Dodaj do ulubionych

w Polsce jest może biednie, ale za to dowcipnie

22.07.12, 15:11
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,12171711,Zlapal_go_fotoradar_za_jazde_46km_h___rowerem__X_news_TVN24_.html

++++++++++++++++++++++++++++
no cóż, pan policjant powinien sobie wyobrazić, że rowerzysta może sobie nie wyobrazić z jaką prędkością się porusza właśnie.
Obserwuj wątek
      • dachs Re: inna kwestia to taka, że jak zidentyfikowano 22.07.12, 15:49
        perla napisał:

> Coś mi się widzi, że nie zdajemy sobie sprawy do jakiego stopnia państwo Tuskow
        > e nas inwigiluje właśnie.

Eeee, no chyba jeszcze nie ma bazy fotografii wszystkich rowerzystów. Sam wiesz - ten rząd jest za leniwy. smile
        Ale może nie zdajemy sobie sprawy z durnoty żurnalistów, nie potrafiącyh odróżnić "suszarki" od fotoradaru
        • rycho7 dane osobowe na Liste Wildsteina 22.07.12, 20:27
          dachs napisał:

> Eeee, no chyba jeszcze nie ma bazy fotografii wszystkich rowerzystów.

Niejaki poliszynel rozpowiada, ze straznik miejski jest sasiadem rowerzysty. Panstwo chce go chronic przed spaleniem mu domu przez nieznanych sprawcow z ciemnego ludu. Adres rowerzysty to Durnomloty, ul. Matoluska 27, dokladnie naprzeciwko domu donosiciela.
    • wikul Abstrahując od tego przypadku ... 22.07.12, 23:36
      ... chciałbym nieśmiało zauważyć że współczesne rowery to nie ciężkie landary a lekkie i szybkie pojazdy. Np. w kategorii tzw.rowerów poziomych oficjalnym rekordem prędkości w jeździe godzinnej jest 90,598 km ustanowiony 18 lipca 2009 r. przez Sama Whittinghama na rowerze Varna Tempest, a na odcinku 200 m ze startu lotnego jest to 133,284 km/h ustanowiony 18 września 2009 r. i należy do Sama Whittinghama (Kanada) na rowerze Varna Tempest, a w kategorii kobiet 121,81 km/h i należy do Barbary Buatois również na rowerze Varna Tempest ustanowiony 19 września 2010 r.

pl.wikipedia.org/wiki/Rower_poziomy

Tak wiec mnie nie śmieszą mandaty dla rowerzystów za nadmierną szybkość. Za bardzo sie napatrzyłem na idiotów na rowerach, szalejących po chodnikach czy alejkach parkowych
      w tempie ile fabryka dała. Wręcz przeciwnie denerwuje mnie traktowanie rowerzystów jak święte krowy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka