Dodaj do ulubionych

Wybor Obamy- przestroga przed elitaryzmem

08.11.12, 21:36
I jak tu znalezc madrego monrache jak wiekszosc elity to lewacka swolocz?

www.joelkotkin.com/content/00643-despite-great-recession-obama%E2%80%99s-new-coalition-elites-has-thrived
blogs.telegraph.co.uk/news/brendanoneill2/100188325/the-election-is-over-and-the-elitists-have-won/
Obserwuj wątek
    • guevarka Re: Wybor Obamy- przestroga przed elitaryzmem 08.11.12, 21:39
      Nie lubię czarnego muzułmanina w Białym Domu.
      Wolę Romneya. Ale cóż. Stało sie inaczej, niestety.
      Drugie imię Obamy to Mohamed czy mylę się? szczególne ...

manny-jestem napisał:

> I jak tu znalezc madrego monrache jak wiekszosc elity to lewacka swolocz?
      >
      > www.joelkotkin.com/content/00643-despite-great-recession-obama%E2%80%99s-new-coalition-elites-has-thrived
      > blogs.telegraph.co.uk/news/brendanoneill2/100188325/the-election-is-over-and-the-elitists-have-won/
    • snajper55 Re: Wybor Obamy- przestroga przed elitaryzmem 08.11.12, 21:42
      manny-jestem napisał:

> I jak tu znalezc madrego monrache jak wiekszosc elity to lewacka swolocz?

A kto miałby tego monarchy szukać? I kto miałby oceniać jego mądrość? Wyborcy?

Dlaczego lewak na tronie ci się nie podoba? W monarchii nie masz gwarancji, że kolejny monarcha nie będzie lewakiem. Albo nawet komunistą, który zlikwiduje monarchię na rzecz kraju rad robotniczo-chłopskich.

S.
      • manny-jestem Re: Wybor Obamy- przestroga przed elitaryzmem 08.11.12, 21:49
        snajper55 napisał:

> Dlaczego lewak na tronie ci się nie podoba? W monarchii nie masz gwarancji, że
        > kolejny monarcha nie będzie lewakiem. Albo nawet komunistą, który zlikwiduje mo
        > narchię na rzecz kraju rad robotniczo-chłopskich.
        >
        > S.

Amn Snajper. Dokladnie. To moral tego wszystkiego. Dlatego ja monarchy nie szukam nawet mimo tej tragedii wyborczej.
        • pro100 przesadzasz 08.11.12, 22:56
          manny-jestem napisał:

> nawet mimo tej tragedii wyborczej.
          >
          normalny cykl - aktualnie faza upadku. byc może kto inny by rzecz opóźnił o lat kilka czy kilkanaście, a może wręcz przeciwnie. ciekawe czasy mamy i tyle.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka