Dodaj do ulubionych

Ruch monarchistyczny.... warto znać

22.03.18, 06:13
Nie wiedziałem nic o ruchu monarchistycznym i o tak dobrze zorganizowanej strukturze
tego ruchu, dążącego do przywrócenia monarchii w Polsce. Nic dziwnego.... chyba tylko ja (ćwierćinteligent) nie wiedziałem. Dlatego dziękuję za wskazanie adresu do wiedzy o monarchistach
.

Jeśli dobrze zrozumiałem . Ruch monarchistyczny ma cel - przywrócić monarchię w Polsce. Bazuje na konstytucji kwietniowej z 1935 roku , podobno do dziś obowiązującej. Dlatego ustanowił i uznaje swoje władze - prezydenta (Potocki), podział Polski na 50 prowincji,Sejm Walny sejmiki,... Ma swoje media. O ruchu monarchistycznym, jego funkcjonowaniu można się dowiedzieć z jego TV Królewskiej.

Dostaliśmy link www.youtube.com/watch?v=7bibQClnAyI i jego tropem idę.

Film z TV Królewska. Mówi Beata Andrejas. Film zatytułowano - żydzi na sali, proszę wstać i wyjść ! Sejm Walny zwalcza ANTYPOLONIZM

Do tego filmu , dołączam merytoryczne komentarze:

Urs S 9 miesięcy temu
Moze zrobcie program na temat bezdomnych Polakow, ktorzy wyemigrowali za chlebem i nie maja mozliwosci finansowych powrocic do domu- sprowadzic Polakow zamisat obcych emigrantow...Polski rzad powinien najpierw sprowadzic setki tysiace bezdomnych Polakow i zabezpieczyc im byt w Polsce, Polakow z ulic z USA, Australi, Irlandi Angli, Francji, Niemiec, Wloch, i wszystkich innych krajow na swiecie, Tak powinni odpowiedziec do Uni Europejskiej, do Papieza , Merkel i Innych w Uni , ktorzy zaprosili muzulmanow do Europy i planuja relokacje w Polsce!!!!!!!! Mnostwo video na you tube z bezdomnymi Polakami na swiecie – we wszystkich krajach i wyslijcie te video do ludzi z rzadu polskiego; pana Waszczykowskiego, premier Szydlo i prezydenta Dudy, i innych....

Sławomir Balkiewicz 10 miesięcy temu
Wielki szacunek pani Beato jestem z pania. Pozdrawiam. ?￰゚ヌᄆ ?￰゚ヌᄆ ?￰゚ヌᄆ

Helena Jackline 10 miesięcy temu
z seri nie do wiary !!!! jak mogla umrzec tak mloda kobieta ? ktos zna odpowiedz ? przeciez choroba to nie wstyd

Tomasz Jaskóła 11 miesięcy temu
Pani prawnik jest niedouczona. PRL i Bierut ... w 1948 roku był Prezydentem RP (nazwa PRL dopiero stosowana od 1952 roku). Konstytucja tzw. kwietniowa została uchylona - Pani liczy na niedouczenie większości słuchaczy i osiąga cel. Panie i Panowie słuchający jesteście INDOLENTAMI i ABDERYTAMI. Bzdury, które wygaduje ta Pani stawia pod znakiem zapytania jej kompetencje prawnicze (o ile jest / była prawnikiem, bo już nie żyje). Oszust Nowina - Sokolnicki i jego uzurpacja widzę jest kontynuowana. Zaproście mnie na żywo na konferencję to zmiażdżę wasze brednie. Jak tak można bredzić?

Jadwiga Buczyk 1 rok temu
B. Andrejas powinno sie wybrac na Prezydenta. Polka i prawdziwa patriotka!

N.S.Z POLSKA 1 rok temu
dobrze mówi

Janusz Jastrzębiec-Myszkowski. 1 rok temu
100%towa racja obowiązuje Konstytucja Kwietniowa-ponieważ nie została uchylona!
JJ M 1 rok temu
Kobieto, jak na prawnika to nie grzeszysz swoim slownictwem

George Ford 1 rok temu
Zydzi okupuja Polske. Organizacje polonijne w Kanadzie sa pod kontrola Zydow. Ambasady i konsulaty polskie sa pod calkowita kontrola Zydow.

Iwona Kowalczyk 1 rok temu
mądre słowa ... oj tak śp. pani Beatka ma racje w sejmie mają dużo pieniędzy, że wszystkie partie kłócą się między sobą o pieniądze .....

Jam G 1 rok temu
Zaproszenie na Światowe Dni Polski w dniu 24-26 lipca 2016 na wyspę Sjælland (Kraj Dusz) w Danii, na Paradisbakkerne (Wygórza Raju) do miasteczka Hvalsø (Wyspa Wieloryba) koło Roskilde, zaprasza w dniu swoich imienin Krystyna Anna na inaugarację książki (jeśli strona internetowa www.raj.org.pl nie zostanie zablokowana). Bardzo mile widziani będą: Paweł Szydłowski Czesław Białczyński Beata Andrejas Mariusz Szczytyński Grzegorz Braun Ludmiła Riabkowa i reszta ze Szklarskiej Poręby Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy, po czynach polaków poznajemy choć my rozproszeni!

Tadeusz Kowalczyk 2 lata temu
"Mętna woda". Jak w niej ujrzeć PRAWDĘ, którą tak trudno jest dostrzec w propagandowej zawiesinie?? Czyżby wyborcy (tym razem PiS) po raz kolejny okazali się.. "ciemną masą", frajerami, durniami, itp.? K** mać!! Niczego nie można być dzisiaj pewnym. Monarcha w przyszłej Polsce, też może się okazać żydem.. i zapewne będzie - jak nie polskim, to światowym. Niech szlag trafi tę Naszą pobłażliwość do jakichkolwiek mniejszości!! Niemcy (nie wspomnę o żydowskich i wschodnich sku...synach) wymordowali miliony naszych rodaków, a my mamy "jednego z nich" w Sejmie RP.

perpolto szulc 2 lata temu
Czyli zyjemy w polskim matrixie!Czyli niby prezydenta mamy w spadku po zydowskich sowietach?
---------------------------------------
Forumowicze Aquanetu może też skomentują temat wątku ?
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: Ruch monarchistyczny.... warto znać 22.03.18, 06:14
   Jako uzupełnienie. O konstytucji kwietniowej tak piszą w Wikipedii:

   Konstytucja kwietniowa – ustawa zasadnicza Rzeczypospolitej Polskiej z okresu międzywojennego podpisana przez prezydenta Ignacego Mościckiego 23 kwietnia 1935 roku. Weszła w życie następnego dnia.
   Na mocy Konstytucji kwietniowej w Polsce wprowadzono system prezydencki o charakterze autorytarnym. Ustawa konstytucyjna została w opinii opozycji uchwalona z naruszeniem przepisów konstytucji marcowej dotyczących zmiany konstytucji i zwierzchnictwa narodu, co było wyrazem autorytarnych tendencji obozu rządzącego. W swoim manifeście PKWN uznał Konstytucję kwietniową za bezprawną, co było podstawą odrzucenia kontynuacji prawnej Rządu RP na uchodźstwie wynikającej z nominacji Władysława Raczkiewicza na Prezydenta RP przez Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w trybie Rozdziału II Konstytucji (wyznaczenie następcy w czasie wojny). Po przemianach roku 1989 pierwszy prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wybrany demokratycznie, Lech Wałęsa, przejął oficjalnie przy przyjęciu urzędu insygnia władzy prezydenta RP od Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta RP na obczyźnie powołanego w trybie konstytucji kwietniowej.

   --
   Dlaczego z historii bierzecie co najgorsze ? - pytał poseł
   Michał Kamiński na 60 posiedzeniu Sejmu - 21 marca 2018 roku, godz. 13.40
    • czuk1 Re: Ruch monarchistyczny.... warto znać 24.03.18, 07:28
     xiazeluka napisała: "W swoim manifeście PKWN uznał Konstytucję kwietniową za bezprawną'
     > Moskiewski pkwn sam był bezprawny, w związku z czym żadnej wiążącej decyzji podejmować nie mógł.
     Dla mnie to od momentu zapoznania się z tymi dwoma konstytucjami też to jest oczywiste.

     .... nie wiem jednak czy wolno mi (jakoby "ćwierćinteligentowi", "bezpaństwowcy" ) mieć takie same zdanie, jak xiazeluka ?
   • czuk1 Re: Krotko mowiac kupa poyebow :O) 24.03.18, 11:09
    No ..... demokracji w ich poglądach trudno się dopatrzyć. Przeciwnie niemożliwa jest tyrania większości.


    --
    ..... człowiekowi niosącemu ogromny ciężar trzeba zawsze oddawać głos przed tym, który idzie sobie obok leciutki. Sprawa aborcji jest przede wszystkim sprawą kobiet! Jonasz w GW

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka