marynazmlyna
17.03.17, 03:03
telewizjarepublika.pl/petru-pisze-list-do-europejskich-przywodcow-i-twierdzi-ze-to-opozycja-reprezentuje-poglady-wiekszosci-polakow,45911.html
"Lider .Nowoczesnej Ryszard Petru wystosował list do europejskich przywódców, w którym zakwestionował legitymizację polskiego rządu do sprawowania władzy w Polsce! Zdaniem Petru to opozycja, a nie rząd reprezentuje obecnie poglądy większości Polaków..."
-----------------
Władysław Bukowski • 3725 • 328
Dlaczego ten kretyn nie jest umieszczony w Świeciu albo w Tworkach? Kiedy się nim wreszcie zajmą i "poinformują" go kto i o czym w tym kraju decyduje?
6 0 Odpowiedz 16.03.2017 22:54
Jan Labanowski • 3398 • 1916
@Władysław Bukowski: Rumun Balcerowicza nie jest wariatem tylko idiota i leczenie psychiatryczne niewiele mu pomoze. Ot, po prostu WSIoki wystrugali z banana partie na przyszle wybory, powiedzieli "Rysiu, ty bedziesz wola swoja narod wiodl", Soros zaplacil, fraucymer z .N daje wsparcie osobiscie i zapewnia potrzeby fizjologiczne, i chlop pomimo niedostatkow inteligencji zarabia na powtarzaniu tego co mu prowadzacy na kartce napisal. Pewno wiecej niz ja czy Pan."