Dodaj do ulubionych

Niemieckie banki wykupią Europę?

11.07.13, 18:57
www.gf24.pl/12661/niemieckie-banki-wykupia-europe
Obserwuj wątek
              • polski_francuz Rycho, rycho 11.07.13, 21:29
                jak banki niemieckie zawladna innymi to gdzies jakies centrum wladzy siem przesunie w kierunku Berlina. Czy to lepsze centrum niz Londyn, New York czy Tel Aviv? Jak myslisz?

Niemcom od czasu do czasu odbija. Mowie to chociaz ich lubie...

PF
                • rycho7 Re: Rycho, rycho 11.07.13, 21:53
                  polski_francuz napisał:

> centrum wladzy siem przesunie w kierunku Berlina. Czy to lepsze centrum niz Londyn, New York czy Tel Aviv?

Sadzisz, ze mnie przekonasz, ze kapital ma narodowosc? A takze, ze centrum wladzy jest w jakims centrum wladzy? Ono jest za fasada. A przeciez zadnej fasady nie ma. Jedynie wariaci uwazaja inaczej.

Rotszyld oplacal iluminatow przed Rewolucja Francuska z Frankfurtu nad Menem. A przynajmniej odnioslem takie wrazenie z lektur. Sadzisz, ze ma to jakiekolwiek znaczenie?

> Niemcom od czasu do czasu odbija.

Preferujesz to w wydaniu anglo-saskim? A moze mnie przekonasz o nobliwosci wyspiarskich psychuszek? Zapewne wolisz trwalosc sojuszy potwierdzana w Teheranie?

Jestem przekonany, ze Niemcy zrobia wszystko co sie da. No i na nich spadnie odium USAranskiej ekspedycji poskramiajacej naruszanie jedynie slusznych interesow. Hollywood potrafi przekonac.
                    • rycho7 Re: Kupionym 12.07.13, 06:36
                      polski_francuz napisał:

> nie moge juz na odlew walic...

Mnie osobiscie to nie przeszkadza. Ja za wspaniala ludzka ceche uwazam omylnosc. Pozwala ona na znajdowanie bledow i doskonalenie sie. Nawet Jezus mowil "Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto jest bez grzechu". Sam nie dal przykladu, wiec uznawal sie za grzesznego. Dopiero popleczncy Belzebuba z Watykanu zrobili z niego Wieczniedziewica i Boga. Armageddon oczysci Ziemie z tych, ktorzy uwierzyli falszywym prorokom.

Niemcy maja wiele wad. Geopolitycznie znajduja sie w podobnej sytuacji jak Polska. Jak nie urok to przemarsz wojsk. Zamorskich Anglosasow slabiej widac, wiec gorzej ich znamy. Mitologizujemy zludzenia, poza mna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka