Dodaj do ulubionych

Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce

IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 13:04
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc2004 Enola, dlatego dzis jestes gejem IP: *.chello.pl 08.08.04, 13:15
      • Gość: % Re: ...nagonce nie ale prokuratorowi trzeba bedzie IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 08.08.04, 13:18
        ...jezeli to jest prawda co matka tego chlopacaka mowi.
        • Gość: Zuzia Re: ...nagonce nie ale prokuratorowi trzeba bedzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 17:54
          Lewica musi dla swojego elektoratu coś zrobić. Nagonka na księdza Henryka J.,
          nowy ZUS dla duchowieństwa, jeszcze jakieś inne prześladowania i już w
          następnych wyborach będzie brylować. A przed głosowaniem Prezydent i Premier do
          Papieża, co dodatkowo poszerzy elektorat wsród niezorientowanych.
          • Gość: jaro dosc sobiepanstwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 18:44
            religia to jedno a rozpasanie urzednikow tego ksociola to drugie. I do tego w
            sporej czesci za pieniadze calego spoleczenstwa. Dosc!
            • Gość: kuriozum Re: Ks. Pralacie daj 8 tysiecy z tacy od biednych IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.08.04, 21:13
              tez chcialbym zeby ktos mi dawal komputer i 8 tysiecy w ramach ojcowskiej
              milosci, i zebym nie musial oddawac. Ks. Jankowski zaopiekuj sie mna.... wink))
              i mozesz mnie za to pocalowac na pozegnanie... wink)
              a i nastepne 8 tys. na te dziwki.... by je przyjmowac na plebanii...
              serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2212722.html
              • Gość: kuriozum Re: wstrzsajace zeznania Slawomira R IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.08.04, 21:17
                Wstrząsające zeznania Sławomira R. - o pieniądzach, alkoholu, prostytutkach na
                plebanii. Chłopak zaprzecza jednak, by był molestowany seksualnie przez ks.
                Henryka Jankowskiego.
                serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2212722.html
                • Gość: Mike Re: wstrzsajace zeznania Slawomira R IP: *.jax.bellsouth.net 09.08.04, 01:02
                  Ks Jankowski uzywajac swej proksi inteligencji atakuje "judo-komune" zdajac
                  sobie sprawe z tego ze Polscy katolicy nienawidza przedstawicieli obu srodowisk
                  (komunistow i Zydow). W taki sposob stara sie zdobyc swego rodzaju poparcie
                  wsrod omamionej rzeszy polskich katolikow. Zadaje sobie tylko pytanie dlaczego
                  w takim razie Ks Jankowski obdarowywal Slawka tysiacami zlotych i pozwalal mu
                  nocowac na plebani wiedzac ze chlopak ma dom i rodzine.
                  Jankowski przestan oglupiac wiernych w swojej parafi zaslaniajac sie i tak
                  przesadnie uzywanymi przez ciebie haslami. Powinienes czlowieku zrozumiec ze
                  nietolerancja powinna byc obca osobie "duchownej", ktora to ponoc jestes.
                  • Gość: object BRAWO GW !!! NARESZCIE RZETELNY TYTUL !!!!!!!!!! IP: 207.68.98.* 09.08.04, 01:44
                    nareszcie gw wyszla poza
                    michnikowska zasciankowosc !
                    i cytuje rzetelnie
                    wypowiedzi !
                    • Gość: INSTITUTE OF CULTU WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.sympatico.ca 09.08.04, 03:27
                      PAMIETAMY. Wiarygodnosc mediow lewackich jest na poziomie reklamy. Dzisiaj nikt
                      powaznie nie traktuje tego co GW w tym temacie trzepie jezykiem. Natomiast
                      oswiadczenia oswiadczenia osoby duchownej sa powaznym MOMENTO. To w kazdej
                      sytuacji szkodzi (prawdopodobnie) bankrutujacej GW. Kiedys byl glosny romans
                      Kapusniaka z piosenkarka. Nie wnikajac w meandry tego zagadnienia byl on
                      niepotrzebny rodzinie Kapusniaka i samej piosenkarce. Kapusniak to nie
                      Casanova. Spoleczenstwo ma juz przedsmak problemow dzialania lewackich sadow
                      opiekunczych. Teraz tego typu sady upadaja. Powodem sa liczne tragedie rodzinne
                      lacznie z wrecz bitwami z policja calych rodzin (wlaczajac w to rzekomo
                      pokrzywdzonych), ktorzy staja jak jeden maz przeciwko zwolennikom wahania
                      marihuany. Swiat gwaltownie odchodzi od praktyk lewackich.
                      • Gość: Siaro Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.sea14.15.113.19.sea1.dsl-verizon.net 09.08.04, 06:57
                        Kazde twoje zdanie musze czytac 3 razy zeby zrozumiec o co ci chodzi. Skad ty
                        jestes czlowieku? A przy okazji imformuje cie, ze marihuane to sie pali.
                      • Gość: iiii Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 09:41
                        wąchanie marihuany (wąchanie a nie WĄHANIE!!!!)??? hahaha, juz dawno się tak
                        nie ubawilam. skąd ty się koleś urwałeś?
                      • Gość: Anna Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.bredband.skanova.com 09.08.04, 21:02
                        Bylo i jest takie stare powiedzenie,ze w lewackiej prawdzie jest tyle prawdy co
                        w moskiewskiej prawdzie.Zboczency PZPR-dzisiaj blazny SLD- ich oderwancy Socjal
                        Demokracja Polski to nic innego jak banda sprzedawczykow. Wczoraj Moskwa dzis
                        Bruksela.
                        • Gość: Bartek Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.bredband.skanova.com 10.08.04, 22:20
                          Lewackie media to same klamstwa. Celuje w nich GW lub tez lepiej powiedziec
                          gw...
                      • Gość: mary Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 21:38
                        Co to za bełkot???
                        • Gość: jaki Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.arcor-ip.net 09.08.04, 22:05
                          belkot . Ja jesatem dyskryminowana .
                          PRZEZ PODEJRZANE ELEMENTY
                          To jest spisek .JA NIE POZWOLEM ZEBY MNIE PLUC W TWARZ I MOJA GODNOSC MATKI
                          POLKI PONIEWIERAC.

• Gość: Mery Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.arcor-ip.net 09.08.04, 22:11
                            smile
                            • Gość: powinno byc Re: WIARYGODNOSC MEDIOW LEWACKICH IP: *.arcor-ip.net 09.08.04, 22:13
                              do mery smile
                              • Gość: UGOTOWAC LEWAKOW KOCIOL Z WRZACA SMOLA DLA LEWAKOW CZEKA IP: *.sympatico.ca 12.08.04, 02:06
                                Kociol ze wrzaca smola czeka na lewakow i pedalow. Tam juz znajduje sie Adolf,
                                Stalin, Lenin z Jedwabnego,Goebbels, Gomolka - Krowia Morda, nadbiegaja
                                piwozlop Oleksy, Kapusniak, Jarucha, cora Blochowiak, pudernica Waniek, koltuny
                                i wyjce, synowie milicjantow i sowieckich oficerow oraz farma urbana wraz
                                pomniejszymi swintuszkami dziennikarskiemi.
                            • Gość: http://pamietamy.t Re:nie przyklejaj swojej komuchu przezutej gumy IP: 207.248.159.* 12.08.04, 12:09
                              pamietamy.tripod.com
                • chilum Re: wstrzsajace zeznania Slawomira R 10.08.04, 13:41
                  Gość portalu: kuriozum napisał(a):

> Wstrząsające zeznania Sławomira R. - o pieniądzach, alkoholu, prostytutkach na
                  > plebanii. Chłopak zaprzecza jednak, by był molestowany seksualnie przez ks.
                  > Henryka Jankowskiego.

Jeśli był molestowany,to i tak będzie to ukrywał.
                  Raz -już HJ się zatroszczy o motywację(jeśli był molestowany
                  Dwa- nie chce zostać w środowisku zaklasyfikowany jako "ciota" ,"kochaś księdza" itp.
                  Nie opłaca się pod żadnym względem,o ile tak było.

--
                  " Talk is cheap "
              • Gość: Bartek [...] IP: *.bredband.skanova.com 09.08.04, 20:23
          • Gość: leo [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 21:01
      • Gość: pawel Re: Enola, dlatego dzis jestes gejem IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 13:19
        A co wyszlo z afera o. Rydzyka jezdzi czy nie jezdzi ta droga bryka?
      • Gość: Enola Gay.co.uk Nie,nie jestem,zostalem zgwalcony religijnie... IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 13:55
        • Gość: MALINA [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:04
          • Gość: bigOS [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:26
            • Gość: KłamliwaGW! POMÓWIENIA GAZETY WYBORCZEJ NIC NIE ZNACZĄ!.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 17:42
              • Gość: reversus Jakie pomówienia? Opanuj się IP: *.man.polbox.pl 09.08.04, 16:33
                Po prostu relacja dziennikarska. A potępienie pychy u księdza? To coś
                grzesznego? Nawet jeśli prałat zrobił kiedyś i teraz wiele dobrych rzeczy nie
                znaczy to, że nie można mu zwracać uwagi gdy źle czyni.

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" (pewien bardzo znany biskup)

"I nie wiem czy w życiu spotkałem kogoś czystego duszą i ciałem"
                • Gość: BOLIGLOWA NOWA ZIEMIA OBIECANA ZYDOW-BAGDAD IP: *.sympatico.ca 09.08.04, 20:36
                  Pieniadze zostaly dane przez boga Zydom, tylko w jakis sposob dostaly sie do
                  rak gojow. Trzeba im je odebrac. Te symboliczne pieniadze sa dzis w Iraku , tam
                  gdzie ropa. W tamtej strefie jest 95 % swiatowych zapasow i 65 % wydobycia ropy
                  naftowej dnia dzisiejszego. Prawdopodobnie osadnictwo koszernych w Iraku jest
                  postanowione.
                  • Gość: AAaaaaaa Re: NOWA ZIEMIA OBIECANA ZYDOW-BAGDAD IP: *.arcor-ip.net 09.08.04, 21:09
                    To ja teraz rozumiem gdzie sa te masy zydow co to w polsce zydoikomuna
                    mieliby byc. Patrz ja tak patrzylam i patrzylam gdzie te masy Zydow moga byc.
                    I nie widzilam bidula . A terz to ja wszystko rozumiem dlaczego ja ich
                    parchow wstretnych nie widzialam - oni sie do Iraku kurcze wyniesli.
                    Tylko tak , zaraz to znaczy ze oni sie w polskie mundury poprzebierali
                    skurczebyki - ty zobacz jakie cwaniaki one sa te Zydy.Ja juz terz rozumiem
                    dlaczego teraz Belka kombinuje z tymi wizami do ameryki - zeby ich nie
                    bylo,tych wiz . Sprawa jest prosta - patrz jaki ty madry gosc jestes.
                    Zydzi w amerykanskich mundurach zajmuja Irak , to samo Zydzi z Polski
                    I teraz poniewaz miejsce bedzie w Ameryce bo Zydy przeniesli sie do Iraku
                    to teraz TKM - rozumiem . Jak to dobrze ze sobie tak pogadac mozemy
                    na forum - zobacz jakie to proste . My juz wszstko wiemy.
                    • Gość: mary Re: NOWA ZIEMIA OBIECANA ZYDOW-BAGDAD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 21:43
                      cha, cha, cha....!
                    • Gość: http://pamietamy.t Re: wystarczy paru jak minc berman-borowski IP: 207.248.159.* 12.08.04, 12:16
                      morel czy wyliczac dalej?

czy polpot stalin hitler bush musza mordowac sami?
                      wystarczy miec kanalie takie jak ty

pamietamy.tripod.com
                  • Gość: RAJ DLA SPRAWIEDLI NOWA ZIEMIA OBIECANA ZYDOW-BAGDAD IP: *.sympatico.ca 12.08.04, 02:11
                    To znakomity pomysl. Tam kiedys w Babilonie mieszkali gromadnie szlachetni
                    Zydzi. To jest ich Ziemia Objecana. Zydzi w pare chwili zrobiliby tam Raj dla
                    Sprawiedliwych. RIGHTEOUS AMONG THE NATIONS.
        • Gość: jio Re: Nie,nie jestem,zostalem zgwalcony religijnie. IP: *.ri.ri.cox.net 08.08.04, 18:51
          ty "zgwalcony" niedorajdo lecz sie u psychiatry oszolomie
          • a.adas U psychiatry? to chyba nienajlepszy pomysł.... 09.08.04, 03:21
        • Gość: szczupak Re:Judeokomuna to nic innego jak GW IP: *.chello.pl 08.08.04, 21:46
          Nagonka zydow i komuchow jest ochydna,ale po Michniku nie spodziewam sie nic
          dobrego i uczciwego
          • Gość: mały jasio mi się też wszystko z jednym kojarzy IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 08.08.04, 22:00
            nie,wcale nie z Żydami,GW i z Michnikiem...
            a tak przy okazji to sprawę rozpętał Dziennik Bałtycki
            a GW została pochwalona za powściągliwość przez ...ks Jakowskiego
            no ale niektórym wszystko się z jednym kojarzy
          • Gość: Anna Re:Judeokomuna to nic innego jak GW IP: *.bredband.skanova.com 10.08.04, 22:29
            W czsie okupacji hitlerowskiej mielismy gazety pisane w jezyku polskim. Dzisiaj
            Aaron Szechter - Adam Michnik plodzi zydowskie wypociny w jezyku polskim
        • Gość: http://pamietamy.t Re: spadaj do krypty zydokomuny i zomo IP: 207.248.159.* 12.08.04, 12:11
          oto poglady strych uboli z udecji

Wole z banda mordercow z SB isc na piwo niz z Toba
          Przeczytaj komentowany artykuł »
          Autor: Gość: Enola Gay.co.uk IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.*
          Data: 08.08.2004 14:15
          + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz na list
          Bo oni przynajmniej sa w kraju,a Ty,czlowieczku za pol dolara spadles w Nowym i
          latasz na miotle nocami po biurach albo nie schodzisz ze zmywaka.A
          ci "mordercy"to sa kumaci faceci,ojcowie rodzin,placa polskie podatki,a nie
          utrzymuja murzynskie bekarty ze swoich wyzebranych zarobkow.Radze Ci,nie wracaj
          do {Polski.Badz tam na zawsze,jako NIKT...

pamietamy.tripod.com
      • Gość: SMIERC PZPR=SLD ReDEKOMUNIZACJA POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 141.155.77.* 09.08.04, 17:43

SMIERC SLD = dawnej PZPR zdrajcom Polski, reprezentujacym interesy ZSRR.
        PZPR to byla dyktatorska organizacja, ktora powinna zostac uznana za
        organizacje zbrodnicza winna zdrady Polski, walki z Polakami !!!
        Dawna PZPR to obecna SLD !!!!!!!
        PZPR powinna zostac uznana za organizacje nIELEGALNA a tym samym SLD jako
        spadkobierca PZPR powinna zostac uznana za organizacje nielegalna !!!!
      • Gość: PZPR=SLD DEKOMUNIZACJA POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 141.155.77.* 09.08.04, 17:44
        SMIERC SLD = dawnej PZPR zdrajcom Polski, reprezentujacym interesy ZSRR.
        PZPR to byla dyktatorska organizacja, ktora powinna zostac uznana za
        organizacje zbrodnicza winna zdrady Polski, walki z Polakami !!!
        Dawna PZPR to obecna SLD !!!!!!!
        PZPR powinna zostac uznana za organizacje NIELEGALNA a tym samym SLD jako
        spadkobierca PZPR powinna zostac uznana za organizacje nielegalna !!!!
    • Gość: dziod zy fśy dlja mje to fsiocy so wogjle puza nawjasym o..... IP: *.lublin.mm.pl 08.08.04, 13:20
      josondzu hiba ze wjeśnioki ji kljehi robjo we polsce wrogo rubote dlja nasygo
      kraja mlikiem ji mjodym pitnym płynoncym.otus mja sia wydaju ze yyyy ..tego
      ...no...stracieł ja wontek,une so zakałonasygo śfyntybliweho spułecenstfaune
      mało robjo a duzo wulaju dlja siebja,so cimni kak tabacy w rohu u muzyna we
      dopje .une putrafju tolka wolac dej mje bo mje sia nalezy ot co,une wiezo ze
      ziemju jes płascy ji ni wiedzo kak sia śfjaty łobracajo.klehi muljetujo dzieciw
      małih za bug zapłac abo cukjerka cy kosulke ji ruzanjec ..a fsiocy to śmirdzo na
      kiljumjetr kapuho kisono s cybulko,majo siano we filcah ji we łbi.nu une so
      gjeneralniu durnowaci na umyślje.eto wsjo szto mje leżeli nawuntrobi.to pisołjo-
      dziod zy fśy
    • Gość: straszne ale prawd Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 13:27
      O tym kim sa tzw duchowni , o ich problemach a seksualnoscia,
      dojrzewaniem , niedojrzaloscia osobowosci -artykul w tygodniku powszechnym.

