Dodaj do ulubionych

Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupota

IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 10:44
sięga dna.
Proszę wygodnie usiąść, wywód będzie nieco dłuższy.Zacznę tak: lata mijają, a homo-esbecus ma się dobrze i na tym forum, w różnych redakcjach i niektórych urzędach. Zapomina jednak ów homo mimo jego trwania, czasy , co by nie powiedzieć są inne, Polska jest wolnym krajem, wolnych ludzi. Od ponad pół roku prowadzona jest przeciwko mnie oszczercza kampania w wykonaniu Gazety Wyborczej i funkcyjnych pracowników jej forum "Aktualności". Oto nie spodobało się forumowej diasporze, że opublikowałem na forum artukuł " Nie jesteśmy winni holokaustu " - w sierpniu 2004. Jak prowadzili rozmowę, do jakich chwytów się uciekali, można prześledzić w archiwum. Ale proszę bardzo, wolno pisać. Wystąpił jednak problem, mnie zabnowano, a potem nazwiska mojego zaczeto używać , tak jak jest to w zwyczaju funkcyjnych tego forum i wszystkich sbeków. Na forum znajduje się setki moich podszywek z którymi nie miałem i nie mam nic wspólnego. też niechby sobie były, wolnosć słowa i jak tu pisali "nie jednemu psu Burek". Ale wystą-
pił problem. Funkcyjny podpisany jako Adam Widacki wystąpił z pismem do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu,Podkarpackiego Kuratora Oświaty, st.Wizytatora Marka Kondziołki, Dyrekcji Szkoły w której pracuję "informujac" , że jestem antysemitą, chamem, używam wulgaryzmów, piszę w godzinach pracy i takiemu jak ja "osobnikowi młodzież nie może być oddawana pod opiekę". To jeszzce nie koniec. Niech piszą pomyśla by kto. Mają prawo. Ale tu wystepuje drugi problem : oto pan starszy Wizytator Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Marek Kondziołka postanawia działać tak jak potrafi: zaleca Dyrekcji przeprowadzić ze mną rozmowę na temat etytki i godności nauczyciela oraz proponuje UWAGA (!!!!) ZAWIESZENIE W CZYNNOŚCIACH NAUCZYCIELA, mówi o Komisji Dyscyplinarnej! A to już , szukam najłagodniejszego określenia, urzędniczy blamaż, skandal i naruszenie moich dóbr osobistych, co jako takie musi mieć swój epilog w Sądzie. Czytacie jeszzce Państwo przecierajc oczy ze zdumienia? Prosze czytać dalej.
Forumowi informatorzy przesłali , jak to nazywają "próbkę mojej twórczości" która ma mnie rzekomo deprecjonować i świadcyć UWAGA !!! o zaniepokojeniu rodziców. Ta "twórczość" jest na łamach fortum , szkoda tylko , że niejaki p.Jan Widacki nie zacytował tych postów, na które moje były odpowiedzią - zresztą tylko część , bo większość to podszywki. Takie wyrazenia jak "Kupo Hipopotama" czy Baku Wieloryba, wobec moralnych karłów używali wulgaryzmów to przysłowiowy "pryszcz". Swoich danych oczywiście nie podałem, bo po co, jak sugeruje Jan Widacki. Te moralne karły wyszukały moje dane na Forum Ojczyzna. Były tam i tylko tam. Opublikowanie ich przy aplauzie GW jest oczywistym złamaniem ustawy o ochronie danych osobowych. Znależli też bez trudu Szkołę w której pracuję i taką, w której pracowałem. Co zrobiono dalej - proszę popatrzeć na forum.
Pan Marek Kondziołka nie był łaskaw w ogóle ze mną porozmawiać tylko posunął się do ferowania takiego wyroku. Prosze Państwa, to nie surrealistyczny sen, to fakty w wydaniu Wizytatora Podkarpackiego Kuratorium Oświaty. Gdyby to wszystko działo się w normalnej atmosferze, gdybym Kurarium nie naraził się artykułem w Opiniach Rzeczpospolitej na temat błędów na maturze, sprawa obrzydliwego w istocie anonimu została by potraktowana tak jak na tpo zasługuje. Ale jak widzimy tak się nie stało! Powtarzam, traktuję to jako naruszenie dóbr osobistych i żądam wyjaśnień.
I dla tych co wytrzymali czytanie tego trzecia część wywodu. Otóż powtarzałem wiele razy : na to bagienne forum wstąpiłem przypadkiem z artkułem polemnicznym wobec artykułu H. Grynberga w Rzeczpospolitej, a dotyczącym rzekomego antysemityzmu Polaków. Takiego chamstwa, takiej wulgarności i prostactwa z jakimi mnie przyjęto na forum nie spotkałem sie nigdzie! Takiego plucia na nasze świętości, wartości , wiarę, Polskę, Polaków, poczete życie nie spotkałem nigdzie i nigdy. Dlaczego zostałem? Dwa powody 1) podano moje dane osobowe, zaczęto używać jako "podszywki" mojego nazwiska, 2) nie mogę się zgodzić na to , by lżono Polski Naród, by pluto na nasze swiętości. I powtarzał to będę dopóty dopóki bedę miał do tego podstawy że fortumowa diaspora jest intelektualnie niewydolna, składa sie z moralnych karłów.
I pytanie do tych Państwa, którzy może czytają to do końca. Z KIM TZREBA PRZEPROWADZIĆ ROZMOWĘ NA TEMAT NP. GODNOŚCI URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO I NAUCZYCIELA? Na sczęście żyje wolnej Polsce, mam honor bronić naszym imponderabiliów i honoru polskiej szkoły.
To tyle, ciąg dalszy w Sądzie!
Obserwuj wątek
    • kondziolak RMamy studium próby zaszczucia cz^3owieka,Polaka, 18.02.04, 11:26
      katolika, sbeckie metody dzialania wizytatora. Jesli to kogos trzeba w czynnosciach zawiesic, to wlasnie jego. I to jak najszybciej. Niech sie Pan trzyma , Panie Zawadzki. To sa znane metody ich dzialanie, tyle ze juz nie skuteczne.
      • panidanka Re: RMamy studium próby zaszczucia cz^3owieka,Pol 18.02.04, 11:36
        kondziolak napisał:

> katolika, sbeckie metody dzialania wizytatora. Jesli to kogos trzeba w
        czynnosc
        > iach zawiesic, to wlasnie jego. I to jak najszybciej. Niech sie Pan trzyma ,
        Pa
        > nie Zawadzki. To sa znane metody ich dzialanie, tyle ze juz nie skuteczne.

a taka forma "obrony" to czego ma dowieść?
        przecież użyłeś nazwiska z realu jako nicka do "obrony" a raczej już napaści
        takimi metodami posługują się właśnie nienawistni tobie "ubecy nie polacy"

D.
    • panidanka Re: Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupo 18.02.04, 11:32
      Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):

> I pytanie do tych Państwa, którzy może czytają to do końca. Z KIM
      TZREBA
      > PRZEPROWADZIĆ ROZMOWĘ NA TEMAT NP. GODNOŚCI URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO I
      NAUCZYCIELA
      > ? Na sczęście żyje wolnej Polsce, mam honor bronić naszym imponderabiliów i
      hon
      > oru polskiej szkoły.
      > To tyle, ciąg dalszy w Sądzie!

doczytałam do końca
      i ty się ciesz Zawadzki, że miałeś tylu "podszywaczy", bo szerzenie nienawiści
      do innych narodów ponoć jest karalne, a zwłaszcza POWINNO być karalne jeśli
      taką nienawiść szerzą nauczyciele

czy ty akurat ją szerzysz to ja nie wiem
      pytanie" czy Polacy są winni holocaustu" może i POWINIEN zadać sobie każdy Polak
      inna sprawa jak dalej rozwija temat i jaką drogą chce poznać "odpowiedź ",
      którą i tak już "zna" zanim pytanie zadał

D.
      • Gość: Józef Zawadzki Co Ty Czarująca Uśmeichem chcesz przez to powie- IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 11:43
        dzieć? Ja szerzę nienawiść? Żarty na bok. To Wasz zużyty slogan, wytrych, którym próbujecie załatwić wsyustkich i wszystko co Wam nie rękę. Obronę przed antypolskimi napaściami nazywasz nienawiścią rasową? Czy to Ty, panidanko?
        • panidanka Re: Co Ty Czarująca Uśmeichem chcesz przez to pow 18.02.04, 11:54

> dzieć? Ja szerzę nienawiść? Żarty na bok. To Wasz zużyty slogan, wytrych,
          który
          > m próbujecie załatwić wsyustkich i wszystko co Wam nie rękę. Obronę przed
          antyp
          > olskimi napaściami nazywasz nienawiścią rasową? Czy to Ty, panidanko?

dyskutujesz ze mną czy z "wy" "wasz" "próbujecie" "wam"
          zdecyduj się czy to JA przesyłałam ci uśmiech czy "my"

D.
    • panidanka Re: Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupo 18.02.04, 11:36

> sięga dna.
      > Proszę wygodnie usiąść, wywód będzie nieco dłuższy.Zacznę tak: lata
      mijaj
      > ą, a homo-esbecus ma się dobrze i na tym forum, w różnych redakcjach i
      niektóry
      > ch urzędach. Zapomina jednak ów homo mimo jego trwania, czasy , co by nie
      powie
      > dzieć są inne, Polska jest wolnym krajem, wolnych ludzi. Od ponad pół roku
      prow
      > adzona jest przeciwko mnie oszczercza kampania w wykonaniu Gazety Wyborczej i
      f
      > unkcyjnych pracowników jej forum "Aktualności". Oto nie spodobało się
      forumowej
      > diasporze, że opublikowałem na forum artukuł " Nie jesteśmy winni
      holokaustu "
      > - w sierpniu 2004. Jak prowadzili rozmowę, do jakich chwytów się uciekali,
      moż
      > na prześledzić w archiwum. Ale proszę bardzo, wolno pisać. Wystąpił jednak
      prob
      > lem, mnie zabnowano, a potem nazwiska mojego zaczeto używać , tak jak jest to
      w
      > zwyczaju funkcyjnych tego forum i wszystkich sbeków. Na forum znajduje się
      set
      > ki moich podszywek z którymi nie miałem i nie mam nic wspólnego. też niechby
      so
      > bie były, wolnosć słowa i jak tu pisali "nie jednemu psu Burek". Ale wystą-
      > pił problem. Funkcyjny podpisany jako Adam Widacki wystąpił z pismem do
      Starost
      > wa Powiatowego w Jarosławiu,Podkarpackiego Kuratora Oświaty, st.Wizytatora
      Mark
      > a Kondziołki, Dyrekcji Szkoły w której pracuję "informujac" , że jestem
      antysem
      > itą, chamem, używam wulgaryzmów, piszę w godzinach pracy i takiemu jak
      ja "osob
      > nikowi młodzież nie może być oddawana pod opiekę". To jeszzce nie koniec.
      Niech
      > piszą pomyśla by kto. Mają prawo. Ale tu wystepuje drugi problem : oto pan
      sta
      > rszy Wizytator Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Marek Kondziołka postanawia
      dz
      > iałać tak jak potrafi: zaleca Dyrekcji przeprowadzić ze mną rozmowę na temat
      et
      > ytki i godności nauczyciela oraz proponuje UWAGA (!!!!) ZAWIESZENIE W
      CZYNNOŚCI
      > ACH NAUCZYCIELA, mówi o Komisji Dyscyplinarnej! A to już , szukam
      najłagodniejs
      > zego określenia, urzędniczy blamaż, skandal i naruszenie moich dóbr
      osobistych,
      > co jako takie musi mieć swój epilog w Sądzie. Czytacie jeszzce Państwo
      przecie
      > rajc oczy ze zdumienia? Prosze czytać dalej.
      > Forumowi informatorzy przesłali , jak to nazywają "próbkę mojej
      twórczośc
      > i" która ma mnie rzekomo deprecjonować i świadcyć UWAGA !!! o zaniepokojeniu
      ro
      > dziców. Ta "twórczość" jest na łamach fortum , szkoda tylko , że niejaki
      p.Jan
      > Widacki nie zacytował tych postów, na które moje były odpowiedzią - zresztą
      tyl
      > ko część , bo większość to podszywki. Takie wyrazenia jak "Kupo Hipopotama"
      czy
      > Baku Wieloryba, wobec moralnych karłów używali wulgaryzmów to
      przysłowiowy "pr
      > yszcz". Swoich danych oczywiście nie podałem, bo po co, jak sugeruje Jan
      Widack
      > i. Te moralne karły wyszukały moje dane na Forum Ojczyzna. Były tam i tylko
      tam
      > . Opublikowanie ich przy aplauzie GW jest oczywistym złamaniem ustawy o
      ochroni
      > e danych osobowych. Znależli też bez trudu Szkołę w której pracuję i taką, w
      kt
      > órej pracowałem. Co zrobiono dalej - proszę popatrzeć na forum.
      > Pan Marek Kondziołka nie był łaskaw w ogóle ze mną porozmawiać tylko
      posu
      > nął się do ferowania takiego wyroku. Prosze Państwa, to nie surrealistyczny
      sen
      > , to fakty w wydaniu Wizytatora Podkarpackiego Kuratorium Oświaty. Gdyby to
      wsz
      > ystko działo się w normalnej atmosferze, gdybym Kurarium nie naraził się
      artyku
      > łem w Opiniach Rzeczpospolitej na temat błędów na maturze, sprawa
      obrzydliwego
      > w istocie anonimu została by potraktowana tak jak na tpo zasługuje. Ale jak
      wid
      > zimy tak się nie stało! Powtarzam, traktuję to jako naruszenie dóbr
      osobistych
      > i żądam wyjaśnień.
      > I dla tych co wytrzymali czytanie tego trzecia część wywodu. Otóż
      powtarz
      > ałem wiele razy : na to bagienne forum wstąpiłem przypadkiem z artkułem
      polemni
      > cznym wobec artykułu H. Grynberga w Rzeczpospolitej, a dotyczącym rzekomego
      ant
      > ysemityzmu Polaków. Takiego chamstwa, takiej wulgarności i prostactwa z
      jakimi
      > mnie przyjęto na forum nie spotkałem sie nigdzie! Takiego plucia na nasze
      święt
      > ości, wartości , wiarę, Polskę, Polaków, poczete życie nie spotkałem nigdzie
      i
      > nigdy. Dlaczego zostałem? Dwa powody 1) podano moje dane osobowe, zaczęto
      używa
      > ć jako "podszywki" mojego nazwiska, 2) nie mogę się zgodzić na to , by lżono
      Po
      > lski Naród, by pluto na nasze swiętości. I powtarzał to będę dopóty dopóki
      bedę
      > miał do tego podstawy że fortumowa diaspora jest intelektualnie niewydolna,
      sk
      > łada sie z moralnych karłów.
      > I pytanie do tych Państwa, którzy może czytają to do końca. Z KIM
      TZREBA
      > PRZEPROWADZIĆ ROZMOWĘ NA TEMAT NP. GODNOŚCI URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO I
      NAUCZYCIELA
      > ? Na sczęście żyje wolnej Polsce, mam honor bronić naszym imponderabiliów i
      hon
      > oru polskiej szkoły.
      > To tyle, ciąg dalszy w Sądzie!
      • Gość: Józef Zawadzki A to co? Zacytowałaś post i zapomniałaś co chcia- IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 11:51
        łaś powiedzieć?
        • panidanka Re: A to co? Zacytowałaś post i zapomniałaś co ch 18.02.04, 11:56
          to jakiś "duch" komputera zdobił
          JA nigdy tak nie robię
          po co miałabym tak robić?

D.
          • Gość: Józef Zawadzki Duch? A to ciekawe. IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:25
    • oleg3 Wina i dowody 18.02.04, 11:52
      Panie Józefie,

przeczytałem Pański post, i powiem szczerze - oczekiwałem czegoś takiego.

W tej sprawie interesuje mnie granica wolności wypowiedzi, określenie winy,
      dowody owej winy oraz przebieg owego parasądowego procesu. I tylko to. Nie
      podzielam Pańskich poglądów, nie jestem również wielbicielem Pańskiego stylu.

Proszę jasno opisać na jakich konkretnie dowodach oparte jest oskarżenie. W
      jaki sposób oskarżyciel ustalił, które posty napisał Pan, a które bardzo liczne
      pacynki.

O ile wiem polskie prawo karne, i w ogóle polskie prawo, nie zna pojęcia
      <antysemityzm>. Proszę napisać jak konkretnie brzmiał zarzut pod Pańskim
      adresem.

Z poważaniem
      • panidanka Re: Wina i dowody 18.02.04, 11:59
        oleg3 napisał:

> O ile wiem polskie prawo karne, i w ogóle polskie prawo, nie zna pojęcia
        > <antysemityzm>. Proszę napisać jak konkretnie brzmiał zarzut pod Pańskim
        > adresem.
        >
        > Z poważaniem

naprawdę?
        polskie prawo nie zna pojęcia antysemityzm?
        znaczy się, że jak prawo nie zna to takiego czegoś nie ma ?!

D.
        • oleg3 Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:03
          panidanka napisała:

> naprawdę?
          > polskie prawo nie zna pojęcia antysemityzm?
          > znaczy się, że jak prawo nie zna to takiego czegoś nie ma ?!

Szanowna Pani,

proszę zatem zacytować ustawową definicję antysemityzmu.
          W kwestii, czy antysemityzm istnieje czy nie, nie wypowiadałem się.
          • panidanka Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:24
            oleg3 napisał:

> panidanka napisała:
            >
            > > naprawdę?
            > > polskie prawo nie zna pojęcia antysemityzm?
            > > znaczy się, że jak prawo nie zna to takiego czegoś nie ma ?!
            >
            > Szanowna Pani,
            >
            > proszę zatem zacytować ustawową definicję antysemityzmu.
            > W kwestii, czy antysemityzm istnieje czy nie, nie wypowiadałem się.
            >

tu leży problem?
            jak zdefiniować antysemityzm?
            nie ma definicji-problem nie istnieje
            czy tak?

D.
            • oleg3 Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:34
              panidanka napisała:

> tu leży problem?
              > jak zdefiniować antysemityzm?
              > nie ma definicji-problem nie istnieje
              > czy tak?

A może wystarczy traktowanie Żydów tak samo jak innych. Prawo reaguje na
              RASIZM. To Ci nie wystarczy? Żydzi muszą być specjalnie traktowani? Przecież
              ustawy norymberskie traktowały Żydów specjalnie. Tego chcesz?
              • panidanka Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:42
                oleg3 napisał:

> panidanka napisała:
                >
                > > tu leży problem?
                > > jak zdefiniować antysemityzm?
                > > nie ma definicji-problem nie istnieje
                > > czy tak?
                >
                > A może wystarczy traktowanie Żydów tak samo jak innych. Prawo reaguje na
                > RASIZM. To Ci nie wystarczy? Żydzi muszą być specjalnie traktowani? Przecież
                > ustawy norymberskie traktowały Żydów specjalnie. Tego chcesz?
                >

rasizm to jednak jest coś innego chociaż antysemityzm jest też częścią rasizmu

czy z chwilą narodzin antysemityzmu rasizm już był obecny w Europie?

