Dodaj do ulubionych

Podłość forumowej diaspory i urzędnicza głupota

IP: *.icm.edu.pl 18.02.04, 10:44
sięga dna.
Proszę wygodnie usiąść, wywód będzie nieco dłuższy.Zacznę tak: lata mijają, a homo-esbecus ma się dobrze i na tym forum, w różnych redakcjach i niektórych urzędach. Zapomina jednak ów homo mimo jego trwania, czasy , co by nie powiedzieć są inne, Polska jest wolnym krajem, wolnych ludzi. Od ponad pół roku prowadzona jest przeciwko mnie oszczercza kampania w wykonaniu Gazety Wyborczej i funkcyjnych pracowników jej forum "Aktualności". Oto nie spodobało się forumowej diasporze, że opublikowałem na forum artukuł " Nie jesteśmy winni holokaustu " - w sierpniu 2004. Jak prowadzili rozmowę, do jakich chwytów się uciekali, można prześledzić w archiwum. Ale proszę bardzo, wolno pisać. Wystąpił jednak problem, mnie zabnowano, a potem nazwiska mojego zaczeto używać , tak jak jest to w zwyczaju funkcyjnych tego forum i wszystkich sbeków. Na forum znajduje się setki moich podszywek z którymi nie miałem i nie mam nic wspólnego. też niechby sobie były, wolnosć słowa i jak tu pisali "nie jednemu psu Burek". Ale wystą-
pił problem. Funkcyjny podpisany jako Adam Widacki wystąpił z pismem do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu,Podkarpackiego Kuratora Oświaty, st.Wizytatora Marka Kondziołki, Dyrekcji Szkoły w której pracuję "informujac" , że jestem antysemitą, chamem, używam wulgaryzmów, piszę w godzinach pracy i takiemu jak ja "osobnikowi młodzież nie może być oddawana pod opiekę". To jeszzce nie koniec. Niech piszą pomyśla by kto. Mają prawo. Ale tu wystepuje drugi problem : oto pan starszy Wizytator Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Marek Kondziołka postanawia działać tak jak potrafi: zaleca Dyrekcji przeprowadzić ze mną rozmowę na temat etytki i godności nauczyciela oraz proponuje UWAGA (!!!!) ZAWIESZENIE W CZYNNOŚCIACH NAUCZYCIELA, mówi o Komisji Dyscyplinarnej! A to już , szukam najłagodniejszego określenia, urzędniczy blamaż, skandal i naruszenie moich dóbr osobistych, co jako takie musi mieć swój epilog w Sądzie. Czytacie jeszzce Państwo przecierajc oczy ze zdumienia? Prosze czytać dalej.
Forumowi informatorzy przesłali , jak to nazywają "próbkę mojej twórczości" która ma mnie rzekomo deprecjonować i świadcyć UWAGA !!! o zaniepokojeniu rodziców. Ta "twórczość" jest na łamach fortum , szkoda tylko , że niejaki p.Jan Widacki nie zacytował tych postów, na które moje były odpowiedzią - zresztą tylko część , bo większość to podszywki. Takie wyrazenia jak "Kupo Hipopotama" czy Baku Wieloryba, wobec moralnych karłów używali wulgaryzmów to przysłowiowy "pryszcz". Swoich danych oczywiście nie podałem, bo po co, jak sugeruje Jan Widacki. Te moralne karły wyszukały moje dane na Forum Ojczyzna. Były tam i tylko tam. Opublikowanie ich przy aplauzie GW jest oczywistym złamaniem ustawy o ochronie danych osobowych. Znależli też bez trudu Szkołę w której pracuję i taką, w której pracowałem. Co zrobiono dalej - proszę popatrzeć na forum.
Pan Marek Kondziołka nie był łaskaw w ogóle ze mną porozmawiać tylko posunął się do ferowania takiego wyroku. Prosze Państwa, to nie surrealistyczny sen, to fakty w wydaniu Wizytatora Podkarpackiego Kuratorium Oświaty. Gdyby to wszystko działo się w normalnej atmosferze, gdybym Kurarium nie naraził się artykułem w Opiniach Rzeczpospolitej na temat błędów na maturze, sprawa obrzydliwego w istocie anonimu została by potraktowana tak jak na tpo zasługuje. Ale jak widzimy tak się nie stało! Powtarzam, traktuję to jako naruszenie dóbr osobistych i żądam wyjaśnień.
I dla tych co wytrzymali czytanie tego trzecia część wywodu. Otóż powtarzałem wiele razy : na to bagienne forum wstąpiłem przypadkiem z artkułem polemnicznym wobec artykułu H. Grynberga w Rzeczpospolitej, a dotyczącym rzekomego antysemityzmu Polaków. Takiego chamstwa, takiej wulgarności i prostactwa z jakimi mnie przyjęto na forum nie spotkałem sie nigdzie! Takiego plucia na nasze świętości, wartości , wiarę, Polskę, Polaków, poczete życie nie spotkałem nigdzie i nigdy. Dlaczego zostałem? Dwa powody 1) podano moje dane osobowe, zaczęto używać jako "podszywki" mojego nazwiska, 2) nie mogę się zgodzić na to , by lżono Polski Naród, by pluto na nasze swiętości. I powtarzał to będę dopóty dopóki bedę miał do tego podstawy że fortumowa diaspora jest intelektualnie niewydolna, składa sie z moralnych karłów.
I pytanie do tych Państwa, którzy może czytają to do końca. Z KIM TZREBA PRZEPROWADZIĆ ROZMOWĘ NA TEMAT NP. GODNOŚCI URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO I NAUCZYCIELA? Na sczęście żyje wolnej Polsce, mam honor bronić naszym imponderabiliów i honoru polskiej szkoły.
To tyle, ciąg dalszy w Sądzie!
Obserwuj wątek