tygodnik.onet.pl/1546,1179098,dzial.html
    • Gość: stolica swiata NYC Re: CZAS ROZLICZYC SB... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 13:44
      ...ci ludzie nie roplyneli sie w powietrzu po 89...ci ludzie ciagle sa u wladzy
      i durzo moga...zrozumial-bym szczreosc prasy gdyby z taka jak scigaja pralata
      zacietoscia domagala sie scigania i rozliczenia sb- kow...i scigania
      ludobujstwa , ktorego bolszewicy dopuscili sie na ludnosci polskiej...a tu co a
      tu cisza ...normanie nagonki jak za komuny...
      • Gość: Enola Gay.co.uk Jak Ty jestes stolica swiata,to ja jestem Zadupie IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 13:57
        • Gość: stolica swiata NYC Re: Jak Ty jestes stolica swiata,to ja jestem Zad IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:17
          ...dodam, ze nie tylko zadupiem...a masz na bilet powrotny
          • Gość: obserwator Enola Zboczeniec? ty takze tutaj? IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 16:51
            Enola od czego pochodzi twoj pseudonim od ZBOCZENCA czy od odpadu
            radioaktywnego ktory ci tak na glowke zaszkodzil??? Czy po zazyciu lekarstw
            tez uzywasz takiego psychopatycznego jezyka? Zboczeniec, oh... przepraszam Gay,
            a gdzie ty pracowac ze miec czas pluc codziennie na Kosciol i Polakow? A moze
            tobie placic za plucie i ty z tego zyc?
            • Gość: mentos Re: Enola Zboczeniec? ty takze tutaj? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 22:52
              a mnie się wydaje że to bardzo ciekawy nick...O ile mnie pamięć nie myli(choć z
              historii nie jestem najlepszy)to tak się nazywał samolot który zrzucił bombę na
              Hiroszimę(a może na Nagasaki?)więc ze "zboczeńcami" nie ma to raczej nic
              wspólnego.
              ps:pozdrawiam"Enola Gay"...a katolickie pieski niech szczekają...
              • Gość: deratyzacja nasze zadanie to wykrywanie szczurow IP: *.proxy.aol.com 09.08.04, 00:27
                mentos, przeczytaj uwago obserwatora o opadzie radioaktywnym jenteligencie. Ty
                tez Harvard skonczyles? Bramy piekielne Kosciola nie zwycieza skoro ma takich
                jelopow za przeciwnikow.
                • Gość: mentos Re: nasze zadanie to wykrywanie szczurow IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 00:40
                  ty"deratyzacja"-widziałem uwagę "obserwatora" ale od razu stwierdziłem że z tym
                  odpadem radioaktywnym to mu tylko niechcący wyszło"jenteligencie"...dalej
                  uważam że nie ma podstaw aby na podst. jego nicka nazywać go "zboczeńcem"...ale
                  wiesz nie dziwi mnie że myślisz inaczej...
      • Gość: GerHARD [...] IP: *.qld.bigpond.net.au 08.08.04, 14:02
        • Gość: Enola Gay.co.uk [...] IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:07
          • Gość: Allan No to juz wiadomo z jakiej sfery pochodzisz, skoro IP: *.dc.dc.cox.net 08.08.04, 23:18
            bedac rok w NYC znales tylko takich Polakow.
          • Gość: OKO Re: Nie wszyscy sa z flaszka,niektorzy maja dwa c IP: *.nycap.rr.com 09.08.04, 07:10
            Podejzewam ze jako " KULTURALNY ZYD" znasz jezyk angielski,mam wiec nadzieje ze
            ponizszy cytat bedzie ci pomocny. "The behaviour of any individual belonging to
            any group should never be seen as a reflection on the group as a whole," said
            Nelson Halpern, president of the Calgary Jewish Community
            Council. Jezeli ci ta wypowiedz nie pomoze radze ci sie zglosic
            do psychologa na kuracje anty-rasistowska , albo jechac do Izraela i obtoczyc
            sie murem, w murze zrobic dziure i przez nia, aby wyladowac z siebie nienawisc
            jaka czujesz do POLAKOW strzelaj do drzew oliwkowych na Palestynskich
            plantacjach.A jak to nie pomoze to strzel sobie w leb,wtedy bezwarunkowo
            wyleczysz sie rasimu i anty-
            polskosci.
            Gość portalu: Enola Gay.co.uk napisał(a):

> Mieszkalem bylem roczek w Nowym.Niezle,ale Polacy tam to absolutnie ostatnia
            > liga.Zawsze nieogoleni,brudni,bez szmalu przy duszy i z tragiczna mina
            > meczennika.Zenada.Nawet portorykance lepiej sie prezentuja,a o innych bialych
            > nawet nie ma co wspominac.By the way:najciekawsze,ze najgorsi z najgorszych
            > przeszli szczelne zapory wizowe,ludzie nie dosc,ze bez jezyka,ale bez
            > jakiekolwiek kultury.No prawie Szwecja,czyli zlodziej i kurwa...

• Gość: Jasiu wedrowniczek Re: CZAS ROZLICZYC SB... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 21:24
        Nyc oczym Ty pieprzysz gazety o sympatiach lewicowych są trzy może cztery z
        FiM, a reszta to gazety i TV oraz inne badziewie prawicowe.Wiec kto ten smrodek
        o prałacinie nakręca lewica S.B. czy ci co gazety po komunie dostali za fryko
        Komuna padła . a przebieraniec od Brygidy brylował jak za przeproszeniem p.
        Kulczyk.Ten ostatni nie robił z siebie błazna a pieniadze nie dostał na tacy
        jak Twój faworyt.i nie bzykał małolatów a teraz robi z siebie pośmiewisko i
        pajaca.
    • Gość: BELIAL Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 13:45
      Coś mi sie wydaję,że pod prysznicem w ZK będzie ciężko.Polecam
      stronę:gdansk.naszemiasto.pl /wydarzenia/
      • Gość: Administrator siec Belial,nie polecaj strony,daj glos krotko i z sens IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:00
    • Gość: szatatańcio Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.icpnet.pl 08.08.04, 13:48
      .....oczywiscie prałatuńcio łze jak pies....jak jego szef goc.....czarny tylko
      wtedy powie prawde jak się przypadkowo pomyli...
    • cypherll Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce 08.08.04, 13:54
      Enola Gay - kazdego przestepce trzeba wsadzic za kratki, wiec jesli zostales
      skrzywdzony, to zglos to prokuraturze, beda dowody i facet zaplaci za swoje
      • Gość: Enolka Gay.co.uk Moja krzywda nie podlega pod sad z tej ziemi IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:01
        • Gość: obserwator Enola diabel czeka i zaciera rece IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 17:12
          Zboczeniec, oh przepraszam gay, ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Diabel
          czeka i zaciera rece. My tez. Przyjemnego wiecznego pobytu.
    • Gość: oooooo syjonistyczny spisek ,,Gazety'' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 13:57
      • Gość: drewniany [...] IP: *.veranet.pl 08.08.04, 14:01
        • Gość: ooooo Re: syjonistyczny spisek ,,Gazety'' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:03
          ale to nie jest żadna wymówka-Adam Michnik i Bronisław Geremek czy np. Jerzy
          Urban to żydzi
          • Gość: w kogo wierzysz? JEZUS TEŻ BYŁ ŻYDEM - KATOLIKU IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:08
            • Gość: oooooooo Jezus był synem Boga żydzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:11
              • Gość: do prostaka Re: Jezus był synem Boga żydzie IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:19
                ewangelii przedstawiony został Jego niezaprzeczalnie żydowski
                charakter: „Rodowód Jezusa Chrystusa, syna Dawidowego, syna Abrahamowego” MAT.
                1,1. Jezus wzrastał w epoce, gdy rodziny żydowskie wybierały dla swoich dzieci
                imiona z czasów patriarchów i wyjścia z Egiptu. Jezus został obrzezany jako
                niemowlę, już we wczesnych latach życia brał udział w żydowskich świętach w
                Jerozolimie, a jako dorosły człowiek chodził w sobotę na nabożeństwa do
                synagogi oraz świątyni. Nawet Jego burzliwe dyskusje z innymi Żydami, na
                przykład z faryzeuszami, świadczą o tym, że oczekiwano od Niego takiego samego
                światopoglądu i zachowania się.
                • Gość: badacz JEZUS MIAŁ MATKE ŻYDÓWKĘ!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 21:44
                  Szkoda, że ci antysemii tego nie wiedzą......
                  • Gość: MILUJCIE WROGOW Re: JEZUS MIAŁ MATKE ŻYDÓWKĘ!!!!!! IP: *.nycap.rr.com 09.08.04, 07:41
                    Odpowiadasz na :
                    Gość portalu: badacz napisał(a):

> Szkoda, że ci antysemii tego nie wiedzą......

Wszyscy na swiecie zainteresowani chrzescianstwem , lacznie z POLAKAMI wiedza
                    ze Chrystus i Matka Boza byli zydowskiego pochodzenia, i zaden wierzacy Polak
                    nie ma nic przeciwko temu. Dla nas Chrystus-Zyd byl i jest swiadectwem dobra i
                    prawdy, ktory byl przesladowany, poniewierany i meczony , przez Zydow tego
                    samego typu co teraz Polakow poniewieraja i ponizaja i od anty-semitow
                    wyzywaja. Chrystus im nie dogodzil,to w jaki sposob my Polacy mamy im
                    dogodzic?
                • Gość: amen Re: Jezus był synem Boga żydzie IP: *.centertel.pl 09.08.04, 09:12
                  A Bóg też był Żydem, bo został stworzony na obraz i jego podobieństwo.
                • Gość: WARSZAWA [...] IP: 5.5R* / 208.17.215.* 09.08.04, 15:22
              • Gość: daan Re: Jezus był synem Boga żydzie. A Maria? IP: *.wroclaw.mm.pl 08.08.04, 15:33
                Co z pochodzeniem twojej ukochanej przenajswietszej panienki dookola ktorej obrazu zapierdalasz na kolanach w Czestochowie?
                • Gość: prawda w oczy Traktat o antyPolskich psychopatach IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 17:08
                  Gdyby mowiacy parszywym jezykiem psychopaci chcieli walczyc z religia,
                  walczyliby takze z Islamem i Judaizmem. Po takim logicznym zalozeniu staje sie
                  jasne ze mamy tu do czynienia z przypadkiem wynajecia chorych umyslowo do walki
                  wylacznie z Katolicyzmem. Na walke z Islamem brak im (i ich mocodawcom)
                  odwagi. A dlaczego nie walcza z Judaizmem moze oni sami odpowiedza? My wiemy.
                  Rodacy-Katolicy, dopoki nasi wrogowie sa na takim poziomie, mozemy spac
                  spokojnie, BRAMY PIEKIEL KOSCIOLA NIE ZWYCIEZA.
                  • Gość: XL Re: Traktat o antyPolskich psychopatach IP: *.piekary.net / *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 21:55
                    Trzeba albo być chorym umysłowo albo niedorozwiniętym by wierzyć w te wszystkie
                    bzdety religijne .
                  • Gość: cat Re: Traktat o antyPolskich psychopatach IP: *.bchsia.telus.net 09.08.04, 06:26
                    Psychopata to jestes niestety ty razem z reszta antysemitow ,ktorzy nawet nie
                    wiedza/albo udaja/ ze ich "bogurodzica " byla Zydowka i urodzila syna Zyda
                    -Jezusa potomka Dawida . Cala religia chrzescijanska siedzi gleboko i wywodzi
                    sie z tzw.judaizmu.Nawet szaty papieskie i jego "korona" sa wziete prosto z
                    ksiag Mojzeszowych i szyte wedlug wzoru szat kaplanskich Zydow.Tak samo wiele
                    budowli katolickich maja wymiary i sa budowane wedlug zasad swiatyn zydowskich
                    np. kaplica Sykstynska w Rzymie. Caly problem polega na tym ,ze ignoranci tacy
                    jak w/w wymieniony autor nie maja o tym pojecia i widza papiestwo jako ten
                    jedyny ,swiety, najlepszy kosciol ktorego nie przemoga bramy piekielne. Katolicy
                    przywlaszczyli sobie ten werset i twierdza ,ze dotyczy ich
                    organizacji. Cytat ten jest wyjety z kontekstu i wlasciwie nie dotyczy Watykanu
                    . Pretensje katolikow jednak sa nadzwyczajne! Jadac na swojej ignorancji dalej
                    beda siedziec gleboko w swoim kulcie papieza,swietych , cudownych
                    obrazkow,wedrowac na pielgrzymki itd.. Nie maja prawa jednak narzucac swojej
                    ciemnoty innym tak jak robili cale wieki ,a do tego wzbudzac nienawisc do innych
                    jak ten "pralat" z Gdanska.To nedzna kreatura ,szkoda na niego nerwow. A co do
                    wyzszosci Zydow nad innymi to poczytajcie sobie list Ap.Pawla do Rzymian w
                    ktorym to prawdziwy Apostol wyklada rzecz doskonale . Sa oni narodem wybranym
                    nie dlatego ,ze sa madrzejsi albo lepsi ,ale dlatego ze wywodza sie z nich
                    prorocy ,kaplani , Maria ,Jezus,apostolowie itd.. Wasz papiez przywlaszczyl
                    sobie imie Ap.Pawla ,szkoda ze nie nauke.Religia katolicka to mieszanka
                    pogansko-judejsko-chrzescijanska i ma malo z prawdziwa nauka Jezusa. Czy ktos z
                    gosci forum wie skad sie wziela msza to znaczy jej przebieg: z
                    kadzeniem,dzwonieniem,kropieniem ? Caly ten teatr wlacznie z szatami
                    ksiezy,ministrantow ? Dobrze jest pogrzebac w histori.
                  • Gość: nie prawda [...] IP: *.mega.tmns.net.au 09.08.04, 11:03
              • Gość: kazio Re: Jezus był synem Boga żydzie IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 19:40
                Boga i zydowki
            • Gość: Enola Gay.co.uk Pieprzysz bez sensu,Jezus byl czlowiekiem swiata IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:11
              • Gość: @ Re: Pieprzysz bez sensu,Jezus byl czlowiekiem swi IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:20
                ewangelii przedstawiony został Jego niezaprzeczalnie żydowski
                charakter: „Rodowód Jezusa Chrystusa, syna Dawidowego, syna Abrahamowego” MAT.
                1,1. Jezus wzrastał w epoce, gdy rodziny żydowskie wybierały dla swoich dzieci
                imiona z czasów patriarchów i wyjścia z Egiptu. Jezus został obrzezany jako
                niemowlę, już we wczesnych latach życia brał udział w żydowskich świętach w
                Jerozolimie, a jako dorosły człowiek chodził w sobotę na nabożeństwa do
                synagogi oraz świątyni. Nawet Jego burzliwe dyskusje z innymi Żydami, na
                przykład z faryzeuszami, świadczą o tym, że oczekiwano od Niego takiego samego
                światopoglądu i zachowania się.
            • Gość: Ściślemówiący Re: JEZUS TEŻ BYŁ ŻYDEM - KATOLIKU IP: *.atldial2.hawkcommunications.com 08.08.04, 18:49
              Prawda że Jezus był Żydem, ale nie był syjonistą.
            • Gość: INSTITUT RELIGJA TO FAKT I SYMBOLIKA-MARYJA BYLA CZARNA MAD IP: *.sympatico.ca 09.08.04, 03:35
              Przesledz kult CZARNEJ MADONNY. Pomysl o dogmatach. Zastanow sie czy tam
              pojecie narodowosci w obszarze tak wielkiego humanizmu ma jakiekolwiek
              znaczenie. Wiara to nie nauka. Bardzo duzo ludzi wierzy, ze MADONNA byla
              MURZYNKA. Przyjrzyj sie naszej CZARNEJ MADONNIE z JASNEJ GORY.
              • Gość: CZARNA MADONNA RELIGJA TO FAKT I SYMBOLIKA-MARYJA BYLA CZARN IP: *.sympatico.ca 09.08.04, 15:15
                Czasami jak mam spotkanie z Murzynami to aby zdobyc ich sympatje-to sa bardzo
                weseli, rozspiewani i zyczliwi ludzie - zadaje im pytania. Jaki masz kolor
                skory, czarny. Jaki ja mam kolor skory, bialy. Jaka ty masz dusze, czarna. Jaka
                ja mam dusze...biala. Odpowiadam mu,ze nie. My Polacy mamy czarna dusze jak
                Murzyni, poniewaz bylismy jak oni niewolnikami. Dlatego Polacy i Murzyni tak
                sie rozumieja i sympatyzuja z soba. To jest prawda. Wyjasniam, ze Polska
                Maddonna jest Czarna a wiec jest Murzynka. Pokazuja im zdjecie CZARNEJ MADONNY
                z CZESTOCHOWY , Krolowej Polski. Bardzo czesto potem oni twierdza, ze wierza w
                CZARNA MADONNE i Ja kochaja.
            • Gość: Bartek Re: JEZUS TEŻ BYŁ ŻYDEM - KATOLIKU IP: *.bredband.skanova.com 10.08.04, 22:42
              Ale zostal zamordowany przez zydow rzymskimi rekoma. Podobnie jak oficerowie
              polscy w Katyniu i innych miejscach zaglady zostali zamordowani na rozkaz
              Stalina rekami zydowskimi
          • ja_polak Re: syjonistyczny spisek ,,Gazety'' 09.08.04, 10:17
            W swej argumentacji za tym, ze jest niewinny ks. Jankowski uzyl argumentów do
            których sie bardzo czesto wczesniej odwolywal: "to spisek judeokomuny".

Wiec co lub kto to jest ta "Judeokomuna"? Czy znamy jakas definicje i zasady
            przynaleznosci do tego (co to jest?) zwiazku, organizacji, klubu, nieformalnej
            grupy...?

Definicji szukalem w encyklopedii, slownikach, nawet w Internecie (Google),
            lecz nigdzie NIC nie moglem znalezc. Zadzwonilem nawet do jednego z moich
            znajomych, który zajmuje sie profesjonalnie jezykiem i spytalem
            o "judeokomune". Po dluzszej pauzie w sluchawce dowiedzialem sie, ze powinienem
            trzymac sie z daleka od cyt.:"mocnej kawy, herbaty i niektórych tabletek",
            hmmm... strasznie mi to pomoglo smile Wiec co to za twór ta "judeokomuna"
            (przysiegam, ze naprawde dzis kawy, etc. nie pilem)?

Zastanawiajac sie jednak nad niektórymi terminami i rozpatrujac "judeokomune" w
            kontekscie innych pejoratywnych okreslen, jak
            np: "czarnuch", "bambus", "komuch", "wariat" itp. zauwazamy, ze nie mozna im
            przypisac jakies konkretnej grupy, zwiazku, organizacji ludzi. Natomiast
            uzywajac tych okreslen w stosunku do (obojetnie jakich) ludzi celowo
            wskazujemy, ze nie identyfikujemy sie z nimi, ze ich ponizamy, odbieramy im
            godnosc ludzka i nie chcemy z nimi miec nic wspólnego. Poza tym kazdy, kto
            (naszym zdaniem) sie z nimi zadaje jest godny pogardy i braku respektu.

Okresleni ww. nazwami ludzie moga byc w oczach opinii publicznej wysoce zacnymi
            i pozytywnymi osobami.

Uzywajacy pejoratywnych okreslen nie sa w stanie intelektualnie podjac dyskusje
            w mysl której wykaza, ze ich przeciwnicy sie myla. Dlatego uzywaja terminów
            takich jak "judeokomuna" w znaczeniu negatywnym, aby bez argumentacji
            racjonalnej ponizyc swych przeciwników.

W spoleczenstwach o wysokim stopniu rozwoju cywilizacyjnego kazdy kto uzywa
            wulgaryzmów i pejoratywnych okreslen bez podania argumentacji racjonalnej jest
            odrzucany i traktowany jako osobnik prymitywny.

Z drugiej strony kazdy kto rzuca oskarzenia oparte o wulgaryzmy jest narazony,
            ze walsnie "taka sama moneta zostanie mu odplacone". Lub (jak powiedzial na
            kazaniu pewien ksiadz): "kto mieczem walczy od miecza ginie..."
        • Gość: stolica swiata NYC Re: syjonistyczny spisek ,,Gazety'' IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:04
          ...zrob najpierw porzadek z banda mordercow z sb...a poznasz prawde
          • Gość: Enola Gay.co.uk Wole z banda mordercow z SB isc na piwo niz z Toba IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:15
            Bo oni przynajmniej sa w kraju,a Ty,czlowieczku za pol dolara spadles w Nowym i
            latasz na miotle nocami po biurach albo nie schodzisz ze zmywaka.A
            ci "mordercy"to sa kumaci faceci,ojcowie rodzin,placa polskie podatki,a nie
            utrzymuja murzynskie bekarty ze swoich wyzebranych zarobkow.Radze Ci,nie wracaj
            do {Polski.Badz tam na zawsze,jako NIKT...
            • Gość: stolicaswiata NYC Re: Wole z banda mordercow z SB isc na piwo niz z IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:23
              ...nic innego sie po tobie nie spodziewale...a co do mnie to ja sie tu
              urodzilem...dwa zdania i dwa podla sojuszniku sb-kow...wiec mozna cie smialo
              nazwac zbrodniarzaem bo wspomagaz zbrodniarzy
            • Gość: http://pamietamy.t Re: hehe zaiste piekne wyznanie wiary lajdaka IP: *.block.alestra.net.mx 09.08.04, 08:36
              wierzacego ze lajdactwo poplaca

pamietamy.tripod.com
      • Gość: Enola Gay.co.uk Ooooooooooooooooooooooooooo sie od Gazety... IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:09
        • Gość: obserwator Re: Ooooooooooooooooooooooooooo sie od Gazety... IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 17:14
          Zboczeniec oh przepraszam gay ... zaczal sie jakac jak redaktor. Czyzby byl
          niePolakiem?
        • Gość: Obywatel ODWAGI DROGI KSIĘŻE, TRWAMY PRZY TOBIE ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 17:49
          Wyznawcy Gazety Wyborczej dwoją się i troją w wysiłkach zniesławiania szanowanego
          powszechnie człowieka. Tym gorzej dla GW i jej wyznawców.
          • Gość: Ojciec Rudy Rydz [...] IP: *.in-addr.btopenworld.com 09.08.04, 02:54
            • Gość: michnik [...] IP: 207.68.98.* 09.08.04, 09:48
      • Gość: kazio Re: syjonistyczny spisek ,,Gazety'' IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 19:38
        gazety i Krolowej Korony Polskiej(wiadomej nacji)
        • Gość: pl [...] IP: *.range217-42.btcentralplus.com 08.08.04, 21:28
    • Gość: BELIAL Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 13:59
      Zrozumiałbym gdyby stolica świata wzięła do ręki słownik pisząc choćby o
      komunie.
      • Gość: stolica swiata NYC Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:02
        ...ej, ty uwazaj w ogrodku piwnym zeby ci w lep nie szczelili przypadkiem
      • Gość: Enola Gay.co.uk Duke Belial,przeciez ON nie wie co to jest slownik IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:16
    • Gość: JANKOWSKI JEST... Z TEGO WYNIKA,ŻE JANKOWSKI JEST KOŚCIOŁEM IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:05
      jak na kapłana w Polsce przystało
      • Gość: stolica swiata NYC [...] IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:08
        • Gość: do prostaka NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU - MATOLE IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:11
          • Gość: stolica swiata NYC [...] IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:13
            • Gość: do nieuka POLECAM SŁOWNIK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:27
              ale zacznij od elementarza dla pirwszych klas (bo wstyd)
        • Gość: Enola Gay sister [...] IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:23
          • Gość: deratyzacja zwalczac szczury to nasz obowiazek IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 17:28
            Po Harvardzie ludzie potrafia sklecic porzadne zdanie. Twoj post stylem
            przypomina 'literature' zboczencow z kibla Heathrow Airport. Tam tez
            publikujesz swa tworczosc? Nie badz zboczonym skunksem, udowodnij ze
            skonczyles Harvard. W ktorym roku konczyles i jaki Faculty? Czekamy.
            • Gość: deratyzacja wykrywamy i zwalczamy szczury IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 18:00
              Zboczeniec sorry Gay, gdzie odpowiedz? W ktorym roku konczyles i jaki Faculty?
              Czekamy.
            • Gość: deratyzacja wykrywamy i zwalczamy szczury IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 18:07
              Enola, dewiancie gdzie odpowiedz? Przy nastepnej wizycie u psychiatry nie
              omieszkaj powiedziec ze cierpisz nie tylko na zboczenie seksualne ale takze
              umyslowe - psychopatyczna nienawisc do Kosciola.
        • Gość: OKO Re: Z TEGO WYNIKA,ŻE JANKOWSKI JEST KOŚCIOŁEM IP: *.nycap.rr.com 09.08.04, 06:31
          Gość portalu: stolica swiata NYC napisał(a):

> ...a ty jestes glopkiem jak przystalo na polactwo

Jezeli moge zapytac to KIM TY JESTES? Po polsku piszesz ale wyglada na to ze
          wstret do "polactwa" czujesz. Czyzbys wiec byl przedstawicielem ZYDO-KOMUNY?
          Wyglada na to ze TAK.
          • Gość: warszawa [...] IP: 5.5R* / 208.17.215.* 09.08.04, 15:26
      • Gość: kazio Re: Z TEGO WYNIKA,ŻE JANKOWSKI JEST KOŚCIOŁEM IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 19:49
        i tylko on i wielebny ojciec tadeusz znaja droge do nieba.
    • Gość: BELIAL Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:08
      Jeśli już to STRZELILI, strzelili koleś.SZCZylić to ty możesz pod płotem lubo
      pod drzewem.
      • Gość: stolica swiata NYC [...] IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:12
        • Gość: pawel Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 14:16
          Czytam i nie wierze, polak jest durny i durnym pozostanie, kraj niedorobionych
          debili z paroma wyjatkami robiacymi kase na polskim debilizmie.Tak trzymac.
          • Gość: stolica swiata NYC Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:18
            ...polak jest madry...tylko polactwo jest durne...wiekszosc ich niestety
            • Gość: pawel Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 14:21
              Ci madrzy robia kase, durni polacy wybieraja za to poslow do sejmu bo sa w
              wiekszosci.
              • Gość: stolica swiata NYC Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:27
                ...pozatem sa ciemni...do londynu jezdza autobusami jakby nie bylo
                samolotow...ale to chyba ma zwiazek z ich wyborami...,ze tak szybko sie bogaca
                haha
                • Gość: pawel Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 14:29
                  wstyd mi, wstyd mi,
                  • Gość: stolica swiata NYC Re: Ks. Henryk J.: Nie poddam się nagonce IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:42
                    ...wlasnie wstydu nie maja , japy rozdzieraja na zachodzie i w usa...ale tak
                    sie madrza jakby wszystko znali i wiedzieli...typowe kapusciane glowy
                    • Gość: !! NA ŻYDOWSKIM FORUM KWITNIE PODŁOŚĆ ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 18:00
                      • Gość: kazio Re: NA ŻYDOWSKIM FORUM KWITNIE PODŁOŚĆ ! IP: *.proxy.aol.com 08.08.04, 19:58
                        przez ukrzyzowanego zyda ktory smial wybaczac oprawcom,zamiast zprawe wylozyc
                        jak prawdziwi Polacy z ojczyzny pod sztandarem krolowej wiadomego tez
                        pochodzenia,jak michnik czy tez geremek
                  • Gość: mentos "FiM"pisały o tym już 2 lata temu IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:50
                    ...i nikt im wtedy nie wierzył.Kupcie "Fakty i Mity" w najbliższy
                    piątek.Szykują dla "bursztynka"coś extra...podobno ma być relacja naocznego
                    świadka i zdjęcia(!!!)kompromitujące "hrabiego".Tylko że nawet jak będą dowody
                    to czy ktoś odważy się podnieść rękę na "świenty kośCIUL" w Katolandzie(???)
                    PS:tym którzy uważają tą gazetę za brukowiec(a nigdy jej nawet nie czytali)
                    przypominam że to właśnie oni zdemaskowali Paetza,Pawłowicza itd.itp.
                • Gość: Czerwony Kapturek Czy maja do Londynu udac sie na wielbladach? IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:30
            • Gość: Enola Gay Society Kafejka internetowa na Broadwayu to nie Nowy Jork IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:28
              Dales dolara za godzine klikania na klawiaturze w murzynskiej kafejce
              internetowej.Idz juz i zrob sobie dlugo dobrze,tak jak zawsze rano i
              wieczorem,bo na laske z klasa Cie nie stac.Gdyby bylo Cie stac - mialbys WLASNY
              PC,a nie wypozyczony...
        • Gość: Enola Gay Father Przecie Ty jestes nieprzemakalny na brud i nauke.. IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:25
          • Gość: stolica swiata NYC Re: Przecie Ty jestes nieprzemakalny na brud i na IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:28
            skad to znasz po sobie tluku
            • Gość: Hrabia Enola Gay Tluk tlukowi tlucze tluk w tluku tzn.slad po mozgu IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:37
              • Gość: Badyl Re: Tluk tlukowi tlucze tluk w tluku tzn.slad po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 18:20
                A ja ciebie w szamę jebie ,,,,dla przyjemności uha ..ha dla przyjemnocsi.
                nie znasz tej piosenki?
                To postudiuj jeszcze z dziesięć lat na Harvardzie....albo won z tego
                forum niedouku...może ci się zdawać że mówiśz po polsku...
                ale języka i konotacji to ty nie znasz frajerze....
              • Gość: Kmiot Re: Tluk tlukowi tlucze tluk w tluku tzn.slad po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 18:22
                E taa taki hrabia co psy obrabia...znaczy sprząta....
        • Gość: zib Re: Kim jesteś SŚNic? IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:30
          Pytam z czystej ciekawości,co podajesz w rubrykach ;narodowośc,obywatelstwo?
          • Gość: Enoleczka Gay. Ja Ci Strong Zib odpowiem-to nikt bez kraju i CV IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:33
            • Gość: stolica swiata NYC Re: Ja Ci Strong Zib odpowiem-to nikt bez kraju i IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:38
              ...nie mowi sie nikt...w takim przypadku o ktorym tak dumasz mowi sie
              bezpanstwowiec...co jeszcze wymysla ta twa kapusciana glowa
              • Gość: Mala Zydoweczka Bezpanstwowiec to brzmi dumnie,Ty jestes NIKT IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:41
              • Gość: zib Re: Ja Ci Strong Zib odpowiem-to nikt bez kraju i IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 14:58
                Bezpańswowiec też miał rodziców,i też gdzieś się urodził,a to czy posiada
                jakieś obywatelstwo nie musi być oznaką wolnego wyboru.G... mnie obchodzi CV
                takich szumowin jak SŚNic,interesuje mnie tylko geneza takiego "szacunku"dla
                jakiejkolwiek nacji i to tylko z przyczyn czysto poznawczych,sam nie żywię
                sympatii do paru narodów,ale nigdy nie wyraziłbym opini np. że wszyscy X to
                bandyci.
          • Gość: stolica swiata NYC [...] IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:35
          • krzysztofplebs [...] 09.08.04, 02:05
        • Gość: normalny Re: Nie dość, że piszesz z błędami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 00:28
          to nawet nie potrafisz internetem się posłużyć, gdybyś choć trochę pomyslał, to
          poszukałbyś w nim (internecie) za słownikami.- smile
    • Gość: Rafał Siwiński Przeczytajcie to: IP: 200.83.0.* 08.08.04, 14:40
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=14753789
      • Gość: pawel [...] IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 14:42
        • Gość: Obserwator sieci Pawel,P-arcor sie ipnet od nas,kup se gazety IP: *.url.equinox.local / 212.85.1.* 08.08.04, 14:45
          • Gość: pawel [...] IP: *.arcor-ip.net 08.08.04, 14:46
        • Gość: stolica swiata NYC Re: Przeczytajcie to: IP: *.avenel01.nj.comcast.net 08.08.04, 14:45
          ...ONI JUZ O TYM ZAPOMIELI...TYLE CO NAPLULI I NAUBLIZALI...na dzien dzisiejszy
          polactwo ma inna rozrywke zamiast chleba...pralata...CIEKAWI MNIE TYLKO
          DLACZEGO W TYM KRAJU NAD WISLA NIK ZA POMOWIENIA NIE ODPOWIADA
          • Gość: @ "...ONI JUZ O TYM ZAPOMIELI..." CO POMIELI ? IP: *.radioalfa.com.pl / *.crowley.pl 08.08.04, 14:54
            może lepiej już przestań pisać