D.
                • oleg3 Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:48
                  panidanka napisała:

> rasizm to jednak jest coś innego chociaż antysemityzm jest też częścią rasizmu

Żydzi to jednak naród WYBRANY. I nigdy z tego nie zrezygnuje. A później płacz,
                  że Danka nie jest traktowana jak Polka. Przecież ona tego NIE CHCE.

> czy z chwilą narodzin antysemityzmu rasizm już był obecny w Europie?

A kiedy narodził się antysemityzm?
        • n0str0m0 danusiu, dzis tylko szklanke wody - zamiast 18.02.04, 12:06
          tu odgrywany jest dramat w ktorym nie zostalas obsadzona
          chcesz pogadac o swoim hobby
          popatrz ile miejsca na to pod "nowy watek"

nostromo
          • panidanka Re: danusiu, dzis tylko szklanke wody - zamiast 18.02.04, 12:26
            n0str0m0 napisał:

> tu odgrywany jest dramat w ktorym nie zostalas obsadzona
            > chcesz pogadac o swoim hobby
            > popatrz ile miejsca na to pod "nowy watek"
            >
            > nostromo

dziękuję za szklankę wody
            utrudzonemu wędrowcowi rzeczywiście najlepiej podać szklankę wody smile
            na początek....

D.
      • pulbek Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:03
        Z tego co czytam, nikt Zawadzkiego do sadu nie podal, tylko chca go z pracy
        wywalic. Do sadu to on chce chyba isc, skladac zazalenie.

Panie Zawadzki, pozwole sobie przypomniec, ze ostrzegalem przed takim obrotem
        spraw w krotki czas po Pana pierwszej tu wizycie. Sam Pan jest sobie winien w
        pewnym sensie. Jak sie jest wariatem, i jak sie obcuje z innymi wariatami na
        Forum Aktualnosci, to sie nie podaje swoich danych osobowych.

A na dalszy ciag relacji, mysle, wszyscy czekamy.

Pulbek.
        • oleg3 Re: Wina i dowody 18.02.04, 12:11
          pulbek napisał:

> Z tego co czytam, nikt Zawadzkiego do sadu nie podal, tylko chca go z pracy
          > wywalic. Do sadu to on chce chyba isc, skladac zazalenie.

Tyle zrozumiałem wink
          Ale wywalenie kogoś z pracy -zwłaszcza nauczyciela- podlega prawnym regulacjom
          i każdy ma prawo do sądu.

Wyobraźmy sobie sytuację, że chcę uwalić konkurenta z pracy i z jego komputera
          wysyłam "trefne" posty.
          • n0str0m0 jest znacznie smieszniej 18.02.04, 12:15
            > Wyobraźmy sobie sytuację, że chcę uwalić konkurenta z pracy i z jego komputera
            > wysyłam "trefne" posty.

pojawia sie precendens gdy mozna wyobrazic sobie zwolnienie
            wieloletniego pracownika
            na podstawie niesprawdzonego donosu

nawet gdyby donos ow dotyczyl PRAWDZIWEJ zbrodni
            podoba mi sie to

nostromo
            • Gość: Józef Zawadzki Proszę , zwolnienie oczywiście nie jest możliwe, IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:21
              ale mamy jak na dłoni mentalność sbeka, u urzędnika państwowego. Tylko tyle. Każdy normalny człowiek taki donos wyrzyciłby do kosza, ale ja o Kuraturium podkarpackim pisałem w ubiegłym roku w Rzeczpospolitej - proszę sprawdzić w wyszukiwarce rzepy. No i i uznał , że ma ze mną swoje porachunki i pobrzęczy trochę.
        • Gość: Józef Zawadzki Albo Pan udaje albo..... Dane moje zostały odszu- IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:14
          kane gdzie indziej i tu nastąpił , pomijam moralność, złamanie ustawy o ochronie danych osobowych. Dane podał niejaki pan.scan. Bardzo dobrze o tym Pan wie , skoro tu bywa. A nazwisko. Może być tylko nickiem. Propste?
      • Gość: Józef Zawadzki W tym właśnie rzecz proszę Pana,że dowodów IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:06
        ( pprawdę mówiąc nie wiem na co ) nie ma , poza spreparowanymi wydrukami jak mówią"mojej twórczości" i pismem Jana Widackiego - pewnie gdzieś tu są. Widacki pisze, ze występuje "w imieniu kilku zainteresowanych problemem osób". Wszyscy znamy te osoby i jesli zważyć że posługują się setkami nicków, to może być nawet jedna osoba. Tyle, niec więcej. Przekazane pocztą elektroniczną do wymienionych instytucji. Przecież to jest nie do uwierzenia!!! Na podstawie takiego obrzydliwego anonimy ( nie ma żadnego adresu ) nadgorliwy wizytator wszcynał takie haniebne kroki?. Setki razy tu powtarzełem, że nie jestem antysemitą. A ze tak ktoiś jest łaskawy mnie nazywać , prosze bardzo.
        Przypomne jeszcze , że p. Marek Kondziołka wypowiadał takie sądy do moich zwierzchników, bez żadnej wczesniejszej rozmowy ze mną. To nie jest sen proszę Pana. To fakt z pracy wizytatora Podkarpackiego Kuratorium Oświaty!!!
      • Gość: Achwajwajbumcykcyk Re: Polskie prawo nie zna terminu "Antysemityzm", IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.04, 21:53
        no tak ,bo to prawo PRL.
        A z innej beczki,czy polskie prawo mówi coś o podżeganiu do napięć i waśni na
        tle narodowościowym i czynnym sprastwie?
        • oleg3 oczywiście 18.02.04, 22:17
          Gość portalu: Achwajwajbumcykcyk napisał(a):

> A z innej beczki,czy polskie prawo mówi coś o podżeganiu do napięć i waśni na
          > tle narodowościowym i czynnym sprastwie?
        • Gość: Wdowa Polskie prawo nie zna terminu "ANTYPOLONIZM" IP: *.proxy.aol.com 13.11.04, 21:45
          dlatego obywatele polski, ale zydowskiej narodowosci KOLABORUJA z wrogami
          Polski i robiá wszystko aby Polska jako panstwo przestalo istniec.

Zydzi w Polsce prubuja OBALIC Panstwo Polskie i szukaja sojusznikow w tym
          SABOTAZU inne male grupy etniczne w Polsce jak np niemcow.

Dzienikarze obywatele polski ale zydowskiej narodowosci PODPUSZCZAJA
          mieszkancow Slaska aby prubowali odlaczyc Slask od Polski wypisujac jakies
          brednie o narodowosci slaskiej, karuzkiej itp.

Zydzi nie wyciagneli ze swojej histori wnosku: Polska byla i jest najbardziej
          przyjaznym miejscem zamieszkana dla zydow poza Izraelem oraz USA i zawsze gdy
          Polska tracila swoja suwerennosc mialo STRASZNE tez skutki dla polakow i zydow
          zamieszkalych w Polsce.

Mowienie o antysemityzmie polakow jest KOMPLETNA BZDURA !!!

W jakim innym panstwie na swiecie Prezydentem jest obywatel zydowskiego
          pochodzenia ?

Odpowiedz: w Izraelu i Polsce !

Przeciez WSZYSCY wiedzieli w Polsce i za granicá ze Kwasniewski jest synem zyda
          i wybrali jego na Prezydenta RP, wiec jak mozna bredzic o antysemityzmie
          Polakow.

Ci co mieszkaja w Polsce i doszukuja sie antysemityzmu w Polsce NIE NAWIDZA
          Polski i Polakow oraz FALSZYWIE oczerniaja Polakow jak np. Michnik, ale jakos
          nie kozystaja z mozliwosci wyjazdu na STALE do Izraela.

Izrael czeka z otwartymi rekami na zydow aby wrocili do Izraela.

• zawadzki_jozef Re: Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupo 18.02.04, 12:00
      [2451] Perło ty MENSTRUACYJNO WKŁADKO DANUSI. Won
      autor: Gość portalu: Józef Zawadzki data: 14-08-2003 12:55
      *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl

[2460] Oto głos d_nutki dupy szympansa Perły. Haha
      autor: Gość portalu: Józef Zawadzki data: 14-08-2003 12:19
      *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl

[2427] Perło ty TAMPONIE DANUSI. Jesteś zużyty. Wymiekasz
      autor: Gość portalu: Józef Zawadzki data: 14-08-2003 16:19
      *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl

[2450] Perło , KALE MAMIUCI gdzie twoje skrzydełka. Danusia
      autor: Gość portalu: Józef Zawadzki data: 14-08-2003 12:57
      *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl

[1988] Wszyscy widzieli waszą ruję.Haha. Niebieską już
      autor: Gość portalu: Józef Zawadzki data: 24-08-2003 13:36 *.eu.org

Takie wyrazenia jak "Kupo Hipopotama" czy
      > Baku Wieloryba, wobec moralnych karłów używali wulgaryzmów to przysłowiowy "pr
      > yszcz".
      • Gość: Józef Zawadzki Nie rozśmieszaj mnie podszywkowy kretynku. IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:09
        • panidanka Re:a mnie nie jest do śmiechu po przeczytaniu 18.02.04, 12:33
          czegoś tak obrzydliwego
          bez względu czy z moim imieniem czy z imieniem kogoś innego

D.
          • Gość: Józef Zawadzki Może jaśniej, Czarująca Uśmiechem? IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:50
            • panidanka Re: Może jaśniej, Czarująca Uśmiechem? 18.02.04, 12:56
              Józefie

nie wiem dlaczego (może to ten "duch" koputera), ale ja nie przypisałabym tobie
              na podstawie twoich postów tu na forum "ducha" antysemityzmu

dlaczego?

bo zbyt mało ciebie znam by oskarżyć ciebie o takie "odchylenie"
              a wolę jednak ludziom wierzyć-pomimo wszystko-a może na przekór wszystkiemu

D.
              • Gość: Józef Zawadzki Cenię i szanuję Cię za mądrość i delikatność. IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 13:05
                • panidanka Re: Cenię i szanuję Cię za mądrość i delikatność. 18.02.04, 13:07
                  a ja...
                  dziękuję za te słowa

D.
                  • Gość: Józef Zawadzki :-)))) IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 13:10
    • Gość: Mirek Nauczycielu,ucz podobnych sobie glupcow IP: 213.206.5.* 18.02.04, 12:13
      Ty powinienes leczyc u psychiatry twoja manie wielkosci.
      • Gość: Józef Zawadzki No, okruszku.Niewiele powiedziałeś. Reszta jak IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:17
        skończysz leczenie właśnie, tak?
        • Gość: Antyrydzykowiec Zapajeczony nauczycielu-rencisto z Jaroslawia IP: *.paterson.k12.nj.us / 216.157.225.* 18.02.04, 12:31
          Nikt nie ma zamiaru sluchac twoich bzdurnych wykladow. Przestan zasmiecac swoja
          obecnoscia forum GW.Ty prawdopodobnie jestes na rencie z powodu twojej chorej
          glowy.
          • panidanka Re: Zapajeczony nauczycielu-rencisto z Jaroslawia 18.02.04, 12:39
            tytuł świadczy raczej o innej płci niż prezentuje tu Zawadzki Jozef
            ależ ludzie mają zasoby pozamyślowe!
            boże-co za dno moralne!!!

D.
          • Gość: S Re: Zapajeczony nauczycielu-rencisto z Jaroslawia IP: *.blaster.pl / 62.233.181.* 18.02.04, 14:34
            To jest tak jak z tym dyrygentem z Poznania.Wszyscy piszą o nim ,a sprawa
            skrzywdzonych dzieci jest jakby na drugim planie.Podobną sytuację mamy i
            tutaj.Czego może nauczyć dzieci taki "pedagog".
            • Gość: Józef Zawadzki Taki? Jaki? Wiele okruszku. Np. dumy z tego , że IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 15:09
              jesteśmy Polakami i tego , że nie należy pozwalać pluć na nasze wartości. To bardzo wiele, nie licząc innych spraw które "taki pedagog" może nauczyć.
            • Gość: Marian Ten "pedagog" to psychicznie chory rasista IP: 213.206.5.* 18.02.04, 15:32
              Oczywiscie nie powinien w ogole uczyc i mam nadzieje, nie uczy, patrzac na czas
              jaki spedza na foruum GW.
    • zawadzki_jozef Słownik Jozefa Zawadzkiego 18.02.04, 12:42
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=10820695
      • Gość: Józef Zawadzki No widzisz osiołku gdzie jest ten słownik. IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 12:46
        • Gość: wqrwiony Nie popieram donosicieli IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.02.04, 13:59
          ale według mnie jesteś pierdolnięty (wybacz Józek szczerość) a takich ludzi nie
          powinno się dopuszczać do pracy w charakterze pedagoga.
          Nie chodzi o prezentowane poglądy, uwazam, że dosyć trafnie udawało Ci się ich
          bronić jeśli to co pisałeś odnosiło się ściśle do meritum.
          Dyskwalifikuje cię do bólu iryrujący styl ich prezentowania i sposób
          prowadzenia dyskusji, zdradzający skrajne niezrównoważenie i przynajmniej dla
          mnie - okrutną pokraczność charakteru (absolutny brak poczucia miary, taktu i
          godności).
          Debilne zaczepki, prymitywne prowokacje nieustannie ponawiane, niesprawiedliwe
          oskarżenia c... wie na co obliczone. Setki topików o nic nieznaczącej treści.
          W żałosny sposób wpieranie swoich (aber)racji przez klony.

Sam siebie karykaturowałeś.
          Na nieszczęście takze poglądy które częściowo podzielam.

• Gość: Józef Zawadzki Wymniliśmy już kiedyś post Ładny Nicku. Wiesz, war IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 14:09
            tość swego stylu znam i język mój nigdy nie był wulgarny. A Ty "zasuwasz" pewnie podszywkami lub masz nieco ostrzejrze słowa, które zaznaczam nie były wulgarne i stanowiły odpowiedź słowa wyjęte z kloaki. Rozumiesz. Ktoś , kto wypowiadał o mnie takie zdania jak snajper, pan.scan, to Kałousty. To cię tak boli. Bądź obiektywny Ładny Nicku i sąd wydawaj na podstawie postów głównych, a nie odpowiedzi w 3/4 podszywkowych. To takie proste, a Ty nie widzisz. Czy nie chcesz raczej?
            • Gość: wqrwiony Re: Wymniliśmy już kiedyś post Ładny Nicku. Wiesz IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.02.04, 17:31
              Właśnie dlatego, ze staram się być obiektywny napisałem to co powyżej.
              Gdybyś dostrzegł, że robisz z siebie błazna, namolnego jak tani alfons z dworca
              w Koluszkach ze śladami łupieżu na kraciastej marynarce (copyright by
              xiazeluka), zrezygnowałbys z żałosnego stylu bronienia swoich racji.
              Bo czyż nie są żałosne te dziesiątki topików i postów powracających jak
              bumerang głównie z informacjami na temat budowy anatomicznej adwersarzy i ich
              morale), komentarze popierające własne opiniie i komentarze własnych pacynek do
              owych komentarzy? (To że niesłusznie przypisują ci medale za podszywki to inna
              sprawa, ale to i tak niewiele zmienia bo mnożyłeś te kretyńskie wątki z
              pretensjami z determinacją psychopaty).

Amen

Ps
              bywam ostry, chamski pewnie też,
              posiadam kilka nicków ale nie pacynkuję.
    • Gość: marcin Zomowski Kapus. TFU! IP: *.mad.east.verizon.net 18.02.04, 14:43
    • patience Złotousty Józefie 18.02.04, 15:11

...
      > Marka Kondziołki, Dyrekcji Szkoły w której pracuję "informujac" , że jestem
      > antysemitą, chamem, używam wulgaryzmów, piszę w godzinach pracy i takiemu
      > jak ja "osobnikowi młodzież nie może być oddawana pod opiekę".

Wybacz szczerość, Józefie, ale chyba jest coś z tobą bardzo nie w porządku. W
      tym wątku znalazłam twój słownik. Jak i czego możesz uczyć dzieci, jeśli
      uważasz, że coś takiego nie jest chamstwem? Podszywki to zrobiły? GW zrobiła
      spisek i wysłała stado forumowiczów na swój koszt do Jarosławia, żeby IP się
      zgadzało?

Zanim zaczniesz zaprzeczać, że piszesz w godzinach pracy, to uświadom sobie, że
      portale notują godziny wysłania postówsmile))

Zanim powiesz, że w ogóle nigdzie nie bywasz oprócz Ojczyzny i GW, to napisz
      np. do Onetu, żeby wycięli wątki z twoim udziałemsmile)

Zanim zaczniesz grzmieć na temat łamania praw człowieka, to uświadom sobie, że
      to ty złamałeś podstawowe prawo twojego pracodawcy do dysponowania twoim czasem
      w godzinach, za które ci płaci, a także do posiadania odpowiednich
      kwalifikacji. Może za czasów komuny bujałeś sobie po szkole w charakterze
      jaśnie pana. Teraz szkoła jest instytucją publiczną, za nasze podatki. Sama
      musi się rozliczać ze swoich osoągnięć i jakości nauczania. A czego nauczy
      dzieci nauczyciel, który wyraźnie się myli, kto komu stawia wymagania w relacji
      pracodawca- pracownik? Ech... bałwaneria.
      • Gość: Józef Zawadzki Pozwól o mocarna, że Cię zignoruję. Dla Twojego IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 15:25
        Dobra.
    • Gość: Marcin Zawadzki ale ty glupi jestes! O logowaniu nigdy IP: *.mad.east.verizon.net 18.02.04, 15:31
      nie slyszales? jak sie ktos podszywac pod ciebie moze jesli sie zalogujesz?
      • Gość: Józef Zawadzki Jak Ty, właśnie Ty smiesz się odzywać? Ale ci IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 15:37
        odpowiem. Nie chce się logować do GW . Jasne? Pod czyjeś nazwisko mogą podszywać jedynie takie karły jak Ty i Tobie podobni.
        • Gość: KLM Jozek,jestes tylko wsiowym glupkiem,wiesz o tym ? IP: 213.206.5.* 18.02.04, 15:42
          Po co ci ta watpliwa slawa na forum GW i moze nawet w twojej wsi ?
        • Gość: Marcin jesli logowac sie nie chcesz to zamknij pysk IP: *.mad.east.verizon.net 18.02.04, 15:54
          i przestan bluzgac na GW. Oni dali ci mozliwosc zabezpieczenia swojego nicka i
          jesli jestes za glupi zeby to wykorzystac to nie narzejkaj ze ktos sie
          podszywa.
    • Gość: Zodiak Ty jestes jednak niedorozwiniety! IP: 200.75.112.* 18.02.04, 15:49
      Co za wariat uzywa na anonimowym forum wlasne Nazwisko???

I to:

'Swoich danych oczywiście nie
      podałem, bo po co, jak sugeruje Jan Widacki. Te moralne karły wyszukały moje
      dane na Forum Ojczyzna. Były tam i tylko tam.
      Opublikowanie ich przy aplauzie GW jest oczywistym złamaniem ustawy o ochronie
      danych osobowych. Znależli też bez trudu Szkołę w
      której pracuję i taką, w której pracowałem. Co zrobiono dalej - proszę
      popatrzeć na forum.'

Nie ma zlamania zadnej ustawy. opublikowales swoje dane na Internecie i kazdy
      ma do tego dostep. Jesli na przyklad powiesisz w Jaroslawiu na murze swoje dane
      dla wszystkich oczu i gazeta wydrukuje te dane w gazecie to nie jest to zadnym
      przestepstwem. Rozumiesz? Trzeba miec cos z glowa zeby uzywac swoje wlasne
      nazwoska na forum i podawac wszystkie swoje dane dobrowolnie na internecie.
    • Gość: Józef Zawadzki To już było kruszyno. Podkreśl tam swoje wpisy IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 16:20
      swoich kofratrów i inną swóją twórczość zamieść. Jeseś Kluczowym Bodźcem Wyzwalającymc Obrzydenie. Tak by Cię nazwał K. Lorentz. A ja, no cóż, nie mogę się nie zgodzić z Noblistą.
    • Gość: Zodiak Wnioslem to ze IP: 203.154.120.* 18.02.04, 16:36
      1
      Trzeba miec cos z glowa zeby na forum uzywac wlasne nazwisko i jeszcze to
      reklamowac.

2.
      Nie bylo zadnego lamania praw poniewaz sam swoje dane na internecie wszystkim
      udostepniles.

Ty jednak zamiast przyznac mi racje wolisz w swoim prostackim stylu atakowac
      czlowieka zamiast dostosowac sie do tematu dyskusji.

• Gość: Józef Zawadzki Biedna Konstelacjo. Przemogę się i ci powtórzę. IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 17:33
        Przypomnę najpierw , że jest odrębny na temat wątek.Danych nie opublikowałem na forum Aktualności. Jakiś szczur je wynalazł i kanalia podał tu. I nie o podszywanie tu chodzi w istocie. Bo wasze niskie czółka wskazują co jest podszywko. Istota rzeczy tkwi w donosie i paszkwilu. Albo nawet nie w tym. W czym zatem. Że taki spreparowany chłam został poważnie potraktowny przez urzędnika, który był łaksaw do mnie mieć anse. A teraz już nie zawracaj głowy, nie jesteś partnerem do rozmowy. Możesz sie poskarższyć, że źle Cię trakuje. Gdzie pisać bałwanku, wiesz.
        • Gość: Admin Forumowy durniu IP: *.gazeta.pl / *.dclient.hispeed.ch 18.02.04, 17:57
          Nie wazne ze ty tego nie wywiesiles na tym wlasnie forum. Udostepniles swoje
          dane na Internecie, na stronie gdzie kazdy moze wejsc i przeczytac. Na dodatek
          jak jakis glupek ujawniles na forum swoje nazwisko. Wystarczy twoje nazwisko w
          wyszukiwarke wpisac zeby do wszystkich twoich danych, ktore sam opublikowales,
          dotrzec. Nie ma przestepstwa jest tylko niesamowita glupota bardzo w sobie
          zakochanego goscia!
          • Gość: Józef Zawadzki Giwi już raz ten post wycięła, ale będę go powta- IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 21:24
            rzał. Nie wytłumaczysz się pan.scanie. To nie były dane do przenoszenia na to forum. Gdybym sam to zrobił, to co innego. Ale to ty moralne karle zrobiłeś i trzęsiesz ( słusznie ) portkami. Dane te, nie tylko moje, plątały się tu długo, a obowiązkiem administrujacych było je wyciąć. Kapujesz. Złamanie ustawy o chronie danych osobowych jest ewidentne.
            • pan.scan Pyszne, Józiu. Cieszę się, że sprawy idą w dobrym 18.02.04, 21:39
              kierunku, a najbardziej z tego, że wreszcie uznałeś iż jesteś
              URZĘDNIKIEM PAŃSTWOWYM (jak piszesz u góry). Następny krok - jaka jest różnica
              między urzędnikiem państwowym a funkcjonariuszem państwowym. Jak to ustalimy -
              wrócę do kilkakroć zadawanego ci pytania.
    • zawadzki_jozef Re: Witam Pana ( Panią) P. z Jarosławia.Proszę po 18.02.04, 16:47
      autor: Gość portalu: Józef Zawadzki
      data: 26-01-2004 22:25 *.icm.edu.pl

3] K.Rabba:Kto pluje do góry temu plowicina spadnie na twarz
    • patience Re: Zresztą w tym momencie już nie dane chodzi al 18.02.04, 18:15

> ... i reakcję urzędnika, który polskim urzędnikiem!

A skąd wiesz? Może ma pochodzenie meksykańskie?
      • Gość: fermi Faktycznie. można się zastanawiać, w co gra ów IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 19:40
        jegomość i do czyjej muzyki tańczy.
    • kardiolog odnosnie... 18.02.04, 18:39
      Zaraz zaraz...

Wchodzac na FA kilka razy przeczytalem wpisy niejakiego Jozega Zawadzkiego. Nie
      jestem w temacie, ale sprobuje zrozumiec sytuacje jako osoba z zewnatrz. Skroce
      sobie dla wygody czytelnika.

JOZEF ZAWADZKI:
      1. opublikowałem na forum artukuł " Nie jesteśmy winni holokaustu " - w
      sierpniu 2004
      2. Na forum znajduje się setki moich podszywek z którymi nie miałem i nie mam
      nic wspólnego.
      3. Funkcyjny podpisany jako Adam Widacki wystąpił z pismem do Starostwa
      Powiatowego w Jarosławiu,Podkarpackiego Kuratora Oświaty, st.Wizytatora Marka
      Kondziołki, Dyrekcji Szkoły w której pracuję "informujac" , że jestem
      antysemitą, chamem, używam wulgaryzmów, piszę w godzinach pracy i takiemu jak
      ja "osobnikowi młodzież nie może być oddawana pod opiekę".
      4. pan starszy Wizytator Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Marek Kondziołka
      zaleca Dyrekcji przeprowadzić ze mną rozmowę na temat etytki i godności
      nauczyciela oraz proponuje ZAWIESZENIE W CZYNNOŚCIACH NAUCZYCIELA, mówi o
      Komisji Dyscyplinarnej
      5. Forumowi informatorzy przesłali , jak to nazywają "próbkę mojej twórczości"
      która ma mnie rzekomo deprecjonować i świadcyć o zaniepokojeniu rodziców.
      Ta "twórczość" jest na łamach fortum ".
      6. Swoich danych oczywiście nie podałem, moje dane na Forum Ojczyzna. Były tam
      i tylko tam.
      7. Znależli też bez trudu Szkołę w której pracuję i taką, w której pracowałem.
      8. Pan Marek Kondziołka nie był łaskaw w ogóle ze mną porozmawiać tylko posunął
      się do ferowania takiego wyroku. to fakty w wydaniu Wizytatora Podkarpackiego
      Kuratorium Oświaty.
      9. gdybym Kurarium nie naraził się artykułem w Opiniach Rzeczpospolitej na
      temat błędów na maturze,
      10. na to forum wstąpiłem przypadkiem z artkułem polemnicznym wobec artykułu
      H. Grynberga w Rzeczpospolitej, a dotyczącym rzekomego antysemityzmu Polaków.
      11. Dane podał niejaki pan.scan.
      12. I nie o podszywanie tu chodzi w istocie. Istota rzeczy tkwi w
      donosie i paszkwilu. W czym zatem. Że taki spreparowany chłam został poważnie
      potraktowny przez urzędnika,

Oleg3: Proszę jasno opisać na jakich konkretnie dowodach oparte jest
      oskarżenie. W
      jaki sposób oskarżyciel ustalił, które posty napisał Pan, a które bardzo liczne
      pacynki.

zawadzki_jozef zalogowany podaje przyklady wypowiedzi Jozefa Zawadzkiego

pulbek :Z tego co czytam, tylko chca go z pracywywalic. (..)ostrzegalem przed
      takim obrotem
      spraw w krotki czas po Pana pierwszej tu wizycie. Sam Pan jest sobie winien (..)
      sie nie podaje swoich danych osobowych.

Oleg3: Wyobraźmy sobie sytuację, że chcę uwalić konkurenta z pracy i z jego
      komputera wysyłam "trefne" posty.

n0str0m0 :pojawia sie precendens gdy mozna wyobrazic sobie zwolnienie
      wieloletniego pracownika
      na podstawie niesprawdzonego donosu

nawet gdyby donos ow dotyczyl PRAWDZIWEJ zbrodni
      ----..................................

Jezeli prawda sa powyzsze fakty to oznacza, ze istnieje jakis Zawadzki Jozef,
      nauczyciel z Jaroslawia, ktory wyslal do Rzepy swoj komentarz odnosnie
      artykulu. Potem Jozef Zawadzki pojawia sie na forum GW, na ktorym przesiaduje
      od rana do wieczora ,pisze z bledami oraz obraza innych. Ktos postanawia
      przekonac sie, czy Zawadzki z Rzepy to ten sam Zawadzki z FA GW i wysyla
      informacje, w wyniku ktorej prawdziwy nauczyciel z Jaroslawia moze stracic
      prace, gdyz Kuratorium nie zadaje sobie trudu, by sprawdzic rzetelnosc
      otrzymanych danych. Wierzy na slowo zaniepokojonym czytelnikom czy tez
      rodzicom. Z nauczycielem Jozefem Zawadzkim przedstawiciele Kuratorium nie
      rozmawiaja lub rozmawiaja, ale nic o tych rozmowach nie wiadomo.
      Jozef Zawadzki tylko dlatego, ze napisal komentarz i podal swoje dane osobowe
      (jak czyni wielu czytelnikow piszac do gazet) po latach pracy zostanie
      dyscyplinarnie zwolniony.

A zatem: mamy do czynienia z kims kto podszyl sie pod nauczyciela z malego
      miasteczka, w ktorym wszyscy wiedza o wszystkich. Wiec jesli czlowiek straci
      prace w wyniku czyjegos zartu bedzie przegrany u siebie w miescie. Nikt bowiem
      nie zakwestionuje decyzji Instancji Wyzszej czyli Kuratorium, a wiadomo
      nauczyciel- to wrog ucznia czyli i rodzica. Mamy tez do czynienia z kims kto
      rozpetal to pieklo, w skutek ktorego temu czlowiek mozna zlamac zycie.

Powiem wyraznie: bardzo mnie interesuje co dalej sie stanie. Jesli ten czlowiek
      straci prace a osoby, ktore do tego przyczynily sie nie zrobia nic, aby temu
      zapobiec to nie bedzie to sprawa moralnosci tylko przestepstwo...

kardiolog

• Gość: Józef Zawadzki Bardzo dziękuję Panu za te rzeczowe uwagi.Pragnę IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 18:49
        zauważyć tylko, że nie ma takiej możliwości iżbym został zwolniony z pracy dlatego , że komuś nie podobają się moje posty. Ja jestem oburzony i zbulwersowany postawą grupy foeumowiczów i postawą uzrędnika Kuratorium, który mając do mnie osobiste anse, uznał że oto ma sposobność uderzyć. No i się przejechał!
    • Gość: Admin A zauwazyles Zwadzki ze nikogo twoje wypociny IP: *.gazeta.pl / *.dclient.hispeed.ch 18.02.04, 19:50
      nie obchodza? Wszyscy maja dosc twojego chamstwa i sa po prostu obojetni w
      twojej sprawie. Chamstwo do tego doprowadza.
      • Gość: Józef Zawadzki A zauważyłeś pan.scanie , że od ponad pół roku nie IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 20:56
        możesz bez nich żyć?
    • Gość: Jan -L-ancucki Ze Pan, Panie wizytatorze nie ma klasy, wiadomo IP: *.arbornet.org 18.02.04, 19:54
      bylo juz w Lancucie, ale ze moze Pan zachowac sie jak ostatni lajdak, tego sie nie spodziewalismy.Jak to dobrze, ze kogos takiego jak Pan juz nie ma w naszej Szkole. Wstyd nam za Pana. A Panu Jozefowi Zawadzkiemu przesylamy wyrazy poparcia, tak sie ska^3ada , ze dobrze wiemy co juz do tej pory spotkalo go z Pana strony. Ale mamy nadzieje ze to juz koniec Panskiego "wizytatorowania" i wylanie z pracy spotka wlasnie Pana. Panu Zawadzkiemu nie mozecie karzelki na szczescie nic zrobic. Broni tu dobrego imienia Polski, Polakow, Kosciola i co go spotka^3o?
      • Gość: Admin Zawadzki ty masz cos z glowa. IP: *.gazeta.pl / *.dclient.hispeed.ch 18.02.04, 19:57
        Nikogo nie obchodza twoje idiotyczne problemy ktore sam na siebie sciagneles to
        teras pacynkami sam siebie po plecach klepiesz? Ty naprawde jestes chorym
        czlowiekiem!
        • Gość: P Re: Zawadzki ty masz cos z glowa. IP: *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl 18.02.04, 20:06
          Adminie przeczytaj posty z ostatniej chwili. Ujmiją sedno sprawy
          • Gość: Admin Nie wiem co 'uimija' ale wiem ze sam do siebie IP: *.gazeta.pl / *.dclient.hispeed.ch 18.02.04, 20:09
            zawdzki piszesz. Choroba jakas?
        • Gość: K Mnie interesują problemy P. Zawadzkiego IP: *.aster.pl / *.acn.pl 20.02.04, 13:48
          Przeglądam forum niemalże codziennie. Widzę jak nasz kochany Admin wycina
          niwygodne mu posty(kilkadziesiąt.Pewnie i ten wytnie), a zostawia tylko te
          które szkalują p. Zawadzkiego. Wydaje mi się, że wykracza Pan znacznie poza
          swoje uprawnienia i widocznie dyskryminuje osoby starające się zrozumieć
          problem p. Zawadzkiego.
      • Gość: leje-sie No i juz IP: 193.235.118.* 18.02.04, 20:44
        przyznajesz ze moja diagnoza byla sluszna:
        "Panu Zawadzkiemu nie mozecie karzelki na szczescie nic zrobic" - piszesz.
        A dlaczego - ano dlatego, ze masz papiery wariata.
        • Gość: Józef Zawadzki No widzisz i zlałeś się. To ze masz takowe papiery IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 20:52
          nie oznacza , że mają je inni. Myślisz , ze wielbłąd np. szuka gdzie twój garb, Przyjacielu Śniegowy?
    • Gość: P Re: Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupo IP: *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl 18.02.04, 20:17
      Ludzie dlaczego ziejecie taką nienawiścią. Zmiarkujcie trochę.
      • Gość: Józef Zawadzki Może wiecej "P" coś powie? Którzy ludzie? IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 20:54
    • Gość: P Re: Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupo IP: *.jaroslaw.sdi.tpnet.pl 18.02.04, 21:02
      Dlaczego moje posty zostały wycięte(ok.10). Nikogo nie uraziłem, ale widocznie
      były nie po myśli cenzora, który chce sprawy skierować w jednym kierunku-wykpić
      Zawadzkiego.
    • drf Pytanie nr 2 do Pana Jozefa 18.02.04, 21:39
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=10576912&a=10853749
      zanim grupa Widackiego wytnie i ten watek...wink

Czy sadzi Pan iz ONI sa az tak niebezpieczni ?
      • Gość: Józef Zawadzki Wie Pan, nawet nie to. Niebezpieczni do pewnego IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 21:46
        stopnia ( głownie dla siebie ) są głupcy , którzy wierzą w ich brednie.
        • pan.scan Józiu, a jeśli twe brednie czyta w tej chwili 18.02.04, 21:50
          ktoś ze Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, może sam Podkarpacki Kurator
          Oświaty albo st.Wizytator Marek Kondziołka to jak sądzisz, czy uznają że
          jesteś przy zdrowych zmysłach?
          • Gość: Józef Zawadzki O, teraz znowu pan.scan. Preparuj Widackki nowy IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 21:57
            paszkwil? Jestes nikim Młodszy Oborowy Scan.Odmaszerować.
          • gini Re: Józiu, a jeśli twe brednie czyta w tej chwili 04.03.04, 22:56
            • Gość: Jozef Zawadzki Spadaj pokrako IP: 217.206.92.* 04.03.04, 23:40
        • drf Re: Wie Pan, nawet nie to. Niebezpieczni do pewne 18.02.04, 22:53

> stopnia ( głownie dla siebie ) są głupcy , którzy wierzą w ich brednie.

==========================================================================

www.nizkor.org/ftp.cgi/orgs/american/christian.identity/

Czy zna Pan prywatnie jakiegos Zyda czy Zydowke ?
          • Gość: Józef Zawadzki Znałem. IP: *.icm.edu.pl 19.02.04, 07:33
            • Gość: Latający Holender Re: primo- Achwajwajbumcykcyk,voto- zasymilowany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.04, 09:23
              Opowiedz coś blizej o tej znajomości,jestem zaciekawiony.
              • Gość: Józef Zawadzki Ale mnie , kanalio Widacki, nie interesuje rozmowa IP: *.icm.edu.pl 19.02.04, 09:27
                z wami. Odmaszerować.
                • Gość: Latający Holender Re: Ale mnie , kanalio Widacki, nie interesuje ro IP: 80.53.175.* 19.02.04, 09:35
                  A któż to taki?,może Doctor Who mi odpowie jak nie Ty?
                  • Gość: Józef Zawadzki Odmaszerować kananlio Widacka! IP: *.icm.edu.pl 19.02.04, 09:41
            • drf Re: Znałem. 19.02.04, 10:27
              Panie Jozefie

Jestem tutaj na Forum od momentu jego powstania.

Rozumiem iz stal sie Pan obiektem kolektywnej nagonki i

antypatii; i nie wchodzac w szczegoly wyglada na to iz

ma Pan w swoim bagazu zyciowym powazne i bolesne traumatyczne

przezycie.

Czy mam racje ?

Pozdrawiam
              drf
              • Gość: drf 3 Pytanie dla Pana Jozefa Zawadzkiego IP: *.cm-upc.chello.se 19.02.04, 16:13
                drf napisał:

> Panie Jozefie
                >
                > Jestem tutaj na Forum od momentu jego powstania.
                >
                > Rozumiem iz stal sie Pan obiektem kolektywnej nagonki i
                >
                > antypatii; i nie wchodzac w szczegoly wyglada na to iz
                >
                > ma Pan w swoim bagazu zyciowym powazne i bolesne traumatyczne
                >
                > przezycie.
                >
                > Czy mam racje ?
                >
                > Pozdrawiam
                > drf

czy mam racje Panie Jozefie ?
                • Gość: drf 4 Pytanie dla Pana Jozefa Zawadzkiego IP: *.cm-upc.chello.se 19.02.04, 20:46
                  czy mam przyjac milczenie za odpowiedz ?
                  pozytywna ?
                  pozdrawiam
                  drf
                  • Gość: Józef Zawadzki Szanowny Panie. Wielką traumę Pan, jak każdy czło- IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 01:04
                    wiek, przezył rodząc się.Tego się na sczęście nie pamięta. Czy u łaskawego Pana jest inaczej?
                    • Gość: drf bolesna pamiec... IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 01:19

Szanowny Panie. Wielką traumę Pan, jak każdy czlowiek, przezył rodząc się.Tego
                      się na sczęście nie pamięta. Czy u łaskawego Pana jest inaczej?

Sa rzeczy ktore pamietamy i te o ktorych nie chcemy pamietac bo sa bolesne ,
                      nieprawda ?

Bolesne jest byc osaczonym zaszczutym ,prawda ?
                      • Gość: Józef Zawadzki Błędny rycerzyku. Osaczony? Przez kogo?Liliputów? IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 01:29
                        Wolne żarty Panie Tomaszu. A gdzie Pańska przyłbica?
                        • Gość: Józef Zawadzki Niech pan.scan, Panie Tomaszu poprawi Panu ten IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 01:33
                          ładny krawat. Mówią niektórzy , że do twarzy w nim Panu, ale nie wiem czy to prawda.
                        • Gość: drf czy Pan mnie traktuje jak rycerzyka ? IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 01:40

Błędny rycerzyku. Osaczony? Przez kogo?Liliputów? - Gość: Józef Zawadzki
                          20.02.2004 01:29

bez wzajemnego szacunku ?

jest tu teraz drf i jozef z
                          TY I JA
                          jak u Bubera
                          zyd i niezyd
                          mow pan do wroga
                          jezeli mnie za takiego uwazasz
                          lub za przyjaciela
                          .....
                          • Gość: Józef Zaawdzki No, sam przecież Panie cs137 ród swój wiedzie IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 01:47
                            z rycerstwa kresowego. A M.Buber u Was zapoznany jest. Tak jak I.Berlin czy zamordowany I.Rabin.
                            • Gość: drf ok zatrzymajmy sie na chwile...NA POWAZNIE IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:01
                              czy mam ci pomoc w konflikcie z Michnikiem ?

Znamy sie z tego samym wiezienia...

TAK czy NIE
                              • Gość: Józef Zawadzki Żarty.Pomoc od Michnika. Ja nie potrzebuję żadnej IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 02:08
                                pomocy. Będzie jej potzepował A.Michnik, właściel portalu. Portal notorycznie lży Naród Polski, łamiąc art 133 Kodeksu Karnego. Za złamanie ustawy o ochronie danych osobowych na portalu tez mu się dostanie, a to już będzie w gotówce.
                                • Gość: Józef Zawadzki Możesz mu to przekazać.Taki kolega. IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 02:10
                                  • Gość: drf szykuje sie AFERA...:)))) IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:43
                                    kolega z tego SAMEGO wiezienia...Jozefie
                                    Dobranoc
                                    drf
                                    • Gość: Józef Zawadzki Dobranoc Tomaszu. IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 02:46
                                • Gość: drf NOW U TALKING...bardzo dobrze ;) IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:38

> pomocy. Będzie jej potzepował A.Michnik, właściel portalu. Portal notorycznie
                                  l
                                  > ży Naród Polski, łamiąc art 133 Kodeksu Karnego. Za złamanie ustawy o
                                  ochronie
                                  > danych osobowych na portalu tez mu się dostanie, a to już będzie w gotówce.

================================================================
                                  OK
                                  1000$ za obelgi Narodu Polskiego ?
                                  1000$ za obelgi Narodu Zydowskiego ?

za zlamanie ustawy o ochronie danych... 2000$ ?

a dla mnie 33 % za konsultacje ?
                                  DEAL?

• Gość: Józef Zawadzki Brakuje zer Buchalterze. IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 02:51
                                    • Gość: drf 20.000$ ????? IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:58
                                      Lepiej ?

smile))
                                      • Gość: Józef Zawadzki będzie coć koło 4x wiecej. Opublikowanie danych IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 03:04
                                        osobych czyichś jest drozsze. Szanowny.
                                        • Gość: drf 80.000$ FOND JOZEFA Z. IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 03:18
                                          To prawda Zycie Pana jest warte ...
                                          wiecej...

=======================================

Michnik sie przestraszy Skandalu
                                          Swiatowego...

ps 33% za przeprowadzenie rekompensaty..wink))

pzdr
                                          drf
                                        • Gość: HK Kiedy ty kretynie sobie do glowy wbijesz IP: *.in-addr.btopenworld.com 20.02.04, 04:04
                                          ze jesli sam gdzies na internecie wywiesiles swoje dane to kazdy, bez karnie,
                                          od tego mometu moze je publikowac gdzie mu sie podoba. Ty kretynie sam siebie
                                          do sadu wez za glupote!
                                          • Gość: drf pan Jozef spi ...Prosze mu nie zaklocac Snu... IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 04:28
                                            jako jego prawNy doradca
                                            drf
                                          • Gość: Józef Zawadzki E mocjonuj się mały scanie.Owszem w waszym szczu- IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 09:50
                                            rzym świecie tak to wygląda.Ale problem jest: ten twój świat nie przystaje do świat ludzkiego - w nim nikt nie może dydponować czyimiś danymi osobowymi; w intnecie czy nie w internecie. Ja tu swoich danych nie umieściłem i nie jest tak, co już sobie głownie usiłujesz wmówić, że mogłeś je wygrzebać z redakcyjnych źródeł i tu umiećić. Sprawa jest prosta kretynku. Kapujesz, mały szczurku? Nie? No cóż , na czółko zerknij.
                                            • Gość: drf Dzien Dobry Panie Jozefie IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 10:22
                                              Sily Panskich Wrogow sa w Rozsypce...
                                              Ten scan to Sbeek pracujacy u Michnika
                                              on wszystkich kontRoluje i doNosi
                                              do szefa...

Dobrze sie spalo ?

pzdr
                                              drf
                              • adam.micha.boss.wymowny Tytyyle że ttyy byyłeś kakapusiem i ggumoowym 20.02.04, 20:57
                                uucheem ccceeesie
                              • adam.micha.boss.wymowny Tytyyle że ttyy byyłeś kakapusiem i ggumoowym 20.02.04, 21:02
                                uucheem ccceeesie w tyym wwięzieniu
                      • Gość: Józef Zawadzki Zdecydowanie lepiej Panie cs137 wychodzi na tym, IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 01:38
                        gdy Pan milczy. Ale zechce podjąć Pan wętek Hagi? Pane przemyślenie na temat ONZ też sa bardzo interesujące.
                        • Gość: drf czyste halucynacje panie jozefie IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 01:45
                          juz mnie pan za dwie inne osoby wzial ...
                          =========================================

SKAD TEN STRACH ?
                          • Gość: Józef Zawadzki Halucynacje Pan miewa, to fakt.Strach z pewnoiścią IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 01:53
                            im towarzyszy. Wie, Pan , panie Tomaszu, tych , no niech 1200 g tkanki nerwowej , którą ma Pan między uszami, to delikatny twór.A u Pana , Panie Tomaszu, wie Pan jak to wyglada.Trauma będzie coraz większa. Ale niech sie Pan trzyma ciepło.
                            • Gość: drf WYSZLO na NIE...:))) IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:19

> im towarzyszy. Wie, Pan , panie Tomaszu, tych , no niech 1200 g tkanki
                              nerwowej
                              > , którą ma Pan między uszami, to delikatny twór.A u Pana , Panie Tomaszu, wie
                              > Pan jak to wyglada.Trauma będzie coraz większa. Ale niech sie Pan trzyma
                              ciepło
                              =============================================================
                              Schizofrenia Gratulacje
                              ArtyStyczna w dodatku..wink))

• cs137 Drf-ie, on Cie bierze za mnie. "Panie Tomaszu" to 20.02.04, 02:29
                                ...ma byc do mnie. Tyle, ze ja jestem 10 000 km od tej osoby, z ktora on
                                rozmawia, czyli od Ciebie.

Panie Jozefie, teraz do Pana: Od czasu pewnych nieprzyjemnych przygod, ktore
                                mialem na Forum, ja NIGDY nie wchodze nielogowany. Grozilo mi cos podobnego,
                                donos na mnie do pracodawcy. Od tamtej pory nie zdarza mi sie wchodzic na Forum
                                bez logowania, rozumie Pan?
                                • Gość: Józef Zawadzki A co tu rozumieć? Jasne że się pan loguje.Na IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 02:42
                                  66 różnych nickach. Tacy tu jesteście liczni.
                                  • Gość: drf WY MY JA TY IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:56
                                    i jeszcze ON 666 ?

wink))

Jozek Masz Humor wink))
                                • Gość: drf Re: Drf-ie, on Cie bierze za mnie. "Panie Tomaszu IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 02:53
                                  cs137 napisał:

> ...ma byc do mnie. Tyle, ze ja jestem 10 000 km od tej osoby, z ktora on
                                  > rozmawia, czyli od Ciebie.
                                  >
                                  > Panie Jozefie, teraz do Pana: Od czasu pewnych nieprzyjemnych przygod, ktore
                                  > mialem na Forum, ja NIGDY nie wchodze nielogowany. Grozilo mi cos podobnego,
                                  > donos na mnie do pracodawcy. Od tamtej pory nie zdarza mi sie wchodzic na
                                  Forum
                                  > bez logowania, rozumie Pan?

=========================================

Jasne .Kazdy identyfikuje sie w sobie okreslony sposob.
                                  ....Z czasem rozpoznaje sie wzor zachowania...
                                  pozdrawiam
                                  drf
                                  • cs137 Jezu, co mnie podkusilo, zeby zabrac glos w tym... 20.02.04, 03:13
                                    ...watku zalozonym przez osobe o nicku "Kardiolog"... Przen N miesiecy trzymalem
                                    sie z daleka od wszystkiego, co mialo jakikolwiek zwiazek z J.Z., no i dobrze
                                    bylo. I cos mnie dzis podkusilo, zeby poslac post, w bardzo spokojnym tonie,
                                    mowiacy tylko, ze obecna sytuacja to efekt dluzszego "igrania z ogniem" przez
                                    J.Z. Jak czlowiek lazi po prochowni i przyswieca sobie pochodnia, to nie
                                    powinien sie potem dziwic, jak wybuchnie. No tak, i on teraz w kazdym piszacym
                                    bedzie widzial MNIE.Nieszczescie pelne....
                                    • Gość: drf do cs137 IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 03:26
                                      zdarza sie ,ale ja Jozefa Z lubie bo jest kreatywny
                                      i unikalny...i

jak rozni sa ludzie i jak ludzcy wink))
                                      a kto jest zupelnie NORMALNYM ?-)
                                      • cs137 Re: do cs137 20.02.04, 03:36
                                        Gość portalu: drf napisał(a):

> zdarza sie ,ale ja Jozefa Z lubie bo jest kreatywny
                                        > i unikalny...i
                                        >
                                        Wlasnie! Jest UNIKALNY! Jadalny = dajacy sie jesc, zapalny = djacy sie
                                        zapalic, itd. Zatem UNIKALNY = dajacy sie unikac! Unikalem go jak ...... juz nie
                                        powiem czego przez prawie 4 miesiace i bylo super, teraz mnie cos podkusilo no i
                                        on sobie o nmie przypomnial i znow bedzie teraz podejrzewal kazdego, ze jeast mna!

Chyba musze nosa z priva nie wychylac przez nastepnych kilka tygodni! Ale nad
                                        kim Gini sie bedzie mogla znecac, jak ja sie schowam?
                                        • Gość: drf Re: do cs137 IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 03:53
                                          Odpowiadasz na :
                                          cs137 napisał:

> Gość portalu: drf napisał(a):
                                          >
                                          > > zdarza sie ,ale ja Jozefa Z lubie bo jest kreatywny
                                          > > i unikalny...i
                                          > >
                                          > Wlasnie! Jest UNIKALNY! Jadalny = dajacy sie jesc, zapalny = djacy sie
                                          > zapalic, itd. Zatem UNIKALNY = dajacy sie unikac! Unikalem go jak ...... juz
                                          ni
                                          > e
                                          > powiem czego przez prawie 4 miesiace i bylo super, teraz mnie cos podkusilo
                                          no
                                          > i
                                          > on sobie o nmie przypomnial i znow bedzie teraz podejrzewal kazdego, ze jeast
                                          m
                                          > na!
                                          >
                                          > Chyba musze nosa z priva nie wychylac przez nastepnych kilka tygodni! Ale nad
                                          > kim Gini sie bedzie mogla znecac, jak ja sie schowam?

==========================================================

wink)))

nie przepadam za rozrywaniem na strzepy ofiar...

to forum jest czasami dostaje kolektywnych psychoz

o agresywnym charakterze...anonomowosc rozbestwia...

terapia utrudniona...

Unikalny JZ ma fenomenalna pamiec...osob...

I mierzy wysoko ...a raczej ma poczucie wlasnej wartosci...

80.000$

Ja bym za moje zycie zazadal wiecej..wink))

• Gość: Józef Zawadzki Biedny Okruszku.NIc nie musiało kusić, to wynika IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 10:32
                                      z Twojej tu funkcji Tomaszu.Ale każda kanali kieddyś wpadnie i to się przytrafiło Tobie. Dawno myślałem, że występujesz tu w ielu kopaich, ale teraz Panie Kanalio mam dowody.Jak pan.scan poprawił Panu ten krawat, to wygląda Pan jeszzce smutniej. Smutny Klaun, oto paradoks.
                                      • Gość: drf LO GI KA panie JOzeFIE... IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 11:47
                                        MICHNIK PEKNIE ZE STRACHU
                                        ale trzeba miec cierpLiwosc

Klauny musza byc Smutne zeby NAM bylo WESELEJ

pozdr
                                        drf
                                        • Gość: Józef Zawadzki Naturalnie Panie Kapusiu cs137, tyle tylko IP: *.icm.edu.pl 20.02.04, 13:43
                                          że to Wasza jedynie logika, taka sama jak sumienie i moralność. Wzbudza Pan litość, Panie Tomaszu.
                                          • Gość: drf NaSZA LOgIKA=SuMIEnie=MOraLnoSC !!! IP: *.cm-upc.chello.se 20.02.04, 13:58
                                            Odpowiadasz na :

> że to Wasza jedynie logika, taka sama jak sumienie i moralność. Wzbudza Pan
                                            lit
                                            > ość, Panie Tomaszu.
                                            ==============================================================

niech mi to pan wyjasni panieFRmi..wink

aha zapomnialem o LItoSCI..wink))

zapraszam pana na nabozenstwo do kosciola MOjego

bo CHYBA JEST PAN WIERZACY ?????
    • Gość: Achwajwajbumcykcyk Re:Do wojewody podkarpackiego. IP: 80.53.175.* 18.02.04, 21:57
      I co Pan na ten szczególny przypadek?
    • Gość: Historyk Czyli bezmyślny Zawadzki chce nam powiedzieć IP: *.biz.rr.com 19.02.04, 00:10
      Ze jeśli chcemy mu dokuczyć to najlepiej wysyłać jego wulgarne, prostackie i
      naprawdę nie godne nauczyciela posty do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu,
      Podkarpackiego Kuratora Oświaty, st.Wizytatora Marka Kondziołki, Dyrekcji
      Szkoły w której pracuje i oczywiście do starszego Wizytatora Podkarpackiego
      Kuratorium Oświaty Marka Kondziołka. Acha!

Zawadzki ty jesteś naprawdę definicja idioty.
      Najpierw ujawniłeś wszystkim swoje prawdziwe nazwisko potem ogłosiłeś ze
      mieszkasz i pracujesz w Jarosławiu jako nauczyciel, następnie podpisałeś się
      gdzieś tam na internecie podając swój adres telefon i email i ukoronowałeś to
      tym wątkiem w którym dokładnie opisałeś jak można ci dokuczyć.

Może jeszcze pokaz nam swoje zdjęcie, może nawet całej twojej rodziny, żeby
      ludzie na twój widok na ulicy na ciebie pluli.

Ty kolego naprawde masz cos z glowasadto nie jest nawet smieszne)

• Gość: Józef Zawadzki Kretynie Widacki.Odmaszerować.Do rozmowy przygo- IP: *.icm.edu.pl 19.02.04, 00:23
        tować się. Dajecie dowód Widacki , że nie wiecie w czym rzecz. Ale skąd wy to Widacki macie wiedzieć. Powtarzecie w kółko bzdury, zmienijąc tylko nicki. Potwierdzacie tym , że jest was tu może pięciu, a reszta to nickowa produkcja. A teraz Widacki ...on!
        • Gość: Kangurek Lecz się człowieku. IP: 202.5.89.* 19.02.04, 00:46

Twoja wulgarność cię wykończy. Robisz sobie na tym forum wielu wrogów którym
          teraz już instrukcje napisałeś jak się do ciebie dobrać. Emila do
          Podkarpackiego Kuratorium Oświaty jest bardzo łatwo znaleźć,(
          www.ko.rzeszow.pl/ ). Wykopanie twoich wulgarnych , chamskich i
          antysemickich postów na forum tez nie jest trudne. Pamiętaj ze trudno jest się
          wymówić swojego własnego postu kiedy pokaże się go linkiem który pokaże twoje
          IP. To już nie jest ważne ze jest to anonimowy donos ponieważ link ciebie z tym
          postem powiąże.

Masz jeszcze jakieś rady?
          • internetdsl.tpnet.pl Wulgarność? Mówisz o waszej oczywiście. No, bacz- 19.02.04, 00:52
            ność! Padnij! Czołgać się!

Wasz twórca Widackiego
          • Gość: fermi O torbacz. Jest rada dla ciebie. Weź jakiś kurs IP: *.icm.edu.pl 19.02.04, 01:03
            informatyki, bo nie wiesz, jak zwyle zresztą, co mówisz.
            • Gość: Kangurek