Dodaj do ulubionych

Jeżeli złodziejstwo was razi,mam przykrą wiadomość

02.02.11, 19:13
wyborcza.biz/biznes/1,100896,9041297,Prezydent_podpisal_ustawe_budzetowa_na_2011_r_.html
Camorra właśnie podpisał akt obdzierający nas katolików ze skóry. Wysłałbym go na wielbłądzie do Egiptu, ale obawiam się, że i tam nie będzie mile witany.
Obserwuj wątek
    • matelot Re: Jeżeli złodziejstwo was razi,mam przykrą wiad 02.02.11, 19:50
      qwardian napisał:

> wyborcza.biz/biznes/1,100896,9041297,Prezydent_podpisal_ustawe_budzetowa_na_2011_r_.html
      > Camorra właśnie podpisał akt obdzierający nas katolików ze skóry. Wysłałbym go
      > na wielbłądzie do Egiptu, ale obawiam się, że i tam nie będzie mile witany.

===============
      Płacisz w Polsce podatki? Nie? - to spyrdalaj!
    • rycho7 nie zrozumialem 02.02.11, 20:57
      qwardian napisał:

> Camorra właśnie podpisał akt obdzierający nas katolików ze skóry.

1. Czy jest ulga dla ateistow?
      2. Czy dziesiecine i swietopietrze placili jedynie innowiercy?
      3. Znasz jakies panstwo bez podatkow albo terytorium bezpanstwowe?

Musi brak mi wiary aby rozumiec co Wam zlecaja spowiednicy.
      • qwardian Re: nie zrozumialem 02.02.11, 21:57
        rycho7 napisał:

> 1. Czy jest ulga dla ateistow?

Rycho chcesz się podczepić pod katolików i zaoszczędzić, witany z otwartymi ramionami bez warunków wstępnych, bez egzaminu z pacierza i żegnania się.

> 2. Czy dziesiecine i swietopietrze placili jedynie innowiercy?

Moja propozycja jest 10 procent. Przedstawisz lepszą ofertę, ja ją przyjmuję.

> 3. Znasz jakies panstwo bez podatkow albo terytorium bezpanstwowe?

W Biblii jest jak wół, że ta planeta Niebem nie jest i w najbardziej odległym miejscu pojawi się Snajperek z wyciągniętą ręką. Jeszcze raz moja propozycja wynosi 10 procent, więc balonem przez rzekę nie będziesz się przeprawiał Rycho. Nie obiecuję Monte Carlo, ale też stawię rodzinę jako fundament gdzie emeryturę dzieci stanowią, a nie złodzieje. A margines i patologię natura wypleni wzorem dinozaurów. Bo ja jej nie mam zamiaru finansować...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka