Dodaj do ulubionych

Katowice: najpopularniejsze imiona 2020

23.10.20, 19:41
1. Maja 23
2. Emilia 22
3. Julia 20
4. Hanna
5. Zuzanna i Antonina

1. Jan 24
2. Filip 23
3. Jakub 22
4. Franciszek
5. Stanislaw

www.eska.pl/slaskie/galeria/oto-najpopularniejsze-imiona-nadawane-dziecom-w-katowicach-w-2020-roku-zobaczcie-zestawienie-top-20/gg-TZiL-pQMx-7GQu/gp-Tnc7-Jg4G-NtLq
Obserwuj wątek
    • chayah Re: Katowice: najpopularniejsze imiona 2020 23.10.20, 20:23
      sulimira napisała:

> 1. Maja 23

Tak się domyślałam… W Białymstoku też wysyp Majek. Czasami wystarczy, że tylko zobaczę małą dziewczynkę, a mój mózg automatycznie zadaje mi pytanie: "Ola, Zosia, Hania czy Maja?". Zeszłoroczne wakacje nad morzem upłynęły pod znakiem okrzyków "Majka, nie wchodź do wody!", "Maja, nie syp piachem!" czy "Maja, chodź tutaj!" po milion-pięćset-sto-dziewięćset razy dziennie. Chyba tylko jednodniowy wyjazd do Gdyni obył się bez ani jednej Majki. A tak to non-stop Maje, Zuzie czy Julki, wołane miliard razy na sekundę… tongue_out

> 5. Zuzanna i Antonina

Zuzia i Tosia to imiona moich sióstr ciotecznych wink faktycznie, oba te imiona są bardzo popularne, ale jakoś nie przypominam sobie, abym znała osobiście jakąś małą Zuzię czy Tosię, nie licząc tych dwóch czortów tongue_out

> 1. Jan 24

U nas też dużo Jasiów. Odruch jak w przypadku Mai: widzę małego chłopczyka i mój mózg automatycznie zadawać pytanie "Jaś, Filipek, Kacperek, Bartuś czy Tymek?" smile

> 2. Filip 23

Zatrzęsienie Filipów też mamy wink

> 5. Stanisław

Ranking: *Staś na piątym miejscu*
      Chayah: *patrzy na rosnącą popularność Stanisława i powstrzymuje się od wypowiedzenia słowa powszechnie uznawanego za brzydkie*

Ogólnie powiem tak: nic mnie nie zadziwiło, można było się spodziewać Janka, Kubusia, Mai i Zuzi w czołówce.
      I rozumiem, dlaczego w przeciągu kilku najbliższych lat nie wybieram się do Katowic tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.