Dodaj do ulubionych

najnowsze wiadomości

19.09.10, 15:26

Do mediów publicznych doszły informacje, że Jezus Chrystus, król żydowski, na prośbę Polaków wyrażonej w dzisiejszej demonstracji, prawdopodobnie przyjmie propozycje objęcia tronu polskiego. Światowe agencje starają się o potwierdzenie tej informacji.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 15:30
      miriam_ja napisała:

> Do mediów publicznych doszły informacje, że Jezus Chrystus, król żydowski, na p
      > rośbę Polaków wyrażonej w dzisiejszej demonstracji, prawdopodobnie przyjmie pro
      > pozycje objęcia tronu polskiego. Światowe agencje starają się o potwierdzenie t
      > ej informacji.

A co na to Matka Boska Królowa Polski ? Abdykuje ? Bo przecież nie poślubi swego syna ?

Z ostatniej chwili. Podobno w kolejce do tronu Polski ustawił się Duch Święty.

S.
      • miriam_ja Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 15:37
        snajper55 napisał:

> miriam_ja napisała:
        >
        > > Do mediów publicznych doszły informacje, że Jezus Chrystus, król żydowski
        > , na p
        > > rośbę Polaków wyrażonej w dzisiejszej demonstracji, prawdopodobnie przyjm
        > ie pro
        > > pozycje objęcia tronu polskiego. Światowe agencje starają się o potwierdz
        > enie t
        > > ej informacji.
        >
        > A co na to Matka Boska Królowa Polski ? Abdykuje ? Bo przecież nie poślubi swego syna ?
        >
        > Z ostatniej chwili. Podobno w kolejce do tronu Polski ustawił się Duch Święty.
        >
        > S.

Ostatnie wiadomosci: przedstawiciele Duch swietego STANOWCZO ZDEMENTOWALI TE DONIESIENIA uznając niepodwazalnie pierwszenstwo do tronu polskiego Jezusa Chrystusa krola zydowskiego.
        Sekretariat Matki Boskiej milczy i nie komentuje obecnych wydarzen ale wiadomym jest to, że trwaja zakulisowe, intensywne rozmowy dyplomatyczne.
    • gini Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 15:34
      miriam_ja napisała:

>
      >
      > Do mediów publicznych doszły informacje, że Jezus Chrystus, król żydowski, na p
      > rośbę Polaków wyrażonej w dzisiejszej demonstracji, prawdopodobnie przyjmie pro
      > pozycje objęcia tronu polskiego. Światowe agencje starają się o potwierdzenie t
      > ej informacji.

Nie mozesz sie wybrac na jakas pielgrzymke do Lezajska do grobu tego jak mu tam Elemelek chyba mu bylo.Ogol glowke zaloz peruczke jakas , suknia dluga, rekawek dluga, zrelaksuj sie przed tym jom kipurem czy jak tam.
      A jak nie to zrob jakas sciepke bo Jola alarmuje, ze Majdanek moze sie rozpasc, a polskie finanse jak wiesz w oplakanym stanie.
      • tomek404 Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 18:01
        A zakonnice, to niby co maja na glowie? Ja tam nie lubie ortodoksow zadnej masci, ale badzmy sprawiedliwi. W Polsce, to widzialam takie jedne, co to na glowie maja smieszne bereciki, no i widzialam tez u bab na wsi takie chustki na glowie kiedy szly do kosciola. tak wiec kazda religia ma swoje umundurowane sluzby.
        A co do Chrystusa, to nareszcie bedziemy mieli wspolnego krola, bo o ile wiem, to On sie nazywal krolem zydowskim, wiec cos mi tu nie gra, ze po smierci naszego krola, sie go przywlaszcza nie pytajac zainteresowanego o zdanie.
        • snajper55 Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 18:24
          tomek404 napisała:

> A zakonnice, to niby co maja na glowie? Ja tam nie lubie ortodoksow zadnej masc
          > i, ale badzmy sprawiedliwi. W Polsce, to widzialam takie jedne, co to na glowie
          > maja smieszne bereciki, no i widzialam tez u bab na wsi takie chustki na glowi
          > e kiedy szly do kosciola. tak wiec kazda religia ma swoje umundurowane sluzby.

