Dodaj do ulubionych

The Luckiest People On Earth

08.11.10, 12:19
www.youtube.com/watch?v=qKcFPnS9r8Y
Obserwuj wątek
  • hasz0 w oparach obłedu widzianego bielmem 08.11.10, 12:28
   Błasik MUSIAŁ zameldwać się swojemu przełozonemu, bo jego prawo do przemieszcza
   > nie sie po samolocie dotyczyło jedynie pojscia o toalety.A jak sie nie zameldow
   > ał, to świadczy jedynie o przełozonym


   cinkciarze... pod bankiem niedaleko Bramy Krakowskiej.......widzę jakby na jawie jakby to było dziś..chociaz mam otwarte oczy.......te same rozbiegane oczka i
   to: - "masz problem?"
   #######################################################


   Cytatbielmo kontaktowe


   Walter, Wejchert ......... KISZCZAK
   Grupa ITI złożyła do warszawskiego sądu rejonowego prywatny akt oskarżenia przeciw szefowi Służby Kontrwywiadu Antoniemu Macierewiczowi, zarzucając mu m.in. pomówienie.

   "Podjecie czynności prawnych jest skutkiem zapowiedzianych działań przeciw osobom lub instytucjom, które rozpowszechniają fałszywe oskarżenia lub informacje o grupie ITI, jej założycielach, jej spółkach, prowadzonej działalności biznesowej lub o jej pracownikach" - napisano w poniedziałkowym komunikacie ITI dla portalu Wirtualnemedia.pl.


   Media to sektor zaufania publicznego, gdzie niezależność, wiarygodność i wolność wypowiedzi są podstawą naszej działalności, a rozpowszechniane bez skrupułów oskarżenia i pomówienia właśnie w te zasady godzą. Dlatego oddajemy sprawę w ręce Sądu aby jego wyrok bezdyskusyjnie zakończył wszelkie spekulacje? ? powiedział Wojciech Kostrzewa, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy ITI.

   Złożony w piatek akt oskarżenia jest następnym krokiem poczynionym przez Grupę ITI zmierzającym do obrony dobrego imienia Firmy. W najbliższym czasie spodziewane są następne pozwy i akty oskarżenia.

   Jak wiemy ITI przegrało w Sądzie Macierewicz miał Rację mówiąc iż ITI stworzone zostało na Polecenie Czesława Kiszczaka oraz następnych komunistów oraz zostało przez rząd sfinasowane. Kazdy juz sie domysli w jakim celu.

   www.wirtualnemedia.pl/article/230.....555&v=
   -----------------------------------------------------------
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka