan, Marta, Olga, Renata i Roksana. Najbardziej podoba mi sie jednak Radek.

W gimnazjum miałam w klasie Martę, była jedyna w roczniku. Teraz w liceum mam w klasie Olgę, w całym roczniku są chyba dwie.
        W pierwszej klasie podstawówki miałam w klasie Radka, po roku zmienił szkołę. Poza tym rok temu spotkałam w sklepie około 3-letniego Radka smile
    • chayah Re: Lista przyjętych do liceum Lipno 24.08.20, 10:05
      Podoba mi się Bruno, Konstanty, Marcelina, Michalina, Nikodem (<3) i Sara.
      Trochę zaskakuje Aldona, Arkadiusz i Kasjan, ale kilka lat temu startowałam w jakimś konkursie i na liście uczestników był Kasjan, więc jestem raczej "osłuchana" z tym imieniem.
      Jakub, Julia i Wiktoria po 8 razy, Karolina i Natalia po 7 razy, Aleksandra i Patrycja po 6 razy - żeby tylko zostali podzieleni między klasami… nie chcę wiedzieć, jakie "kwiatki" by wychodziły, gdyby imiona nie były podzielone między klasami… sad
      • abiela Re: Lista przyjętych do liceum Lipno 24.08.20, 23:57
        chayah napisała:

> Jakub, Julia i Wiktoria po 8 razy, Karolina i Natalia po 7 razy, Aleksandra i P
        > atrycja po 6 razy - żeby tylko zostali podzieleni między klasami… nie chcę wied
        > zieć, jakie "kwiatki" by wychodziły, gdyby imiona nie były podzielone między kl
        > asami… sad
        >
        >
        No niestety nie, bo to klasy profilowe i nie ma jak dzielić imionami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.