Miejmy nadzieję, że i katolickich burek kiedyś władze zakażą. Ileż broni, ileż części samolotowych można pod taką burką ukryć. Zresztą zmuszanie kobiet do noszenia takich strojów to gwałt na ich wolności.

https://www.klaryski.slupsk.pl/images/f69.jpg

> A co do Chrystusa, to nareszcie bedziemy mieli wspolnego krola, bo o ile wiem,
          > to On sie nazywal krolem zydowskim, wiec cos mi tu nie gra, ze po smierci nasze
          > go krola, sie go przywlaszcza nie pytajac zainteresowanego o zdanie.

Na dwóch tronach będzie siedział - żydowskim i polskim. Taka unia personalna.

S.
        • gini Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 18:38
          tomek404 napisała:

> A zakonnice, to niby co maja na glowie? Ja tam nie lubie ortodoksow zadnej masc
          > i, ale badzmy sprawiedliwi. W Polsce, to widzialam takie jedne, co to na glowie
          > maja smieszne bereciki, no i widzialam tez u bab na wsi takie chustki na glowi
          > e kiedy szly do kosciola.

Wiesz Tomkowa wiejska baba zaklada chuste, nie dlatego, ze religia kaze ,zakonnice to inna para kaloszy.A beret nosilam jako dziecko w szkole iw zimie w mroz,normalka.

tak wiec kazda religia ma swoje umundurowane sluzby.

Umundurowanie sluzbowe u zakonnicy ksiedza, to co innego.
          A co innego nakaz religijny by kobieta golila glowe i zakladala peruke.
          Ewentualnie wyznaczanie osobnycgh miejsc w autobusach dla kobiet, a jak nie daj Boze bidula usiadzie z przodu, to ja bierze sie za wloski i sadza do tylu.
          Jak nie ma miejsc z tylu a sa z przodu to sie nie zabiera i kaze jak psu czekac na przystanku.
          Nudzi sie Tomkowa na Erecu?
          Niestety vicky nie ma ale jak bardzo prosicie to chetnie zastapie.

> A co do Chrystusa, to nareszcie bedziemy mieli wspolnego krola, bo o ile wiem,
          > to On sie nazywal krolem zydowskim, wiec cos mi tu nie gra, ze po smierci nasze
          > go krola, sie go przywlaszcza nie pytajac zainteresowanego o zdanie.

A dlaczego trzeba pytac o zdanie ?Krol zydowski dobre, to znaczy, ze nie bedziecie juz pluc na krzyz?Krzyzyk bedzie znowu znakiem plus czy literka t?
          • tomek404 Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 18:51
            >Nudzi sie Tomkowa na Erecu?
            Niestety vicky nie ma ale jak bardzo prosicie to chetnie zastapie.<

Od czasu do czasu lubie wdepnac w gowno, bo to ponoc przynosi szczescie, wiec dlatego tu wpadam.
            • gini Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 18:56
              tomek404 napisała:

> >Nudzi sie Tomkowa na Erecu?
              > Niestety vicky nie ma ale jak bardzo prosicie to chetnie zastapie.<
              >
              > Od czasu do czasu lubie wdepnac w gowno, bo to ponoc przynosi szczescie, wiec d
              > latego tu wpadam.

Zdecydowanie mniej tu gowna odkad poszliscie na erec ,no jeszcze troche sie plata, ale co zrobic.
              >
              Zde
    • qwardian Re: najnowsze wiadomości 19.09.10, 20:43
      Powstanie Państwa Polskiego zostało oparte na fundamencie religii chrystusowej. Jak wiesz geneza powstania Polski łączy się bezpośrednio z chrztem naszego pierwszego władcy. Bez religii plemię Polan podzieliłoby los Ślężan (w pewnym sensie Wiślan), Prusów, Serbów Łużyckich, czy Obodrzyczan.

Oferowanie więc korony Jezusowi Chrystusowi i Matce Maryi ma wagę, historycznej postaci Mojżesza dla narodu żydowskiego. Wydaje mi się, że Jezus Chrystus już dawno udzielił odpowiedzi na propozycje objęcia tronu. W historii raczej zwracano sie o pomoc do Watykanu niż na odwrót. Pozwól że my Polacy będziemy podejmować decyzje oparte na doświadczeniach historycznych i przykładach, z których i Twój naród również mógłby wyciągnąć pewne wnioski...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka