Dodaj do ulubionych

________miast reform czas na satyrę________

20.01.11, 11:03
Obserwuj wątek
       • hasz0 od miesięcy pismaki atakują PiS a nie POI 20.01.11, 17:12
        "
        @ndb2010, dane z CVR (stenogramy)

        bez nałożenia na nie danych z FDR i/lub QAR są g. warte, a testy na symulatorze to próby odwracania uwagi od prawdy. Prawdziwym testem dla ruskich "badaczy" będzie ich odpowiedź na żądanie zwrotu wszystkich skrzynek w oryginale.
        REXTURBO182838 | 07.09.2010 22:55
        "


        @interesariusz, pismaki prowokują jak tylko się da

        Wczoraj był wywiad z Macierewiczem w TVP2, pismak komuch (kiedyś był w TV regionalnej w Katowicach) na wstępie zahaczył Antoniego - "przecież środkowy silnik wpadł do kabiny ..." - typowa próba wciągnięcia rozmówcy na grząski teren szczegółów, aby się skompromitował. Antoni zbył go, że od tego są specjaliści.
        A swoją drogą, żaden z pismaków nie mówi o zastrzeżeniach Jarosława dot. śledztwa i polityki "rządu" w tym temacie, co zajęło 90 % czasu wywiadu. To jest sedno, a nie "pancerny Tu".
        REXTURBO182838 | 07.09.2010 23:20


        ie na temat, ale jestem załamany

        że JK dał się tak podejść, i dał ten nieszczęsny wywiad dla Blogpress.

        Po której stronie są redaktorzy tej witryny ? Czemu go tak podpuszczali, czemu nie wycięto wątpliwych kwestii.


        Jaki "ekspert", podobno z komisji badania wypadków lotniczych, wcisnął JK tą głupotę, że tutka powinna skosić wiadomą brzozę i polecieć dalej, i cała reszta tych technicznych głupot.

        Kto otacza JK, czemu nie ma tam ludzi, którzy potrafią się krytycznie odnieść do "informacji".

        Czemu JK nie ma obstawy, medialnej obstawy, która by cenzurował wszystko, co ma się ukazać, po tym wywiadzie zrobią z nas wszystkich bandę oszołomów!!
        INTERESARIUSZ41010 | 07.09.2010 12:13
        link nadużycie odpowiedz
        @interesariusz

        Bardzo dobre pytania!

        Faktycznie JK nie powinien byl dac sie wypuszczac na tego rodzaju kwestie techniczne, z ktorymi nawet fachowcy nie do konca sobie radza.
        EWQA04759 | 07.09.2010 12:37
        • hasz0 brną w gó... jak muchy 20.01.11, 17:30
         https://www.muchy.pl/pliki/muchadomowa.jpg

         jest niebezpieczna, bo siadając nie tylko na środkach spożywczych, lecz również na padlinie, kale itp. może przenosić wiele chorób (salmonelozy, cholera, dur brzuszny...) wywoływanych przez bakterie wirusy lub pasożyty. Stwierdzono, że jedna mucha może przenosić na swoim ciele ponad milion bakterii. Rozrodczość jej jest olbrzymia jedna para much może spłodzić rocznie biliony potomstwa. Przy ciepłej i wilgotnej pogodzie miesięcznie mogą powstać dwa, a nawet trzy pokolenia. Na szczęście ograniczają to wrogowie naturalni muchy. Mucha lęgnie się od marca praktycznie w każdym wilgotnym organicznym materiale, najczęściej duże ilości w pobliżu siedlisk ludzkich lęgną się w: nawozach odzwierzęcych, ludzkich odchodach, śmieciach

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka