Dodaj do ulubionych

Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków

07.07.12, 23:22
Wszystko było ustawione pod gospodarzy, grupy, terminy i układy gier. Podłożyli sie nawet USA żeby w półfinale trafić na "słabą" Polskę. I wszysto jak psu w dupę. Przegrali gładko 0 : 3.
Tego bułgarscy kibole nie mogli zdzierżyć. Zamiast mieć pretensje do swoich, przyczaili sie na Polaków. A podobno siatkówka nie wzbudza takich emocji jak piłka nożna.

www.sport.pl/siatkowka/1,65103,12090305,Liga_Swiatowa__Polacy_bali_sie_wyjsc_z_hali_po_meczu.html
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 08.07.12, 07:21
      wikul napisał:

> Wszystko było ustawione pod gospodarzy, grupy, terminy i układy gier. Podłożyli
      > sie nawet USA żeby w półfinale trafić na "słabą" Polskę. I wszysto jak psu w d
      > upę. Przegrali gładko 0 : 3.
      > Tego bułgarscy kibole nie mogli zdzierżyć. Zamiast mieć pretensje do swoich, pr
      > zyczaili sie na Polaków. A podobno siatkówka nie wzbudza takich emocji jak piłk
      > a nożna.
      >
      > www.sport.pl/siatkowka/1,65103,12090305,Liga_Swiatowa__Polacy_bali_sie_wyjsc_z_hali_po_meczu.html
      >

Bałkańska dzicz po prostu, czegoś takiego jeszcze nie było na meczach siatkówki.
      • astra18 Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 08.07.12, 11:48
        pikrat napisał:

> Myslisz, ze Bulgarzy maja popierajacy kiboli odpowiednik PISu? A moze kiboli za
        > prasza sie na wyklady instruktazowe na ichniejsza Ciemna Gore czyli do Monastyr
        > u Rylskiego?
        > Taka nienawisc wydaje sie byc charakterystyczna dla religianckiego ukaszenia.uncertain

Myślę, że w pisaniu fantasmagorii na forum jesteś nieocenionym mistrzem i żadna Liga Światowa ci niepotrzebna do udowodnienia tego faktusmile
        >
        • pikrat Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 08.07.12, 13:12
          Wreszcie mnie ktos docenilsmile
          Moze byc, ze moje widzenie rzeczywistego świata z fantastycznym efektem, powodujacym zainteresowanie czytelnikow jest w jakims sensie cenne. Niestety kiedy punktem odniesienia jest moja ojczyzna opisany obrazek z elementami fantasmagorii moze byc bliski rzeczywistosci.
    • oleg3 Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 08.07.12, 18:23
      wikul napisał:

> Wszystko było ustawione pod gospodarzy, grupy, terminy i układy gier.
      Identyczna sytuacja była rok temu w Gdańsku. Protestowałeś?

> Podłożyli sie nawet USA żeby w półfinale trafić na "słabą" Polskę.
      Brednie! Bułgarzy są za słabi (przez konflikty wewnątrz Federacji) by cokolwiek taktycznie rozgrywać. Nie podłożyli się Amerykanom, po prostu są słabsi.
      • wikul Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 08.07.12, 19:53
        oleg3 napisał:

> Identyczna sytuacja była rok temu w Gdańsku. Protestowałeś?

Upał ci doskwiera nadmiernie i szukasz awantury ? Nie przypominam sobie by nasi kibice chcieli bić zawodników innych drużyn. Chyba że ty.

> Brednie! Bułgarzy są za słabi (przez konflikty wewnątrz Federacji) by cokolwiek
        > taktycznie rozgrywać. Nie podłożyli się Amerykanom, po prostu są słabsi.

Taki jesteś znawca bułgarskiej siatkówki że nie dopuszczasz sytuacji że ktoś inny (na czele z Bułgarami) może mieć inne zdanie ? Napij sie czegoś zimnego, może ochłoniesz.
        • oleg3 Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 09.07.12, 08:08
          wikul napisał:

> Upał ci doskwiera nadmiernie i szukasz awantury ? Nie przypominam sobie by nasi
          > kibice chcieli bić zawodników innych drużyn. Chyba że ty.

Rok temu polscy kibice kibicowali Bułgarom! Wygrana Bułgarii z Włochami dała nam awans (bez własnych zasług) do półfinału.

Tyle o faktach. Teraz o tym, że nie rozumiesz słowa pisanego. Ja nie pisałem o zachowaniach kiboli tylko o wybieraniu sobie przez organizatora turnieju finałowego LŚ przeciwników w grupie.
          • wikul Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 09.07.12, 11:48
            oleg3 napisał:

> Rok temu polscy kibice kibicowali Bułgarom! Wygrana Bułgarii z Włochami dała na
            > m awans (bez własnych zasług) do półfinału.

Widzisz cos w tym złego ? Chyba nie rzucali na parkiet czym popadnie.

> Tyle o faktach. Teraz o tym, że nie rozumiesz słowa pisanego. Ja nie pisałem o
            > zachowaniach kiboli tylko o wybieraniu sobie przez organizatora turnieju finało
            > wego LŚ przeciwników w grupie.

A ja złożyłem wątek na temat zachowania bułgarskich kiboli, jak chcesz założyc watek o wybieraniu sobie ... itd. to życzę powodzenia, zwłaszcza w analizach co kto rozumie. Oczywiscie poza toba, bo ty wszystko rozumiesz.
            • oleg3 Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 09.07.12, 12:40
              wikul napisał:
              > Widzisz cos w tym złego ?
              > złożyłem wątek na temat zachowania bułgarskich kiboli

W twoim świecie to oczywiście samo dobro. Od czasu gdy Słonce Peru wskazało wroga w postaci kiboli, każdy kibol, nawet bułgarski, to twój osobisty wróg. A mnie interesuje siatkówka!
              • wikul Re: Bułgarscy kibole chcieli pobić Polaków 10.07.12, 10:21
                oleg3 napisał:

> W twoim świecie to oczywiście samo dobro. Od czasu gdy Słonce Peru wska
                > zało wroga w postaci kiboli, każdy kibol, nawet bułgarski, to twój osobisty wró
                > g. A mnie interesuje siatkówka!

Gówno wiesz o moim świecie i moich osobistych wrogach, nadęty bufonie. To takim jak ty, jakieś Słońca Karpat muszą wskazywać drogę, wiec myslą że innym też. Normalny człowiek odróżnia kibiców od kiboli.
                Ciebie interesuje siatkówka ale to co mówi kapitan tej reprezentacji to masz już w dupie.

Możdżonek zaznaczył też, że nie zaskoczyło go zachowanie bułgarskiej publiczności podczas półfinału, która nie mogąc pogodzić się z przegraną swojej drużyny rzucała w polską kadrę butelkami, czy zapalniczkami, wygwizdywała ich, a po meczu kradła nawet flagi polskim kibicom.
                - Byliśmy na to przygotowani, wiedzieliśmy czego się spodziewać. Myślę, że jak się cieszyliśmy z wygranej z Bułgarami, to jeszcze bardziej rozjuszyło kibiców - powiedział siatkarz polskiej reprezentacji. Potwierdził również, że aby polska kadra mogła wyjść z hali, musiały interweniować służby porządkowe. - O mały włos nasz masażysta nie zostałby zlinczowany przez kibiców - zaznaczył.
                Na pytanie, jak się gra, gdy publiczność gwiżdże ocenił, że "działa to bardzo motywująco - pokażemy wam, możecie nas wygwizdać".
    • jaceq Bazyli Bułgarobójca 09.07.12, 10:54
      to był jednak bardzo mądry cesarz.

"Prowadził długoletnią wojnę z Bułgarią (szereg kampanii w latach 990-1014 r.), zakończoną w 1014 r. rozbiciem armii bułgarskiego cara Samuela pod Biełasicą. Z tej bitwy, która zahamowała rozwój potęgi Bułgarów, wywodzi się jego przydomek - Bazyli rozkazał oślepić tysiące bułgarskich jeńców, zostawiając co setnego z jednym zdrowym okiem, aby mógł zaprowadzić swój oddział do domu. Car Samuel zmarł od szoku wywołanego widokiem powracających wojsk."
        • jaceq Re: Bazyli Bułgarobójca 09.07.12, 11:29
          Mnie to skojarzenie po raz pierwszy nawiedziło po podróży samochodem do Grecji, na początku 90-tych. I tak w portfelu na Grecję było niewiele, ale trzeba było i te skromne środki uszczuplić na haracze dla bułgarskiej milicji, której zdaniem co rusz popełnialiśmy jakieś ciężkie przestępstwa drogowe, jadąc nocą przez puste miasta. Najlepsza była załoga radiowozu, która twierdziła, że nie świeci nam się żarówka, choć świeciła. Radiowóz nie miał lewej przedniej lampy, z kierunkowskazem włącznie. Nie miał, bo nie miał. Zamiast lampy miał jakąś ciemną zardzewiałą dziurę, taką typową bułgarską dziurę.

Co ciekawe, w drodze powrotnej się nie czepiali.

Rumunia przy nich to cywilizacja (nie licząc potwornie dziurawych dróg, trudno uwierzyć, ale bardziej dziurawych niż polskie).
    • wikul Skandaliczny transparent bośniackich kiboli 27.07.12, 21:40
      Podczas meczu FK Sarajevo - Levski Sofia bośniaccy kibole wywiesili na trybunach skandaliczny transparent, obrażający rodziny i piłkarzy bułgarskiego klubu.
      "Jebali smo vam sestre u night baru. A cada cete vi da nam polizete karu" (w wolnym tłumaczeniu: Przelecieliśmy wasze siostry w barze nocnym (w Sofii - red.) Teraz to wy możecie zrobić nam loda" - taki transparent wywiesili na trybunach stadionu Asima Ferhatovica bośniaccy kibole.
      UEFA nie ustosunkowała się jeszcze do wybryków bośniackich fanów.

www.sport.pl/pilka/1,65042,12208308,Liga_Europejskich__Skandaliczny_transparent_bosniackich.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka